TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ – WOŚP 2018

14 stycznia 2018 roku w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp.
odbył się
OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR DYREKTORA GOS
WOŚP 2018 

W turnieju udział wzięło 14 drużyn, które w drodze losowania zostały podzielone na trzy grupy.
Poniżej przedstawiamy plan turnieju.

GRUPA „A”ADROS BOROWSKI, KANONIERZY JAROCIN, BNOT, NIEDOCENIENI ZAWODNICY, PROMIL KICKERS

GRUPA „B”KU PAMIĘCI, GALAKTICOS, HENMAR, ALBATROSY, MŁODE WILKI

GRUPA „C” SŁAW-PIEK JAROCIN, BARTESKO JUNIOR, LZS BRZOSTÓW, BRODZIAK TEAM

OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR DYREKTORA GOS
WOŚP 2018
Koźmin Wlkp., 14 stycznia 2018r

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „A” – 9:00

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A1-A5

ADROS BOROWSKI – PROMIL KICKERS

 2:0

2

A2-A3

KANONIERZY JAROCIN – BNOT

 2:0

3

A4-A5

NIEDOCENIENI ZAWODNICY – PROMIL KICKERS

 1:3

4

A1-A2

ADROS BOROWSKI – KANONIERZY JAROCIN

 0:2

5

A3-A4

BNOT – NIEDOCENIENI ZAWODNICY

 1:0

6

A2-A5

KANONIERZY JAROCIN – PROMIL KICKERS

 2:1

7

A3-A1

BNOT – ADROS BOROWSKI

 1:2

8

A4-A2

NIEDOCENIENI ZAWODNICY – KANONIERZY JAROCIN

 0:3

9

A5-A3

PROMIL KICKERS – BNOT

 1:1

10

A1-A4

ADROS BOROWSKI – NIEDOCENIENI ZAWODNICY

 4:2

ADROS BOROWSKI

KANONIERZY JAROCIN

BNOT

NIEDOCENIENI ZAWODNICY

PROMIL KICKERS

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

ADROS BOROWSKI

X

 0:2  2:1  4:2  2:0  9  8:5 /+3/  II

KANONIERZY JAROCIN

 2:0

X

 2:0  3:0  2:1  12  9:1 /+8/  I

BNOT

 1:2  0:2

X

 1:0  1:1  4  3:5 /-2/  IV

NIEDOCENIENI ZAWODNICY

 2:4  0:3  0:1

X

 1:3  0  3:11 /-8/  V

PROMIL KICKERS

 0:2  1:2  1:1  3:1

X

 4  5:6 /-1/  III

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „B” – 10:30

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

B1-B5

KU PAMIĘCI – MŁODE WILKI

 0:2

2

B2-B3

GALAKTICOS – HENMAR

 0:0

3

B4-B5

ALBATROSY – MŁODE WILKI

 2:3

4

B1-B2

KU PAMIĘCI – GALAKTICOS

 1:0

5

B3-B4

HENMAR – ALBATROSY

 2:3

6

B2-B5

GALAKTICOS – MŁODE WILKI

 0:0

7

B3-B1

HENMAR – KU PAMIĘCI

 2:1

8

B4-B2

ALBATROSY – GALAKTICOS

 0:1

9

B5-B3

MŁODE WILKI – HENMAR

 0:2

10

B1-B4

KU PAMIĘCI – ALBATROSY

 0:1

KU PAMIĘCI

GALAKTICOS

HENMAR

ALBATROSY

MŁODE WILKI

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

KU PAMIĘCI

X

 1:0  1:2  0:1  0:2  3  2:5 /-3/  V

GALAKTICOS

 0:1

X

 0:0  1:0  0:0  5  1:1 /0/  IV

HENMAR

 2:1  0:0

X

 2:3  2:0  7  6:4 /+2/  I

ALBATROSY

 1:0  0:1  3:2

X

 2:3  6  6:6 /0/  III

MŁODE WILKI

 2:0  0:0  0:2  3:2

X

 7  5:4 /+1/  II


ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „C” – 12:00

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

C1-C2

SŁAW-PIEK JAROCIN – BARTESKO JUNIOR

 1:0

2

C3-C4

LZS BRZOSTÓW – BRODZIAK TEAM

 0:1

3

C1-C4

SŁAW-PIEK JAROCIN – BRODZIAK TEAM

 2:1

4

C2-C3

BARTESKO JUNIOR – LZS BRZOSTÓW

 2:1

5

C1-C3

SŁAW-PIEK JAROCIN – LZS BRZOSTÓW

 2:0

6

C4-C2

BRODZIAK TEAM – BARTESKO JUNIOR

 0:1

SŁAW-PIEK JAROCIN

BARTESKO JUNIOR

LZS BRZOSTÓW

BRODZIAK TEAM

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE
W GRUPIE

SŁAW-PIEK JAROCIN

X

 1:0  2:0  2:1  9  5:1 /+4/  I

BARTESKO JUNIOR

 0:1

X

 2:1  1:0  6  3:2 /+1/  II

LZS BRZOSTÓW

 0:2  1:2

X

 0:1  0  1:5 /-4/  IV

BRODZIAK TEAM

 1:2  0:1  1:0

X

 3  2:3 /-1/  III

1/4 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A-I – B-III

KANONIERZY JAROCIN – ALBATROSY

 0:0 (2:1)

2

B-I – A-III

HENMAR – PROMIL KICKERS

 0:0 (1:2)

3

A-II – C-II

ADROS BOROWSKI – BARTESKO JUNIOR

 1:1 (2:1)

4

C-I – B-II

SŁAW-PIEK JAROCIN – MŁODE WILKI 

 2:0

1/2 FINAŁU

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

5

zwycięzcy 1-3

KANONIERZY JAROCIN – ADROS BOROWSKI

 3:0

6

zwycięzcy 2-4

PROMIL KICKERS – SŁAW-PIEK JAROCIN

 1:1 (2:1)

MECZ O III MIEJSCE

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

7

przegrani
5-6

ADROS BOROWSKI – SŁAW-PIEK JAROCIN

 0:1

FINAŁ

czas gry 1×10 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

8

zwycięzcy
5-6

KANONIERZY JAROCIN – PROMIL KICKERS

 4:2