BARTESKO ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO

W  SOBOTĘ 8.12.2018 R
W HALI SPORTOWEJ W KOŹMINIE WLKP.

ROZEGRANO
OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZOSTAŁA
DRUŻYNA BARTESKO

 

WYNIKI TURNIEJU
GRUPA „A”
– RED EAGLES, ELDORADO TEAM, GUANTA NAMERA, ADROS, BARTESKO,

GRUPA „B” – ALKO TEAM NOWA OBRA, SZYBKIE TRAMPKI, OCTAGON, ROLNA FC,
GRUPA „C” – ROL-PREM KAROLEW, KANONIERZY JAROCIN, MŁODE WILKI, MTV ROZDRAŻEW,

VIII OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
Koźmin Wlkp., 08.12.2018

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „A” – 9:00

czas gry 1×10 minut

nr meczu

drużyny

wynik

1

ADROS – BARTESKO

 1:4

2

RED EAGLES – ELDORADO TEAM

 0:4

3

GUANTA NAMERA – ADROS

 1:1

4

RED EAGLES – BARTESKO

 0:2

5

ELDORADO TEAM – GUANTA NAMERA

 0:0

6

RED EAGLES – ADROS

 0:2

7

GUANTA NAMERA – BARTESKO

 0:1

8

ELDORADO TEAM – ADROS

 3:0

9

RED EAGLES – GUANTA NAMERA

 0:2

10

ELDORADO TEAM – BARTESKO

 1:1

GRUPA „B” – 10:30

czas gry 1×10 minut

nr meczu

drużyny

wynik

1

ALKO TEAM NOWA OBRA – SZYBKIE TRAMPKI

 1:0

2

OCTAGON – ROLNA FC

 2:1

3

ALKO TEAM NOWA OBRA – ROLNA FC

 0:3

4

SZYBKIE TRAMPKI – OCTAGON

 4:1

5

ALKO TEAM NOWA OBRA – OCTAGON

 0:4

6

ROLNA FC – SZYBKIE TRAMPKI

 1:1

GRUPA „C” – 11:30

czas gry 1×10 minut

nr meczu

drużyny

wynik

1

ROL-PREM KAROLEW – KANONIERZY JAROCIN

 2:0

2

MŁODE WILKI – MTV ROZDRAŻEW

 0:2

3

ROL-PREM KAROLEW – MTV ROZDRAŻEW

 0:2

4

KANONIERZY JAROCIN – MŁODE WILKI

 0:1

5

ROL-PREM KAROLEW – MŁODE WILKI

 4:2

6

MTV ROZDRAŻEW – KANONIERZY JAROCIN

 1:0

1/4 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A-I – C-II

BARTESKO – ROL-PREM KAROLEW

 4:1

2

A-II – B/C-III

ELDORADO TEAM – SZYBKIE TRAMPKI

0:1

3

A-III – B-I

GUANTA NAMERA – OCTAGON

1:1
(2:3)

4

C-I – B-II

MTV ROZDRAŻEW – ROLNA FC

2:0

1/2 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

5

zwycięzcy 1-3

BARTESKO – OCTAGON

3:2

6

zwycięzcy 2-4

SZYBKIE TRAMPKI – MTV ROZDRAŻEW

0:1

MECZ O III MIEJSCE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

7

przegrani
5-6

OCTAGON -SZYBKIE TRAMPKI

1:2

FINAŁ

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

8

zwycięzcy
5-6

BARTESKO – MTV ROZDRAŻEW

2:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – MARCIN SZYMKOWIAK – BARTESKO
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – MICHAŁ TROSZCZYŃSKI – MTV ROZDRAŻEW