Zawodnicy Szkółki GOS w Warszawie

17 października 2015 roku ponad czterdziestoosobowa grupa zawodników Szkółki GOS i uczniów SP nr 1 Koźmin Wlkp. wraz z opiekunami udała się do Warszawy na Finał 6. edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który tradycyjnie odbył się w hali stołecznego Torwaru.
Ostatnią odsłonę 6. edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP prowadzili DJ Ucho i znany komentator sportowy – Dariusz Szpakowski. Przed rozpoczęciem rywalizacji, byliśmy świadkami – w niezwykłej scenerii – wspaniałego występu zespołu akrobatyczno-tanecznego
Bell Arto Cheerleaders. Uczestników zawodów przywitała premier RP – Ewa Kopacz, której towarzyszyli m.in. podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dorota Idzi, zastępca dyrektora COS Łukasz Grocholski oraz Ambasadorowie turnieju, byli reprezentanci Polski: Dariusz Gęsior i Wojciech Kowalewski.
Pobyt w hali Torwaru był doskonałą okazją do spotkania wielu fantastycznych sportowców, których na co dzień mamy okazję oglądać zza szyb telewizorów. Odbyło się wiele ciekawych pokazów min:
mecz pokazowy siatko – nogi (reprezentanci Polski), pokazy free style, animacje i konkursy z udziałem widzów i sportowców. Turniej zakończył się koncertem MARGARET.
Poniżej fotorelacja z wyjazdu.