TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MIESZKAŃCÓW MiG KOŹMIN WLKP. – wyniki

W sobotę 9 września 2017 r o godz. 12:00
na Stadionie Miejskim przy ul. Floriańskiej 21

odbył się
Turniej Piłki Nożnej Drużyn 6-cio osobowych
z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

Poniżej przedstawiamy wyniki turnieju.
„Szybciej, celniej, mocniej – współzawodnictwo sportowe mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”

Turniej Piłki Nożnej Drużyn 6-cio osobowych

09.09.2017

FAZA GRUPOWA

GRUPA „A”
WALERIANÓW – STARA OBRA 1:1
ORLA – KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 0:3
WALERIANÓW – WYRĘBIN 3:2
ORLA – STARA OBRA 1:7
KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – WALERIANÓW 5:0
STARA OBRA – WYRĘBIN 2:1
ORLA – WALERIANÓW 1:1
KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – WYRĘBIN 1:1
ORLA – WYRĘBIN 0:1
KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – STARA OBRA 1:3

MIEJSCA W GRUPIE:
1 miejsce: STARA OBRA – 10pkt. (13:4) +9
2 miejsce: KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – 7pkt. (10:4) +6
3 miejsce: WALERIANÓW – 5pkt. (5:9) -4
4 miejsce: WYRĘBIN – 4pkt. (5:6) -1
5 miejsce: ORLA – 1PKT. (2:12) -10

GRUPA „B”
NOWA OBRA – WROTKÓW 0:3 (wo)
KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – STANIEW 3:2
NOWA OBRA – MOKRONOS 0:3 (wo)
KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – WROTKÓW 4:0
STANIEW – NOWA OBRA 3:0
WROTKÓW – MOKRONOS 0:0
KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – NOWA OBRA 3:0 (wo)
STANIEW – MOKRONOS 3:1
KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – MOKRONOS 4:3
STANIEW – WROTKÓW 2:1

MIEJSCA W GRUPIE:
1 miejsce: KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – 12pkt. (14:5) +9
2 miejsce: STANIEW – 9pkt. (10:5) +5
3 miejsce: MOKRONOS – 4pkt. (7:7) 0
4 miejsce: WROTKÓW – 4pkt. (4:6) -2
5 miejsce: NOWA OBRA – 0pkt. (0:12) -12

GRUPA „C”

BORZĘCICZKI – POGORZAŁKI WIELKIE 1:1
WAŁKÓW – BIAŁY DWÓR 1:0
BORZĘCICZKI – BIAŁY DWÓR 0:0
POGORZAŁKI WIELKIE – WAŁKÓW 1:2
BORZĘCICZKI – WAŁKÓW 1:2
BIAŁY DWÓR – POGORZAŁKI WIELKIE 0:1

MIEJSCA W GRUPIE:
1 miejsce: WAŁKÓW – 9pkt. (5:2)+3
2 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE – 4pkt. (3:3) 0
3 miejsce: BORZĘCICZKI – 2pkt. (2:3) -1
4 miejsce: BIAŁY DWÓR – 1pkt. (0:2) -2

FAZA PUCHAROWA

STARA OBRA – STANIEW 0:1
KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – WAŁKÓW 0:0 (3:1)
KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 – POGORZAŁKI WIELKIE 4:0

MECZE FINAŁOWE


STANIEW – KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 1:0
KOŹMIN WLKP. OS. NR 3 – KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 0:5
STANIEW – KOŹMIN WLKP. OS. NR 1 0:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 miejsce: KOŹMIN WLKP. OS. NR 1
2 miejsce: STANIEW
3 miejsce: KOŹMIN WLKP. OS. NR 3
4 miejsce: WAŁKÓW
5 miejsce: STARA OBRA
6 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE
7 miejsce: WALERIANÓW
8 miejsce: MOKRONOS
9 miejsce: BORZĘCICZKI
10 miejsce: WYRĘBIN
11 miejsce: WROTKÓW
12 miejsce: BIAŁY DWÓR
13 miejsce: ORLA