ZIMOWA SPARTAKIADA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

2 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlk. odbyła się IX Zimowa Spartakiada Sportowa Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. W zawodach udział wzięło sześć szkół. Każda szkoła delegowała 11 osobową reprezentację. Zawodnicy rywalizowali w dziewięciu konkurencjach. Poniżej przedstawiamy wyniki.

TENIS STOŁOWY – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Zuzanna Misiak – SP Mokronos
2 miejsce: Wirginia Kaszuba – ZSP Borzęciczki
3 miejsce: Julia Urna – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
4 miejsce: Maria Zawodna – SP Borzęcice
5 miejsce: Gabriela Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
6 miejsce: Malwina Pierzynowska – SP Stara Obra

TENIS STOŁOWY – CHŁOPCY
1 miejsce: Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Kacper Fabisiak – ZSP Borzęciczki
3 miejsce: Jan Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4 miejsce: Jan Wieczorek – SP Stara Obra
5 miejsce: Bartek Kaczmarek – SP Mokronos
6 miejsce: Eryk Dymarski – SP Borzęcice

RZUT DO CELU – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Wiktoria Maćkowiak – SP Borzęcice
2 miejsce: Marietta Kosmalska – ZSP Borzęciczki
3 miejsce: Zuzanna Walczak – SP Stara Obra
4 miejsce: Gabriela Marciniak – SP Mokronos
5 miejsce: Małgorzata Stasiak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
6 miejsce: Gabriela Wyduba – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

RZUT DO CELU – CHŁOPCY
1 miejsce: Borys Grzesiek – SP Borzęcice
2 miejsce: Oskar Rybka – SP Stara Obra
3 miejsce: Krystian Wojciechowski – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
4 miejsce: Wojciech Staniek – SP Mokronos
5 miejsce: Adam Serek – ZSP Borzęciczki
6 miejsce: Szymon Miśko – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

STRZAŁ NA BRAMKĘ – CHŁOPCY
1 miejsce: Mikołaj Mucha – SP Mokronos
2 miejsce: Antoni Maciejewski – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
3 miejsce: Jakub Walczak – SP Stara Obra
4 miejsce: Leszek Rybicki – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
5 miejsce: Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice
6 miejsce: Mikołaj Drewniak – ZSP Borzęciczki

SKAKANKA – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Katarzyna Kubacka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Wiktoria Grześkowiak – SP Stara Obra
3 miejsce: Gabriela Nyczka – ZSP Borzęciczki
4 miejsce: Natalia Przybył – SP Borzęcice
5 miejsce: Natalia Kryś – SP Mokronos
6 miejsce: Katarzyna Dzielicka – SP nr 1 Koźmin Wlkp.

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ – CHŁOPCY
1 miejsce: Norbert Szeląg – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
3 miejsce: Mateusz Żabiński – ZSP Borzęciczki
4 miejsce: Adrian Grzybowski – SP Mokronos
5 miejsce: Karol Rynowiecki – SP Borzęcice
6 miejsce: Bartłomiej Jakubiak – SP Stara Obra

KRĘGLE – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Amelia Pawlak – ZSP Borzęciczki
2 miejsce: Agata Stanisławska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
3 miejsce: Anita Ruszczyńska – SP Mokronos
4 miejsce: Patrycja Kowal – SP Borzęcice
5 miejsce: Weronika Zawodna – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
6 miejsce: Kinga Krupińska – SP Stara Obra

KOZŁOWANIE PIŁKI KOSZYKOWEJ – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Julia Zdunek – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Agata Kuzia – SP Borzęcice
3 miejsce: Roksana Walczak – SP Stara Obra
4 miejsce: Maria Markuszewska – ZSP Borzęciczki
5 miejsce: Anna Młynarska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
6 miejsce: Monika Leśniak – SP Mokronos

WARCABY – DZIEWCZĘTA
1 miejsce: Justyna Wojtkowiak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Paulina Krawiec – SP Borzęcice
3 miejsce: Wiktoria Kolenda – SP Stara Obra
4 miejsce: Karolina Golka – ZSP Borzęciczki
5 miejsce: Maria Krawczyk – SP Mokronos
6 miejsce: Melania Zborowska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.

WARCABY – CHŁOPCY
1 miejsce: Stanisław Pestka – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
2 miejsce: Paweł Krawiec – SP Borzęcice
3 miejsce: Maciej Gawroński – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4 miejsce: Oskar Andrzejczak – SP Stara Obra
5 miejsce: Antoni Serek – ZSP Borzęciczki
6 miejsce: Bartosz Marciniak – SP Mokronos

SZTAFETA
1 miejsce: ZSP Borzęciczki
2 miejsce: SP Mokronos
3 miejsce: SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4 miejsce: SP nr 1 Koźmin Wlkp.
5 miejsce: SP Stara Obra
6 miejsce: SP Borzęcice

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: SP nr 3 Koźmin Wlkp. – 49pkt.
2 miejsce: ZSP Borzęciczki – 46pkt.
3 miejsce: SP Borzęcice – 42pkt.
4 miejsce: SP nr 1 Koźmin Wlkp. – 40pkt.
5 miejsce: SP Mokronos – 38pkt.
6 miejsce: SP Stara Obra – 37pkt.