ŻAKI

ŻAK 2008

TRENINGI W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM:
* Poniedziałek – 17:00 – 18:30 – SP nr 1
* Środa – 17:00 – 18:30 – SP nr 1

TRENER: TOMASZ KĄKOLEWSKI

KADRA: Czajka Filip, Grobelny Franciszek, Grzemski Michał, Jerzyk Dawid, Kaczmarek Marcel, Kukiołczyńska Agata, Lisek Antoni, Maćków Piotr, Matyniak Jakub, Nowak Jan, Patecki Maksymilian, Perdziak Kacper, Poczta Mikołaj, Szczur Paweł, Talaga Mikołaj, Wielebski Wiktor, Ziętkiewicz Jędrzej

ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK W SEZONIE 2016/17

RUNDA JESIEŃ 2016

GRUPA 2 – GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP., GROM GOLINA, BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN

  1. 15.09.2016 (czwartek), godz. 17:00 – Golina
    GROM Golina – GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 0:1
    BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin – GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 9:1
  2. 23.09.2016 (piątek), godz. 17:00 – Kotlin
    GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – GROM Golina 0:1
    BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin – GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 3:1
  3. 07.10.2016 (piątek(, godz. 17:00 – Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)

 

RUNDA WIOSNA 2017

ŻAKI – grupa 6

PRZECIWNICY: ASTRA/ TRÓJKA II Krotoszyn, AKADEMIA TALENTÓW II Krotoszyn, AKADEMIA KRECIKA Sulmierzyce

Mecze w/w grupy odbywają się w czwartki!

  • 20.04.2017, godz. 17:00 – Krotoszyn, ul. Więźniów Politycznych
    1. ASTRA/TRÓJKA II Krotoszyn – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 0:0
    2. AKADEMIA TALENTÓW II Krotoszyn – GOS B.O. II Koźmin Wlkp.
    strzelcy: Kacper Pluta (1), Marcel Kaczmarek (1),
    3. AKADEMIA KRECIKA Sulmierzyce – GOS B.O. II Koźmin Wlkp. 0:8
  • 27.04.2017, godz. 17:00 – Krotoszyn, ul. Więźniów Politycznych
  • 18.05.2017, godz. 17:00 – Koźmin Wlkp., Kompleks sportowy, ul. Floriańska 21
  • 26.05.2017 (piątek), godz. 17:00 – Sulmierzyce, ORLIK

F1 Żak „Mistrzowska” Grupa 1

PRZECIWNICY: ASTRA/ TRÓJKA Krotoszyn, AKADEMIA TALENTÓW II Krotoszyn, AKADEMIA REISSA Jarocin

Mecze w/w grupy odbywają się w piątki!

  • 21.04.2017, godz. 17:00 – Krotoszyn, ul. Więźniów Politycznych
    1. AKADEMIA REISSA Jarocin – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 2:0
    2. ASTRA/ TRÓJKA I Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 8:1
    strzelcy: Marcin Namysł (1),
    3. AKADEMIA TALENTÓW Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 3:1
     
  • 16.05.2017, godz. 17:30 – Jarocin, ul. Sportowa 6
    1. AKADEMIA REISSA Jarocin – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 2:1
    strzelcy: Marcin Namysł (1), Agata Kukiołczyńska (1),
    2. ASTRA/ TRÓJKA I Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 2:2
    strzelcy: Marcin Namysł (2),
    3. AKADEMIA TALENTÓW Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 2:2
    strzelcy: Oliwier Grzesiak (1), Marcin Namysł (1), 

  • 05.05.2017, godz. 17:00 – Krotoszyn,, ul. Więźniów Politycznych
    1. AKADEMIA REISSA Jarocin – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 0:0
    2. ASTRA/ TRÓJKA I Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 3:1
    strzelcy: David Tomajer (1),
    3. AKADEMIA TALENTÓW Krotoszyn – GOS B.O. Koźmin Wlkp. 0:1

  • 19.05.2017, godz. 17:00 – Koźmin Wlkp., Kompleks sportowy, ul. Floriańska 21