TURNIEJ SOŁECTW I RAD OSIEDLOWYCH

W NIEDZIELĘ 25 sierpnia 2019R
NA STADIONIE MIEJSKIM PRZY UL. FLORIAŃSKIEJ 21
ODBYŁ SIĘ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP.
ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZOSTAŁA REPREZENTACJA
OSIEDLA NR 3 Z KOŹMINA WLKP.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WYNIKI TURNIEJU

„Szybciej, celniej, mocniej – współzawodnictwo sportowe mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”

Turniej Piłki Nożnej Drużyn 6-cio osobowych

25.08.2019

GRUPA „A-5” i „B-5”
BOISKA TRAWIASTE

CZAS GRY 1×10 MINUT

GODZINA 11:00

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

A

STARA OBRA – WROTKÓW

2:1

A3-A4

B

KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – MOKRONOS

4:0

2

B1-B2

A

WYRĘBIN – SAPIEŻYN

7:1

B3-B4

B

POGORZAŁKI WIELKIE – ORLA

0:1

3

A1-A5

A

STARA OBRA – BORZĘCICZKI

1:1

A2-A3

B

WROTKÓW – KOŹMIN WLKP. OS. NR 3

0:3

4

B1-B5

A

WYRĘBIN – GÓRECZKI

3:0

B2-B3

B

SAPIEŻYN – POGORZAŁKI WIELKIE

1:1

5

A4-A5

A

MOKRONOS – BORZĘCICZKI

1:0

A1-A3

B

STARA OBRA – KOŹMIN WLKP. OS. NR 3

1:4

6

B4-B5

A

ORLA – GÓRECZKI

1:0

B1-B3

B

WYRĘBIN – POGORZAŁKI WIELKIE

3:1

7

A1-A4

A

STARA OBRA – MOKRONOS

4:0

A2-A5

B

WROTKÓW – BORZĘCICZKI

0:1

8

B1-B4

A

WYRĘBIN – ORLA

0:1

B2-B5

B

SAPIEŻYN – GÓRECZKI

2:0

9

A2-A4

A

WROTKÓW – MOKRONOS

0:1

A3-A5

B

KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – BORZĘCICZKI

2:0

10

B2-B4

A

SAPIEŻYN – ORLA

0:1

B3-B5

B

POGORZAŁKI WIELKIE – GÓRECZKI

1:0

GRUPA „C-5”
BOISKO ORLIK

CZAS GRY 1×10 MINUT

GODZINA 11:00

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

C1-C2

ORLIK

KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – WALERIANÓW

1:2

2

C3-C4

ORLIK

STANIEW – KOŹMIN WLKP. OS. NR 2

2:0

3

C1-C5

ORLIK

KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – NOWA OBRA

0:0

4

C2-C3

ORLIK

WALERIANÓW – STANIEW

2:0

5

C4-C5

ORLIK

KOŹMIN WLKP. OS. NR 2 – NOWA OBRA

1:4

6

C1-C3

ORLIK

KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – STANIEW

3:2

7

C1-C4

ORLIK

KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – KOŹMIN WLKP. OS. NR 2

2:0

8

C2-C5

ORLIK

WALERIANÓW – NOWA OBRA

1:3

9

C2-C4

ORLIK

WALERIANÓW – KOŹMIN WLKP. OS. NR 2

4:0

10

C3-C5

ORLIK

STANIEW – NOWA OBRA

0:4

1/4 FINAŁU

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

A-I—lepsze III (ABC)

A

KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

4:1

2

A-II-C-II

B

STARA OBRA – WALERIANÓW

0:0
(1:2)

3

B-I-gorsze III (ABC)

A

ORLA – MOKRONOS

0:1

4

B-II – C-I

B

WYRĘBIN – NOWA OBRA

0:3

1/2 FINAŁU

NR
MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

5

Zw 1-3
boisko A

KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – MOKRONOS

2:0

6

Zw 2-4
boisko B

WALERIANÓW – NOWA OBRA

0:0
(1:0)

MECZ O III MIEJSCE

NR
MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

7

Przegrani 5-6
boisko A

NOWA OBRA – MOKRONOS

0:0
(3:1)

FINAŁ

NR
MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

8

zw 5-6
boisko B

WALERIANÓW – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:3