PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ – JUNIOR MŁODSZY i ORLIK

 

Trener Adam Włodarczyk podsumował rundę jesienną drużyny Junior Młodszy i Orlik.

Orlik

Skład drużyny to 16 zawodników rocznik 2006/2007/2008, gramy w klasie okręgowej kaliskiej ligi Orlika rocznik 2005. Rozegraliśmy 9 spotkań w których nie odnieśliśmy zwycięstwa. Naszą grę można odebrać w dwóch płaszczyznach ciągłej obrony i prób kreowania akcji bramkowych. Bardzo zadowolony jestem z pracy i zaangażowania jaką wkładają wszyscy zawodnicy na treningu i przynosi to zaplanowany efekt , coraz lepsza gra w obronie, lepsze panowanie nad piłką i konstruowanie ciekawych akcji podbramkowych.
Dobrze wspominamy mecze ze Stalą Pleszew z którą potrafiliśmy nawiązać walkę i cieszyć się z dobrych akcji bramkowych. Szybko chcemy zapomnieć o rywalizacji z Kolegami ze Szkółki Piłkarskiej Rejssa, bardzo silna drużyna i dobra technicznie.
Mimo tylu porażek i straconych bramek zawsze wyciągaliśmy z każdego meczu pozytywy i to napędza nas do dalszej pracy. Moim zdaniem ta drużyna ma ogromy potencjał i umiejętności, na razie traktujemy piłkę jako zabawę i chcemy czerpać mnóstwo dobrych wspomnień z gry w tą dyscyplinę.

 

Junior Młodszy

Skład drużyny to 19 zawodników, w tym 2 kontuzjowanych. Gramy w A klasie kaliskiej ligi Juniora Młodszego rocznik 1999 i młodsi. Z drużyną pracuje drugi rok, w zeszłym sezonie 2014/2015 zdobyliśmy 18 punktów , 6 zwycięstw/12 porażek, bramki 29:61, co dało nam 9 miejsce. W kolejnym sezonie 2015/2016 Juniora Młodszego do składu dołączyło 4 zawodników, którzy grali w innych klubach ale swoją przygodę z piłką zaczęli w Koźmińskim Klubie. Bilans rundy jesiennej to 7 wygranych, 2 porażki co daje nam 21 pkt., bilans bramkowy 37:13, i Mistrza Jesieni. Najwięcej bramek strzelili Mikołaj Szulc 9, Paweł Bruder 8. Średnio strzelamy 4.111 bramki na mecz tracimy 1.444, siła naszego zespołu to nie tylko atak który strzelił 14 bramek, ale i pomocnicy 13, obrońcy 9.
Najwyższe zwycięstwo to 7:0 z Zielonymi Koźminek, 6:0 Liskowiak Lisków, Victoria Skarszew 6:1, Czarni Dobrzyca 7:2, porażki to z GKS Żerków 0:2, Żaki Taczanów 2:3. Najciekawszy mecz to z drużyną Piasta Czekanów mecz jednostronny prowadzimy grę, próbujemy różnych rozwiązań tracimy bramkę, i doprowadzamy do remisu, w drugiej połowie tracimy bramkę i doprowadzamy do remisu 2:2, końcówka meczu, remis na wyjeździe dobry ale nas to nie zadowala i w końcówce strzelamy bramkę z rzutu karnego wygrywamy 2:3, próba charakteru drużyny , gry do końcowego gwizdka i mimo kontrowersyjnych decyzji arbitra potrafimy skupić się na grze co stało się naszym atutem. Co do porażek dziwne mecze ale taka piłka. Niewykorzystane sytuacje, błędy własne. Jaki mamy plan na rundę wiosenna ? Utrzymanie pozycji lidera, praca nad umiejętnościami , nowym systemem gry i skoncentrować się na obronie .