46 „BIEG MAĆKA” Biegi Dziecięce i Młodzieżowe klasy IV -VIII SP oraz I-V SPP

Biegi odbędą się w niedziela, 08 października 2023 r. Start i Meta – ul. Floriańska przy Kompleksie Sportowym GOS w Koźminie Wlkp. Plan imprezy oraz przewidywane dystanse, kategorie wiekowe, sposób nagradzania dostępne Więcej »

46 „BIEG MAĆKA” Biegi Przedszkoli i Dzieci I-III Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski

  Biegi odbędą się w piątek, 06 października 2023 r. Start i meta – Boisko trawiaste przy Kompleksie Sportowym GOS w Koźminie Wlkp. ul. Floriańska 21 Plan imprezy oraz przewidywane dystanse, kategorie Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Lipiec 2021

Julia Damasiewicz na Mistrzostwach Świata Juniorów Formuła Kite

image5

W dniach 6-19 lipca 2021 roku,  na akwenie włoskiej Gizzerii w Calabrii , rozegrano – po raz pierwszy w historii – Mistrzostwa Świata Formuła Kite Juniorów (kategoria wiekowa do 19 lat). Do tej pory imprezy mistrzowskie w tej dyscyplinie odbywały się jedynie w kategorii open tj. wszystkie grupy wiekowe startowały razem, po czym juniorzy byli wyłaniani spośród wszystkich startujących. W zawodach tych oczywiście wystartowała koźminianka Julia Damasiewicz, od początku nie pozostawiając wątpliwości w żeńskiej flocie, co do swojej dominacji – na 17 rozegranych wyścigów 13 razy była pierwsza!

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW I RAD OSIEDLOWYCH – 8.08.2021 – ZGŁOSZENIA DRUŻYN

PLAKAT

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI

trampkarz

REGULAMIN