IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup 2021 przeszedł do historii.

W miniony weekend na Kompleksie Sportowym w Koźminie Wielkopolskim odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup.

Podczas święta piłkarskiego między sobą rywalizowały aż 4 roczniki: 2010,2011, 2012 oraz 2013. Organizatorem turnieju była Szkółka Piłkarska GOS Koźmin Wielkopolski, a partnerami:
Gmina Koźmin Wielkopolski, Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Fundacja Lotto, Maximus, Keeza i Tomadex.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili do zorganizowania i przeprowadzenia kolejnej edycji "Koźmin Cup'21"

Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach:

ROCZNIK 2013

4 miejsce - GKS Jaraczewo
3 miejsce - GOS Koźmin Wlkp
2 miejsce - Czarni Dobrzyca
1 miejsce - UKS AP Reissa Jarocin

Najlepszy zawodnik - Tomasz Chudy – UKS AP Reissa Jarocin
Najlepszy bramkarz - Łukasz Dynowski – Czarni Dobrzyca
Król strzelców - Filip Derbich - Czarni Dobrzyca

Wyróżnienia w drużynach:

Wisła Borek Wlkp. - Magdalena Grzemska
Akademia Talentów Krotoszyn 1 – Filip Marszałek
Akademia Talentów Krotoszyn 2 – Tio Saracen
GKS Jaraczewo – Jakub Zawisłą
GOS Koźmin Wlkp. - Adam Gołąbek
UKS AP Reissa Jarocin – Kacper Gąsłowski

ROCZNIK 2012:

4 miejsce - GKS Jaraczewo
3 miejsce - KKS Astra Krotoszyn
2 miejsce - Akademia Piłkarska KAO
1 miejsce - Zjednoczeni Rychwał

Król strzelców - Jakub Szulc – Akademia Piłkarska KAO
Najlepszy zawodnik - Piotr Namysł – Akademia Piłkarska KAO
Najlepszy bramkarz - Mikołaj Bednarek – Zjednoczeni Rychwał

Wyróżnienia w drużynach:
Zjednoczeni Rychwał – Maja Zioło
GOS Koźmin Wlkp 1 – Szymon Tomaszewski
GOS Koźmin Wlkp. 2 – Gabriel Hoffmann
GKS Jaraczewo – Dawid Ludwiczak
KKS Astra Krotoszyn – Mikołaj Wojtaszek
Akademia Piłkarska KAO – Piotr Namysł
Wisła Borek Wlkp. - Aleksander Skowronek

ROCZNIK 2011


4 miejsce - Wisła Borek Wlkp.
3 miejsce - KKS Astra Krotoszyn
2 miejsce - UKS AP Reissa Jarocin
1 miejsce - APN Progres Zduńska Wola

Najlepszy zawodnik - Marcel Klimczak – APN Progres Zduńska Wola
Najlepszy bramkarz - Franciszek Banach – KKS Astra Krotoszyn
Król strzelców - Franciszek Sobański – UKS AP Reissa Jarocin

Wyróżnienia w drużynach:

GOS Koźmin Wlkp. - Hubert Gościniak
Wisła Borek Wlkp. - Jędrzej Maśliński
KKS Astra Krotoszyn – Bruno Lewiński
UKS AP Reissa Jarocin – Stanisław Sobkowiak
APN Progres Zduńska Wola – Tymoteusz Klimaszewski

ROCZNIK 2010

3 miejsce - GOS Koźmin Wlkp 2
2 miejsce - Wisła Borek Wlkp
1 miejsce - GOS Koźmin Wlkp. 1

Najlepszy zawodnik- Miłosz Żmuda – GOS Koźmin Wlkp. 1
Najlepszy bramkarz - Szymon Pawlaczyk – Wisła Borek Wlkp.
Król strzelców - Tymoteusz Wesołek – Wisła Borek Wlkp.

Wyróżnienia w drużynach:
Wisła Borek Wlkp. -Antoni Banaszak
GOS Koźmin Wlkp. 1 – Miłosz Żmuda
GOS Koźmin Wlkp. 2 – Marcel Młotowski

 

Comments are closed.