X OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ – TERMINARZ

W najbliższą sobotę 04.12.2021

w hali sportowej przy ZSP 

odbędzie się 

X Otwarty Mikołajkowy Turniej halowej Piłki Nożnej.

Początek turnieju o godzinie 9:00

 

X OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Koźmin Wlkp., 04.12.2021

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „A” – 9:00

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A4-A5

TORNADO – BARTESKO

____:____

2

A1-A2

MTV ROZDRAŻEW – OCTAGON

____:____

3

A3-A4

SOKÓŁ CHWALISZEW – TORNADO

____:____

4

A1-A5

MTV ROZDRAŻEW – BARTESKO

____:____

5

A2-A3

OCTAGON – SOKÓŁ CHWALISZEW

____:____

6

A1-A4

MTV ROZDRAŻEW – TORNADO

____:____

7

A3-A5

SOKÓŁ CHWALISZEW – BARTESKO

____:____

8

A2-A4

OCTAGON – TORNADO

____:____

9

A1-A3

MTV ROZDRAŻEW – SOKÓŁ CHWALISZEW

____:____

10

A2-A5

OCTAGON – BARTESKO

____:____

MTV ROZDRAŻEW

OCTAGON

SOKÓŁ CHWALISZEW

TORNADO

BARTESKO

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

MTV ROZDRAŻEW

X

OCTAGON

X

SOKÓŁ CHWALISZEW

X

TORNADO

X

BARTESKO

X

X OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Koźmin Wlkp., 04.12.2021

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „B” – 10:45

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

B4-B5

ALBATROSY – DIABLO TEAM

____:____

2

B1-B2

SZYBKIE TRAMPKI – AMATORZY

____:____

3

B3-B4

JARANET – ALBATROSY

____:____

4

B1-B5

SZYBKIE TRAMPKI – DIABLO TEAM

____:____

5

B2-B3

AMATORZY – JARANET

____:____

6

B1-B4

SZYBKIE TRAMPKI – ALBATROSY

____:____

7

B3-B5

JARANET – DIABLO TEAM

____:____

8

B2-B4

AMATORZY – ALBATROSY

____:____

9

B1-B3

SZYBKIE TRAMPKI – JARANET

____:____

10

B2-B5

AMATORZY – DIABLO TEAM

____:____

SZYBKIE TRAMPKI

AMATORZY

JARANET

ALBATROSY

DIABLO TEAM

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

SZYBKIE TRAMPKI

X

AMATORZY

X

JARANET

X

ALBATROSY

X

DIABLO TEAM

X

X OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Koźmin Wlkp., 04.12.2021

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „C” – 12:30

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

C1-C2

ADBUD – JASNA POGODA

____:____

2

C3-C4

PRO-MET – HENMAR

____:____

3

C2-C3

JASNA POGODA – PRO-MET

____:____

4

C1-C4

ADBUD – HENMAR

____:____

5

C2-C4

JASNA POGODA – HENMAR

____:____

6

C1-C3

ADBUD – PRO-MET

____:____

ADBUD

JASNA POGODA

PRO-MET

HENMAR

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

ADBUD

X

JASNA POGODA

X

PRO-MET

X

HENMAR

X

1/4 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A-I – C-II

____:____

2

A-II – B-III

____:____

3

B-I – A-III

____:____

4

C-I – B-II

____:____

1/2 FINAŁU

nr meczu

para

drużyny

wynik

5

zwycięzcy 1-3

____:____

6

zwycięzcy 2-4

____:____

MECZ O III MIEJSCE

nr meczu

para

drużyny

wynik

7

przegrani
5-6

____:____

FINAŁ

nr meczu

para

drużyny

wynik

8

zwycięzcy
5-6

____:____