ZIMOWA SPARTAKIADA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP.

W niedzielę 9 lutego 2020r w hali sportowej w Koźminie Wlkp. odbyła się Zimowa Spartakiada Mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Impreza mająca na celu popularyzację aktywności sportowej i integrację mieszkańców została zorganizowana w ramach współzawodnictwa sportowego „mocniej, szybciej, celniej…” Do rywalizacji przystąpiło szesnaście drużyn, reprezentując swoje sołectwa/osiedla w czternastu konkurencjach rekreacyjnych.

poniżej przedstawiamy wyniki:

RZUT LOTKĄ DO TARCZY KOBIETY
1 miejsce: Oliwia Nowakowska – Orla
2 miejsce: Zofia Pańczak – Nowa Obr
3 miejsce: Marzena Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
RZUT LOTKĄ DO TARCZY MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Kacper Fabisiak – Borzęciczki
2 miejsce: Wiktor Berus – Wałków
3 miejsce: Wiesław Głuszek – Koźmin Wlkp. os. nr 2
SLALOM Z PIŁKĄ KOSZYKOWĄ
1 miejsce: Maria Markuszewska – Gałązki
2 miejsce: Klaudia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
3 miejsce: Magdalena Marciniak – Stara Obra
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 kg.
1 miejsce: Hubert Wujkowski – Gałązki
2 miejsce: Norbert Porawski – Mokronos
3 miejsce: Kacper Olejniczak – Stara Obra
STRZAŁ DO BRAMKI KOBIETY
1 miejsce: Marta Górak – Borzęciczki
2 miejsce: Olga Mazur – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Angelina Krawiec – Skałów
STRZAŁ DO BRAMKI MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Mariusz Serek – Walerianów
2 miejsce: Mateusz Nowak – Staniew
3 miejsce: Marcin Walczak – Biały Dwór
PODNOSZENIE ODWAŻNIKA KOBIETY
1 miejsce: Joanna Kaczmarek – Pogorzałki Wielkie
2 miejsce: Zuzanna Żabińska – Wyrębin
3 miejsce: Michalina Głuch – Borzęciczki
PODNOSZENIE ODWAŻNIKA MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Sławomir Jarosz – Orla
2 miejsce: Adrian Józefiak – Stara Obra
3 miejsce: Dominik Szymczak – Pogorzałki Wielkie
SLALOM Z PIŁKĄ NOŻNĄ
1 miejsce: Klaudia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
2 miejsce: Maria Markuszewska – Gałązki
3 miejsce: Urszula Drewniak – Pogorzałki Wielkie
RZUT DO KOSZA KOBIETY
1 miejsce: Anna Wojciechowska – Koźmin Wlkp. os. nr 1
2 miejsce: Magdalena Maćkowiak – Staniew
3 miejsce: Julia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
RZUT DO KOSZA MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Marcin Borowczyk – Koźmin Wlkp. os. nr 1
2 miejsce: Tomasz Nowakowski – Orla
3 miejsce: Sergiusz Gawroński – Staniew
RZUT DO CELU
1 miejsce: Paulina Biszczak – Pogorzałki Wielkie
2 miejsce: Katarzyna Szymańska – Gałązki
3 miejsce: Izabela Roszak – Nowa Obra
PRZECIĄGANIE LINY
1 miejsce: STANIEW
2 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE
3 miejsce: GAŁĄZKI
SZTAFETA
1 miejsce: SKAŁÓW
2 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE
3 miejsce: STARA OBRA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

KLASYFIKACJA

IMG_20200209_142810 IMG_20200209_142920 IMG_20200209_143359 IMG_20200209_143402 IMG_20200209_143408 IMG_20200209_155837 IMG_20200209_155942 IMG_20200209_160050 IMG_20200209_160152 IMG_20200209_160247 IMG_20200209_160338 IMG_20200209_160445 IMG_20200209_160555 IMG_20200209_160659 IMG_20200209_160758 IMG_20200209_160904 IMG_20200209_161016 IMG_20200209_161120 IMG_20200209_161323 IMG_20200209_161511 IMG_20200209_162409 IMG_20200209_162526 IMG_20200209_131030 IMG_20200209_131319 IMG_20200209_131326 IMG_20200209_131331 IMG_20200209_131354 IMG_20200209_131402 IMG_20200209_131512 IMG_20200209_131549