ORLIK 2006/2007 II LIGA

ORLIK 2006/07 II LIGA

TRENER: ADAM WŁODARCZYK

KADRA: Baranek Mateusz, Błażejczyk Dawid, Celebański Tobiasz, Dobak Mateusz, Figaj Franciszek, Figaj Jędrzej, Goździński Jakub, Jagodziński Bartosz, Kaczmarz Oliwier, Kaźmierczak Piotr, Kosin Zuzanna, Młokosiewicz Patryk, Rybicki Antoni, Rybicki Leszek, Staniewski Amadeusz, Taszarek Jakub, Wosiński Maciej, Wosiński Marcin, Zmyślony Bartosz

II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka 1 – 2016-09-12 godz. 18:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B. O. I Koźmin Wlkp. – AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin I 2:10
strzelcy: Leszek Rybicki (1), Bartosz Zmyślony (1),

Kolejka 2 – 2016-09-19 godz. 17:00 Boisko w Jarocinie „Tumidaj” (Jarocin, Kazimierza Wielkiego)
ANTONIO II Jarocin – GOS B. O. I Koźmin Wlkp. 4:1
strzelcy: Leszek Rybicki (1),

Kolejka 3 – 2016-09-26 PAUZA

Kolejka 4 –  2016-10-06 godz. 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B. O. I Koźmin Wlkp. – JAROTA Jarocin 7:1

Kolejka 5 – 2016-10-10 godz. 17:00 Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych 14)
ASTRA II/TRÓJKA Krotoszyn – GOS B. O. I Koźmin Wlkp. 3:1
strzelcy: Dawid Błażejczyk (1), Jędrzej Figaj (1), Bartosz Zmyślony (1),

Kolejka 6 – 2016-10-17 godz. 17:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B. O. I Koźmin Wlkp. – LKS Gołuchów 8:1
strzelcy: Bartosz Zmyślony (2), Dawid Błażejczyk (2), Franciszek Figaj (2), Leszek Rybicki (1), Marcin Wosiński (1),

Kolejka 7 – 2016-10-24 PAUZA

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka 8 – 2017-04-10, godz. 17:30 Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)
AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin I – GOS B.O. I Koźmin Wlkp. 7:3
strzelcy: Dawid Błażejczyk (1), Oliwier Kaczmarz (1), Bartosz Zmyślony (1),

Kolejka 9 – 2017-04-27, godz. 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. I Koźmin Wlkp. – ANTONIO II Jarocin 2:4
strzelcy: Marcin Wosiński (1), Oliwier Kaczmarz (1).

Kolejka 10 – 2017-05-08 PAUZA

Kolejka 11 – 2017-05-15, godz. 16:00 Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
JAROTA Jarocin – GOS B.O. I Koźmin Wlkp.

Kolejka 12 – 2017-05-22, godz. 18:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)
GOS B.O. I Koźmin Wlkp. – ASTRA II/TRÓJKA Krotoszyn

Kolejka 13 – 2017-05-29, godz. 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)
LKS Gołuchów – GOS B.O. I Koźmin Wlkp.