MŁODZIK STARSZY I LIGA

MŁODZIK STARSZY I LIGA

TRENER: DARIUSZ MACIEJEWSKI

KADRA: Borowczyk Maciej Borowski Norbert, Celebański Kamil, Chałupniczak Michał, Czaczyk Filip, Czajka Albert, Guźniczak Michał, Kaczyński Kamil, Kamiński Marcel, Kasprzak Mateusz, Kieliba Michał, Kot Michał, Krawczyk Eryk, Maciejewski Antoni, Miękus Marcin, Plewiński Bartosz, Rój Kamil, Taszarek Szymon, Ziembiński Kacper

I LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK
RUNDA I
Kolejka 1 – 2016-09-02 godz. 17:00
Kompleks sportowy Koźmin Wielkopolski
GOS B. O. Koźmin Wlkp. – LKS Gołuchów 0:2

Kolejka 2 – 2016-09-10 godz. 11:00 Boisko w Zbiersku
CKS Zbiersk – GOS B. O. Koźmin Wlkp. 6:3
strzelcy: Albert Czajka (1), Marcel Kamiński (1), Norbert Borowski (1),

Kolejka 3 – 2016-09-17 godz. 11:30 Kompleks sportowy Koźmin Wielkopolski
GOS B. O. Koźmin Wlkp.- POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2:5
strzelcy: Antoni Maciejewski (1), Albert Czajka (1),

Kolejka 4 – 2016-09-25 godz. 13:00 Boisko ze szt. naw. Ostrów Wielkopolski
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.- GOS B. O. Koźmin Wlkp. 5:0

Kolejka 5 – 2016-10-01 PAUZA

Kolejka 6 – 2016-10-08 godz. 10:00 Kompleks sportowy Koźmin Wielkopolski
GOS B. O. Koźmin Wlkp.- WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 1:6
strzelcy: Albert Czajka (1),

Kolejka – 2016-10-15 godz. 11:00 Boisko w Sieroszewicach
ISKRA-PROSNA Sieroszewice – GOS B. O. Koźmin Wlkp. 3:0

Kolejka 9 – 2016-10-29 godz. 11:00 Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)
CENTRA Ostrów Wlkp.- GOS B. O. Koźmin Wlkp. 0:0

Kolejka 10 – 2016-11-05 godz. 11:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B. O. Koźmin Wlkp. – STAL Pleszew 0:1

Kolejka 11 – 2016-11-12 godz. 11:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)
AKAD. PIŁK. Ostrzeszów – GOS B. O. Koźmin Wlkp 10:1
strzelcy: Antoni Maciejewski (1),

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA II

Kolejka 12 w dniach 2017-04-01, godz. 11:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
LKS Gołuchów – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 1:1
strzelcy: Kamil Rój (1),

Kolejka 13 – 2017-04-08, godz. 10:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. Koźmin Wlkp. – CKS Zbiersk 0:1

Kolejka 14 – 2017-04-22, godz. 10:30 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)
POGOŃ Nowe Skalmierzyce – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 4:0

Kolejka 15 – 2017-04-29, godz. 11:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. Koźmin Wlkp. – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

Kolejka 16 – 2017-05-06 PAUZA

Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13, godz. 10:30 Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)
WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – GOS B.O. Koźmin Wlkp.

Kolejka 18 – 2017-05-20, godz. 15:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. Koźmin Wlkp. – ISKRA-PROSNA Sieroszewice

Kolejka 19 – 2017-05-27 PAUZA

Kolejka 20 – 2017-05-31, godz. 18:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. Koźmin Wlkp. – CENTRA Ostrów Wlkp.

Kolejka 21 – 2017-06-11, godz. 10:00 Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)
STAL Pleszew – GOS B.O. Koźmin Wlkp.

Kolejka 22 – 2017-06-14, godz. 18:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. Koźmin Wlkp. – AKAD. PIŁK. Ostrzeszów