MŁODZIK STARSZY II LIGA

MŁODZIK STARSZY II LIGA

TRENER: MATEUSZ HELWICH

KADRA: Adamkiewicz Paweł, Berus Michał, Biesiadecki Jakub, Błażejczyk Kacper, Drewniak Mikołaj, Gabryelczyk Bartłomiej, Gawroński Maciej, Juskowiak Natalia, Kaczmarek Krzysztof, Kaźmierczak Wiktoria, Kęsy Jakub, Kowalczyk Zuzanna, Kowański Mateusz, Kubiak Agnieszka, Kurkowiak Hubert, Maciejewski Szymon, Markuszewska Maria, Pestka Stanisław, Serek Antoni, Stasiak Zuzanna, Sworowski Jakub, Szymańska Katarzyna, Urna Julia, Wieczny Przemysław, Wojciechowska Anna

Kalisz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka 1 – 2016-10-12 godz. 17:00 Boisko w Szczytnikach
SZCZYT Szczytniki – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 4:6
strzelcy: Jakub Kęsy (3), Natalia Juskowiak (2), Wiktoria Kaźmierczak (1),

Kolejka 2 – 2016-09-10 godz. 13:00 Boisko w Cielczy
LZS Cielcza – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 3:6
strzelcy: Jakub Kęsy (3), Natalia Juskowiak (2), Wiktoria Kaźmierczak (1),

Kolejka 3 – 2016-08-31 godz. 16:00 Kompleks sportowy Koźmin Wielkopolski
GOS B. O. II Koźmin Wlkp. – CALISIA 14 Kalisz 2:7
strzelcy: Jakub Kęsy (2),

Kolejka 4 – 2016-09-24 godz. 11:00 Boisko sportowe Kalisz
PROSNA Kalisz – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.1:4
strzelcy: Natalia Juskowiak (2), Wiktoria Kaźmierczak (1), Jakub Kęsy (1),

Kolejka 5 – 2016-09-30 godz. 17:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – SPARTA Russów 1:3

Kolejka 6 – 2016-10-08 godz. 10:00 Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)
GKS Jaraczewo – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 4:2
strzelcy: Jakub Kęsy (1), Maria Markuszewska (1),

Kolejka 7 – 2016-10-15 godz. 11:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – KOPERNIK Piotrów 0:2

Kolejka 8 – 2016-10-22 godz. 15:30 Boisko w Żerkowie
GKS Żerków – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.2:4
strzelcy: Natalia Juskowiak (2), Jakub Kęsy (2),

Kolejka 9 – 2016-10-29 godz. 14:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – ZIELONI Koźminek 3:2
strzelcy: Agnieszka Kubiak (1), Natalia Juskowiak (1), Paweł Adamkiewicz (1),

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka 10 – 2017-04-01, godz. 15:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – SZCZYT Szczytniki 5:3
strzelcy: Jakub Kęsy (5),

Kolejka 11 – 2017-04-08, godz. 12:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – LZS Cielcza 1:1

Kolejka 12 – 2017-04-22, godz. 11:30 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
CALISIA 14 Kalisz – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 10:0

Kolejka: 13 w dniach 2017-04-29, godz. 9:30 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – PROSNA Kalisz

Kolejka 14 – 2017-05-06, godz. 14:00 Boisko w Russowie (Russów x)
SPARTA Russów – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.

Kolejka 15 – 2017-05-12, godz. 17:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – GKS Jaraczewo

Kolejka 16 – 2017-05-20, godz. 13:00 Boisko w Rychnowie (Rychnów x)
KOPERNIK Piotrów – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.

Kolejka 17 – 2017-05-27, godz. 13:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. II Koźmin Wlkp. – GKS Żerków

Kolejka 18 – 2017-06-03, godz. 14:00 Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)
ZIELONI Koźminek – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.