PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ – MŁODZIK MŁODSZY, ŻAKI, SKRZATY

Trener Tomasz Kąkolewski o swoich podopiecznych po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2015/2016.

Młodzik młodszy

Chłopcy z rocznika 2004/05 w tym sezonie biorą udział w rozgrywkach kaliskiego okręgu w klasie ” okręgowej „. W rundzie jesiennej rozegraliśmy dziewięć spotkań co zaowocowało zdobyciem 9 pkt. i zajęcia ósmego miejsca w tabeli rozgrywek.

Dobrze rozpoczęliśmy sezon od wygrania meczu z Calisią na ich terenie, ale to mecz z Iskrą Sieroszewice mógł się podobać najbardziej chociaż nie poszedł po naszej myśli, ale jak stwierdzili obaj trenerzy : ” bardzo wysoki poziom gry i zaangażowania u zawodników jak na tę klasę rozgrywek „. Natomiast mecz o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć to mecz w Kaliszu z tamtejszym Włókniarzem.

Moim zdaniem ta drużyna ma potencjał i mamy nadzieje, że poprzez ciężką pracę i zaangażowanie na treningach w okresie zimowym przyniesie to zamierzone efekty i poprawę pozycji w tabeli w okresie wiosennym.

Żaki

Chłopaki z rocznika 2007/08, w tym sezonie rozpoczęli przygodę w rozgrywkach i zmaganiach ligowych w kaliskim okręgu.

Rywalizujemy w grupie z Dobrzycą i Kotlinem, głównie uczestnicząc w rozgrywkach turniejowych. Na razie uczymy się piłkarskiego rzemiosła przez gry i zabawy  co sądzę, że w przyszłości przyniesie oczekiwany efekt.

Skrzaty

Chłopaki z rocznika 2009/10 chociaż jeszcze nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych, ale przez uczestnictwo w treningach a głównie przez gry i zabawy przygotowują się już do przyszłorocznych udziałów w rozgrywkach.

Grupy przedszkolne

Od listopada trwają zajęcia w grupach przedszkolnych 3 – 4 latki i 5 – 6 latki, głównie przez miłą zabawę uczą się jak grać w piłkę nożną i jak w przyszłości stać się dobrymi piłkarzami.