TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW I RAD OSIEDLOWYCH MiG KOŹMIN WLKP.

W  sobotę 12 marca 2022r w hali sportowej ZSP przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Sołectw i Rad Osiedlowych Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Drużyny zostały w drodze losowania  podzielone na dwie grupy. Poniżej przedstawiamy wyniki turnieju.

Szybciej, celniej, mocniej – współzawodnictwo sportowe

mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”
Turniej Halowej Piłki Nożnej,
Koźmin Wlkp., 12.03.2022r

FAZA GRUPOWA

GRUPA A – godz. 9:00
czas gry 1×8 minut

Nr meczu

DRUŻYNY

WYNIK

1

MOKRONOS – GÓRECZKI

1:1

2

STARA OBRA – KOŹMIN WLKP. os. nr 2

2:0

3

KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – BORZĘCICE

0:1

4

MOKRONOS – KOŹMIN WLKP. os. nr 2

2:2

5

GÓRECZKI – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

2:0

6

STARA OBRA – BORZĘCICE

0:1

7

MOKRONOS – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:2

8

GÓRECZKI – KOŹMIN WLKP. os. nr 2

2:0

9

STARA OBRA – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:0

10

KOŹMIN WLKP. os. nr 2 – BORZĘCICE

0:1

11

MOKRONOS – STARA OBRA

0:1

12

GÓRECZKI – BORZĘCICE

0:1

13

KOŹMIN WLKP. os. nr 2 – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:0

14

MOKRONOS – BORZĘCICE

0:0

15

GÓRECZKI – STARA OBRA

1:1

 

MOKRONOS

GÓRECZKI

STARA OBRA

KOŹMIN WLKP.

os. nr 2

KOŹMIN WLKP.

os. nr 3

BORZĘCICE

PKT

BR

M

MOKRONOS

X

1:1
0:1
2:2
0:2
 0:0 3
3:6
 5

GÓRECZKI

1:1

X

 1:1  2:0  2:0  0:1  8  6:3 2

STARA OBRA

 1:0  1:1

X

 2:0  0:0  0:1  8  4:2  3

KOŹMIN WLKP.os. nr 2

2:2
0:2
0:2

X

 0:0  0:1 2
2:7
6

KOŹMIN WLKP.os. nr 3

2:0
 0:2  0:0  0:0

X

0:1
5
 2:3  4

BORZĘCICE

 0:0  1:0  1:0  1:0  1:0

X

 13 4:0
 1

FAZA GRUPOWA

GRUPA B – godz. 11:00
czas gry 1×8 minut

Nr meczu

DRUŻYNY

WYNIK

1

WYRĘBIN – POGORZAŁKI WIELKIE

0:3

2

KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – WALERIANÓW

2:1

3

STANIEW – NOWA OBRA

3:0 (wo)

4

WYRĘBIN – WALERIANÓW

0:1

5

POGORZAŁKI WIELKIE – STANIEW

0:0

6

KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – NOWA OBRA

3:0 (wo)

7

WYRĘBIN – STANIEW

0:1

8

POGORZAŁKI WIELKIE – WALERIANÓW

1:0

9

KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – STANIEW

5:0

10

WALERIANÓW – NOWA OBRA

3:0 (wo)

11

WYRĘBIN – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

2:5

12

POGORZAŁKI WIELKIE – NOWA OBRA

3:0 (wo)

13

WALERIANÓW – STANIEW

0:0

14

WYRĘBIN – NOWA OBRA

3:0 (wo)

15

POGORZAŁKI WIELKIE – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

0:3

 

WYRĘBIN

POGORZAŁKI WIELKIE

KOŹMIN WLKP.

os. nr 1

WALERIANÓW

STANIEW

NOWA OBRA

PKT

BR

M

WYRĘBIN

X

 0:3 2:5
0:1
0:1
3:0
3
5:10
5

POGORZAŁKI WIELKIE

3:0

X

0:3
1:0
0:0
3:0
10
7:3
2

KOŹMIN WLKP.os. nr 1

 5:2  3:0

X

2:1
5:0
3:0
15
18:3
1

WALERIANÓW

1:0
0:1
1:2

X

0:0
3:0
7
5:3
4

STANIEW

 1:0 0:0
0:5
0:0

X

3:0
8
4:5
3

NOWA OBRA

0:3
0:3
0:3
0:3
0:3

X

0
0:15
6

1/2 FINAŁU

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

1

A-I – B-II

BORZĘCICE -POGORZAŁKI WIELKIE

1:0

2

A-II – B-I

GORECZKI -KOŹMIN WLKP. os. nr 1

0:2

MECZ O III MIEJSCE

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

3

przegrani 1/2

POGORZAŁKI WIELKIE -GÓRECZKI

0:0
k(0:2)

FINAŁ

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

4

zwycięzcy 1/2

BORZĘCICE -KOŹMIN WLKP. os. nr 1

0:0
k(2:3)