ZIMOWA SPARTAKIADA MIESZKAŃCÓW MiG KOŹMIN WLKP.

6 lutego 2022 r w hali sportowej ZSP w Koźminie Wlkp. odbyła się „Zimowa Spartakiada Mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wlkp”. Impreza ta zainaugurowała tegoroczne współzawodnictwo sportowe „szybciej, mocniej celniej…” . W zawodach udział wzięło dziewięć drużyn – reprezentacji sołectw i rad osiedlowych MiG Koźmin Wlkp.

Poniżej przedstawiamy wyniki w konkurencjach indywidualnych i klasyfikację drużynową.

RZUT LOTKĄ DO TARCZY – KOBIETY
1 miejsce: Katarzyna Mrzewka – Staniew
2 miejsce: Natalia Grześkowiak – Stara Obra
3 miejsce: Marzena Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3

RZUT LOTKĄ DO TARCZY – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Leszek Mazur – Pogorzałki Wielkie
2 miejsce: Ireneusz Sobański – Mokronos
3 miejsce: Krzysztof Olender – Borzęciczki

SLALOM Z PIŁKĄ KOSZYKOWĄ
1 miejsce: Julia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
2 miejsce: Urszula Drewniak – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Sandra Kasałka – Stara Obra

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 kg.
1 miejsce: Bartosz Pawlik – Koźmin Wlkp. os. nr 3
2 miejsce: Marcin Leśniak – Borzęciczki
3 miejsce: Kacper Olejniczak – Stara Obra

STRZAŁ DO BRAMKI – KOBIETY
1 miejsce: Nikola Zajączkowska – Koźmin Wlkp. os. nr 3
2 miejsce: Olga Mazur – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Zuzanna Kołaczkowska – Staniew

STRZAŁ DO BRAMKI – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Marcin Borowczyk – Koźmin Wlkp. os. nr 1
2 miejsce: Mikołaj Drewniak – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Bartłomiej Jakubiak – Nowa Obra

SLALOM Z PIŁKĄ NOŻNĄ
1 miejsce: Klaudia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
2 miejsce: Anna Wojciechowska – Koźmin Wlkp. os. nr 1
3 miejsce: Urszula Drewniak – Pogorzałki Wielkie

RZUT DO KOSZA – KOBIETY
1 miejsce: Anna Wojciechowska – Koźmin Wlkp. os. nr 1
2 miejsce: Klaudia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
3 miejsce: Magdalena Maćkowiak – Staniew

RZUT DO KOSZA – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Paweł Misiak – Borzęciczki
2 miejsce: Jakub Misiak – Stara Obra
3 miejsce: Mirosław Goliński – Staniew

RZUT DO CELU
1 miejsce: Kacper Szymczak – Mokronos
2 miejsce: Małgorzata Pluta – Koźmin Wlkp. os. nr 2
3 miejsce: Aleksander Gajewski – Koźmin Wlkp. os. nr 3

SZTAFETA
1 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE
2 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 3
3 miejsce: STARA OBRA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – 94,5 pkt.
2 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE – 83 pkt.
3 miejsce: STARA OBRA – 78,5 pkt.
4 miejsce: STANIEW – 72 pkt.
5 miejsce: MOKRONOS – 69,5 pkt.
6 miejsce: BORZĘCICZKI – 67 pkt.
7 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – 66,5 pkt.
8 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 2 – 58,5 pkt.
9 miejsce: NOWA OBRA – 47,5 pkt.