TURNIEJ ORLIKÓW ROCZNIK 2007 I MŁODSI W PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W sobotę, 18 listopada 2017 roku na hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbył się Turniej Orlików rocznik 2007 i młodsi w halowej piłce nożnej.
Turniej cieszył się zainteresowaniem i wzięło w nim udział 16 drużyn.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „A” i „B” – godz. 9:00

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A1-A2

GOS KOŹMIN WLKP. I – WKS WITASZYCE

 0:0

2

B1-B2

UKS 3/ASTRA KROTOSZYN I – AP REISSA JAROCIN

0:0

3

A3-A4

UKS 3/ASTRA KROTOSZYN II – WISŁA BOREK WLKP.

2:0

4

B3-B4

GOS KOŹMIN WLKP. II – PUKS ANTONIO JAROCIN

 0:6

5

A1-A4

GOS KOŹMIN WLKP. I – WISŁA BOREK WLKP.

 0:3

6

B1-B4

UKS 3/ASTRA KROTOSZYN I – PUKS ANTONIO JAROCIN

3:1

7

A2-A3

WKS WITASZYCE – UKS 3/ASTRA KROTOSZYN II

 0:0

8

B2-B3

AP REISSA JAROCIN – GOS KOŹMIN WLKP. II

 7:0

9

A1-A3

GOS KOŹMIN WLKP. I – UKS 3/ASTRA KROTOSZYN II

 1:0

10

B1-B3

UKS 3/ASTRA KROTOSZYN I – GOS KOŹMIN WLKP. II

8:0

11

A4-A2

WISŁA BOREK WLKP. – WKS WITASZYCE

2:1

12

B4-B2

PUKS ANTONIO JAROCIN – AP REISSA JAROCIN

2:1

GRUPA „A”
1 miejsce: WISŁA Borek Wlkp. – 6 pkt. /5:3/ +2
2 miejsce: GOS Koźmin Wlkp. I – 4 pkt. /1:3/ -2
3 miejsce: UKS 3/ASTRA Krotoszyn – 4 pkt. /2:1/ +1
4 miejsce: WKS Witaszyce – 2 pkt. /1:2/ -1

GRUPA „B”
1 miejsce: UKS 3/ASTRA Krotoszyn – 7 pkt. /11:1/ +10
2 miejsce: PUKS ANTONIO Jarocin – 6 pkt. /9:4/ +5
3 miejsce: AP REISSA Jarocin – 4 pkt. /8:2/ +6
4 miejsce: GOS Koźmin Wlkp. II – 0 pkt. /0:21/ -21

1/4 FINAŁU

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A-I – B-II

WISŁA BOREK WLKP. – PUKS ANTONIO JAROCIN

0:3

2

A-II – B-I

GOS I KOŹMIN WLKP. – UKS 3/ASTRA KROTOSZYN I

0:3

 

GRUPA „C” i „D” – godz. 12:00
Prosimy, aby drużyny zgłosiły się co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

C1-C2

AP REISSA GOSTYŃ I – KKS KALISZ

2:0

2

D1-D2

SPARTA MIEJSKA GÓRKA – AKADEMIA PN CARITAS KALISZ

 4:0

3

C3-C4

PELIKAN NOWY KAROLEW – UKS MILICZ

2:1

4

D3-D4

DĄBROCZANKA PĘPOWO – AP REISSA GOSTYŃ II

0:1

5

C1-C4

AP REISSA GOSTYŃ I – UKS MILICZ

3:1

6

D1-D4

SPARTA MIEJSKA GÓRKA – AP REISSA GOSTYŃ II

 0:0

7

C2-C3

KKS KALISZ – PELIKAN NOWY KAROLEW

 1:1

8

D2-D3

AKADEMIA PN CARITAS KALISZ – DĄBROCZANKA PĘPOWO

 1:2

9

C1-C3

AP REISSA GOSTYŃ I – PELIKAN NOWY KAROLEW

 2:0

10

D1-D3

SPARTA MIEJSKA GÓRKA – DĄBROCZANKA PĘPOWO

0:0

11

C4-C2

UKS MILICZ – KKS KALISZ

1:0

12

D4-D2

AP REISSA GOSTYŃ II – AKADEMIA PN CARITAS KALISZ

 8:0

GRUPA „C”
1 miejsce: AP REISSA Gostyń I – 9 pkt. /7:1/ +6
2 miejsce: PELIKAN Nowy Karolew – 4 pkt. /3:4/ -1
3 miejsce: UKS Milicz – 3 pkt. /3:5/ -2
4 miejsce: KKS Kalisz – 1 pkt. /1:4/ -3

GRUPA „D”
1 miejsce: AP REISSA Gostyń II – 7 pkt. /9:0/ +9
2 miejsce: SPARTA Miejska Górka – 5 pkt. /4:0/ +4
3 miejsce: DĄBROCZANKA Pępowo – 4 pkt. /2:2/ 0
4 miejsce: AP CARITAS Kalisz – 0 pkt. /1:14/ -13

1/4 FINAŁU

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

3

C-I – D-II

AP REISSA GOSTYŃ I – SPARTA MIEJSKA GÓRKA

1:0

4

C-II – D-I

PELIKAN NOWY KAROLEW -AP REISSA GOSTYŃ II

 1:2

 

1/2 FINAŁU

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

Zwycięzcy 1/4 finału (1+3)

PUKS ANTONIO JAROCIN – AP REISSA GOSTYŃ I

 4:0

2

Zwycięzcy 1/4 finału (2+4)

UKS 3/ASTRA KROTOSZYN – AP REISSA GOSTYŃ II

3:1

MECZ O III MIEJSCE

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

Przegrani
1/2 finału

AP REISSA GOSTYŃ I – AP REISSA GOSTYŃ II

0:0 (2:0)

FINAŁ

czas gry 1×12 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

Zwycięzcy
1/2 finału

PUKS ANTONIO JAROCIN – UKS 3/ASTRA KROTOSZYN

3:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: PUKS ANTONIO Jarocin
2 miejsce: UKS 3/ASTRA Krotoszyn I
3 miejsce: AP REISSA Gostyń I
4 miejsce: AP REISSA Gostyń II

ZAWODNIK WYRÓŻNIONY
WKS Witaszyce – Michał Mazurek
WISŁA Borek Wlkp. – Kacper Grzemisławski
AP REISSA Jarocin – Antoni Kasprzak
PUKS ANTONIO Jarocin – Szymon Olejniczak
UKS 3/ASTRA Krotoszyn I – Aleksander Busza
UKS 3/ASTRA Krotoszyn II – Mateusz Zasieczny
GOS Koźmin Wlkp. I – Agata Kukiołczyńska
GOS Koźmin Wlkp. II – Bartłomiej Nowak
DĄBROCZANKA Pępowo – Jakub Jagocki
KKS Kalisz – Oliwier Kalinowski
UKS SP Milicz – Oskar Podhorodecki
AP CARITAS Kalisz – Mateusz Mielczarek
PELIKAN Nowy Karolew – Dominik Szydziś
AP REISSA Gostyń I – Filip Budzyń
AP REISSA Gostyń II – Mateusz Bogusz

NAGRODY INDYWIDUALNE
ZAWODNIK TURNIEJU – Igor Olejniczak (PUKS ANTONIO Jarocin)
BRAMKARZ TURNIEJU – Patryk Figlak (UKS 3/ASTRA Krotoszyn)