TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI – TERMINARZ

W sobotę 24 sierpnia na stadionie miejskim w Koźminie Wielkopolskim odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci. Dzieci będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: skrzat, żak i orlik. Poniżej przedstawiamy plan turnieju.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

KATEGORIA SKRZAT 2013 I MŁODSI

24.08.2019

MECZ- REWANŻ

BOISKO

PARA

DRUŻYNA

WYNIK

C

1-2

AP REISSA KĘPNO – GOS KOŹMIN WLKP.

M

R

C

3-4

PIONIER BARANÓW- KP POLONIA ŚRODA WLKP.

M

R

C

2-4

GOS KOŹMIN WLKP.- KP POLONIA ŚRODA WLKP.

M

R

C

1-3

AP REISSA KĘPNO – PIONIER BARANÓW

M

R

C

2-3

GOS KOŹMIN WLKP.- PIONIER BARANÓW

M

R

C

1-4

AP REISSA KĘPNO – KP POLONIA ŚRODA WLKP.

M

R

 

 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

KATEGORIA ŻAK 2011 I MŁODSI

24.08.2019

GRUPA „A-4”

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

A

ANTONIO JAROCIN – AP REISSA JAROCIN 1

:

2

A3-A4

A

PIONIER BARANÓW – GOS KOŹMIN WLKP. 1

:

3

A1-A3

A

ANTONIO JAROCIN – PIONIER BARANÓW

:

4

A2-A4

A

AP REISSA JAROCIN 1 – GOS KOŹMIN WLKP. 1

:

5

A1-A4

A

ANTONIO JAROCIN – GOS KOŹMIN WLKP. 1

:

6

A2-A3

A

AP REISSA JAROCIN 1 -PIONIER BARANÓW

:

GRUPA „B-4”

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

B1-B2

B

AP REISSA KĘPNO – AP REISSA JAROCIN 2

:

2

B3-B4

B

GOS KOŹMIN WLKP. 2 – PROGRES KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

:

3

B2-B4

B

AP REISSA JAROCIN 2 – PROGRES KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

:

4

B1–B3

B

AP REISSA KĘPNO – GOS KOŹMIN WLKP. 2

;

5

B1-B4

B

AP REISSA KĘPNO – PROGRES KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

:

6

B2-B3

B

AP REISSA JAROCIN 2 – GOS KOŹMIN WLKP. 2

:

(MIEJSCA 1 I 2 Z GRUP A I B)

FAZA II

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

1M-A – 2M-B

A

:

2

1M-B – 2M-A

A

:

3

1M-A – 2M-A

A

:

4

1M-B – 2M -B

A

:

5

1M-A- 1M- B

A

:

6

2M-A – 2M-B

A

:

(MIEJSCA 3 I 4 Z GRUP A I B)

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

3M-A – 4M-B

B

:

2

4M-A – 3M-B

B

:

3

3M-A -3M-B

B

:

4

4M-A- 4M-B

B

:

5

3M-A – 4M-A

B

:

6

3M-B – 4M -B

B

:

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

KATEGORIA ORLIK 2009 I MŁODSI

24.08.2019

GRUPA „A-4”

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

A

UKS „AS” CZEMPIŃ – AT KROTOSZYN 1

:

2

A3-A4

A

GOS KOŹMIN WLKP. 2 – AT KROTOSZYN 2

:

3

A1-A3

A

UKS „AS” CZEMPIŃ – GOS KOŹMIN WLKP. 2

:

4

A2-A4

A

AT KROTOSZYN 1 – AT KROTOSZYN 2

:

5

A1-A4

A

UKS „AS” CZEMPIŃ – AT KROTOSZYN 2

:

6

A2-A3

A

AT KROTOSZYN 1 – GOS KOŹMIN WLKP. 2

:

 

 

GRUPA „B-4”

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

B1-B2

B

GOS KOŹMIN WLKP. 1 – AP REISSA GOSTYŃ

:

2

B3-B4

B

PIONIER BARANÓW – AP REISSA KĘPNO

:

3

B2-B4

B

AP REISSA GOSTYŃ – AP REISSA KĘPNO

:

4

B1–B3

B

GOS KOŹMIN WLKP. 1 – PIONIER BARANÓW

5

B1-B4

B

GOS KOŹMIN WLKP. 1 – AP REISSA KĘPNO

:

6

B2-B3

B

AP REISSA GOSTYŃ – PIONIER BARANÓW

:

 

(MIEJSCA 1 I 2 Z GRUP A I B)

FAZA II

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

1M-A – 2M-B

A

:

2

1M-B – 2M-A

A

:

3

1M-A – 2M-A

A

:

4

1M-B – 2M -B

A

:

5

1M-A- 1M- B

A

:

6

2M-A – 2M-B

A

:

(MIEJSCA 3 I 4 Z GRUP A I B)

NR
MECZU

PARA

BOISKO

DRUŻYNY

WYNIK

1

3M-A – 4M-B

B

:

2

4M-A – 3M-B

B

:

3

3M-A -3M-B

B

:

4

4M-A- 4M-B

B

:

5

3M-A – 4M-A

B

:

6

3M-B – 4M -B

B

: