TURNIEJE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH – 18.02.2017

 W sobotę, 18 lutego 2017 roku na hali sportowej przy ul. Strzeleckiej odbyły się Turniej Młodzików rocznik 2004 i młodsi w halowej piłce nożnej oraz Turniej Trampkarzy rocznik 2002 i młodsi w halowej piłce nożnej.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych zmagań.

TURNIEJ MŁODZIKÓW ROCZNIK 2004 I MŁODSI
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Koźmin Wlkp., 18.02.2017

ELIMINACJE GRUPOWE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

1

A1-A2

9:00

GOS KOŹMIN WLKP. I – GKS JARACZEWO III

0:2

2

B1-B2

9:10

GOS KOŹMIN WLKP. II – AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN

1:1

3

A3-A4

9:20

GOS KOŹMIN WLKP. III – GKS JARACZEWO II

0:1

4

B3-B4

9:30

WISŁA BOREK WLKP. – GKS JARACZEWO I

3:0

5

A1-A4

9:40

GOS KOŹMIN WLKP. I – GKS JARACZEWO II

2:0

6

B1-B4

9:50

GOS KOŹMIN WLKP. II – GKS JARACZEWO I

2:0

7

A2-A3

10:00

GKS JARACZEWO III – GOS KOŹMIN WLKP. III

4:1

8

B2-B3

10:10

AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN – WISŁA BOREK WLKP.

2:1

9

A4-A2

10:20

GKS JARACZEWO II – GKS JARACZEWO III

0:4

10

B4-B2

10:30

GKS JARACZEWO I – AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN

1:3

11

A1-A3

10:40

GOS KOŹMIN WLKP. I – GOS KOŹMIN WLKP. III

2:0

12

B1-B3

10:50

GOS KOŹMIN WLKP. II – WISŁA BOREK WLKP.

0:0

GRUPA „A”
1 miejsce: GKS JARACZEWO III – 9 pkt. /10:1/ +9
2 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. I – 6 pkt. /4:2/ +2
3 miejsce: GKS JARACZEWO II – 3 pkt. /1:6/ -5
4 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. III – 0 pkt. /1:7/ -6

GRUPA „B”
1 miejsce: AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN – 7 pkt. /6:3/ +3
2 miejsce: GOS KOŹMIN WLKP. II – 5 pkt. /3:1/ +2
3 miejsce: WISŁA BOREK WLKP. – 4 pkt. /4:2/ +2
4 miejsce: GKS JARACZEWO I – 0 pkt. /1:8/ -7

1/2 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

1

A-I – B-II

11:00

GKS JARACZEWO III – GOS KOŹMIN WLKP. II

0:2

2

A-II – B-I

11:10

AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN – GOS KOŹMIN WLKP. I

3:2

MECZ O VII MIEJSCE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

3

A-IV – B-IV

11:20

GOS KOŹMIN WLKP. III – GKS JARACZEWO I

 0:1

MECZ O V MIEJSCE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

4

A-III – B-III

11:30

GKS JARACZEWO II – WISŁA BOREK WLKP.

0:0 (3:2)

MECZ O III MIEJSCE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

5

przegrani
1-2

11:40

GOS KOŹMIN WLKP. I – GOS KOŹMIN WLKP. II

1:0

FINAŁ

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

6

zwycięzcy
1-2

11:50

AKADEMIA TALENTÓW – GKS JARACZEWO III

2:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce:
AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN
2 miejsce:
GKS JARACZEWO III
3 miejsce:
GOS KOŹMIN WLKP. I
4 miejsce:
GOS KOŹMIN WLKP. II
5 miejsce:
GKS JARACZEWO II
6 miejsce:
WISŁA BOREK WLKP.
7 miejsce:
GKS JARACZEWO III
8 miejsce:
GOS KOŹMIN WLKP. III

Z każdej drużyny został wybrany wyróżniający się zawodnik:
GKS JARACZEWO I – Kacper Smurawa
GKS JARACZEWO II – Mikołaj Kmieć
GKS JARACZEWO III – Filip Szydlik
WISŁA BOREK WLKP. – Mateusz Majchrzak
AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN – Filip Pinkowski
GOS KOŹMIN WLKP. I – Albert Czajka
GOS KOŹMIN WLKP. II – Natalia Juskowiak
GOS KOŹMIN WLKP. III – Bartosz Plewiński

TURNIEJ TRAMPKARZY ROCZNIK 2002 I MŁODSI
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Koźmin Wlkp., 18.02.2017

ELIMINACJE GRUPOWE

czas gry 1×15 minut

nr meczu

para

godzina

drużyny

wynik

1

2-5

13:00

WICHER DOBRA – GOS KOŹMIN WLKP.

1:3

3

3-4

13:18

KKS ASTRA KROTOSZYN 1 – KKS ASTRA KROTOSZYN 2

0:7

5

1-5

13:36

WISŁA BOREK WLKP. – GOS KOŹMIN WLKP.

0:2

7

2-3

13:54

KKS ASTRA KROTOSZYN 1 – WICHER DOBRA

0:3

9

1-4

14:12

WISŁA BOREK WLKP. – KKS ASTRA KROTOSZYN 2

1:2

11

5-3

14:30

GOS KOŹMIN WLKP. – KKS ASTRA KROTOSZYN 1

2:2

13

4-2

14:48

KKS ASTRA KROTOSZYN 2 – WICHER DOBRA

5:1

15

1-3

15:06

WISŁA BOREK WLKP. – KKS ASTRA KROTOSZYN 1

0:0

17

4-5

15:24

KKS ASTRA KROTOSZYN 2 – GOS KOŹMIN WLKP.

1:1

19

1-2

15:42

WISŁA BOREK WLKP. – WICHER DOBRA

0:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce:
KKS ASTRA KROTOSZYN II – 10 pkt. /15:3/ +12
2 miejsce:
GOS KOŹMIN WLKP. – 8 pkt. /8:4/ +4
3 miejsce:
WICHER DOBRA – 6 pkt. /6:7/ -1
4 miejsce:
KKS ASTRA KROTOSZYN I – 2 pkt. /2:12/ -10
5 miejsce:
WISŁA BOREK WLKP. – 1 pkt. /1:5/ -4

Z każdej drużyny został wybrany wyróżniający się zawodnik:
WISŁA BOREK WLKP. – Jan Krzyżaniak
GOS KOŹMIN WLKP. – Hubert Roszczak
WICHER DOBRA – Kamil Marczewski
KKS ASTRA KROTOSZYN I – Mateusz Skrzypczak
KKS ASTRA KROTOSZYN II – Jakub Goliński