PODSUMOWANIE LIGI PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

16 grudnia 2016 roku w sali gimnastycznej ZSP Borzęciczki odbył się trzeci turniej piłki ręcznej szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. W rywalizacji udział wzięły trzy drużyny w kat. dziewcząt i pięć drużyn w kat. chłopców. Impreza zorganizowana została w ramach współzawodnictwa sportowego – „Koźmińskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017”. Był to już ostatni turniej.

Poniżej przedstawiamy wyniki III turnieju:

LIGA PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

III TURNIEJ
ZSP BORZĘCICZKI – 16.12.2016

LP

KAT.

PARA

SZKOŁA

WYNIK

1

CHŁ.

4-5

SP Stara Obra – SP Borzęciczki

1 – 10

2

CHŁ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

5 – 9

3

CHŁ.

3-4

SP Mokronos – SP Stara Obra

11 – 2

4

DZ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

7 – 9

5

CHŁ.

1-5

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki

4 – 3

6

CHŁ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

11 – 6

7

DZ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

8 – 4

8

CHŁ.

1-4

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

16 – 1

9

CHŁ.

2-5

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki

11 – 4

10

DZ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

6 – 5

11

CHŁ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

8 – 6

12

CHŁ.

2-4

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

12 – 1

13

CHŁ.

3-5

SP Mokronos – SP Borzęciczki

9 – 2

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO III TURNIEJU – DZIEWCZĘTA

1 miejsce: SP Mokronos – 8 pkt. /46:27/ +19
2 miejsce: SP nr 3 Koźmin Wlkp. – 8 pkt. /31:35/ -4
3 miejsce: SP nr 1 Koźmin Wlkp. – 2 pkt. /30:45/ -15

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO III TURNIEJU – CHŁOPCY

1 miejsce: SP nr 3 Koźmin Wlkp. – 18 pkt. /104:44/ +60
2 miejsce: SP Mokronos – 15 pkt. /100:58/ +42
3 miejsce: SP nr 1 Koźmin Wlkp. – 14 pkt. /95:53/ +42
4 miejsce: SP Borzęciczki – 5 pkt. /33:47/ -14
5 miejsce: SP Stara Obra – 0 pkt. /10:140/ -130

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

DZIEWCZĘTA
26 bramek: Monika Leśniak – SP Mokronos,
18 bramek: Marta Grzyb – SP Mokronos,
16 bramek: Joanna Młynarska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
15 bramek: Natalia Grzemska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
8 bramek: Aleksandra Lewandowicz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
7 bramek: Kinga Szymura – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
4 bramki: Oliwia Garkowska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
3 bramki: Oliwia Mrówczyńska – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Zofia Maciejewska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
2 bramki: Julia Jędrzejak – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Aleksandra Drewniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
1 bramka: Zofia Szczotka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,

CHŁOPCY
62 bramek: Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
48 bramek: Mikołaj Mucha – SP Mokronos,
33 bramek:
Kamil Rój – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
27 bramek: Patryk Staniek – SP Mokronos,
19 bramek:
Marcin Skrzypczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
18 bramek: Bartosz Kaczmarek – SP Mokronos,
17 bramek: Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki,
16 bramek: Damian Stawowy – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
11 bramek:
Norbert Szeląg – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
10 bramek: Bartek Jakubiak – SP Stara Obra,
9 bramek:
Tymoteusz Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
6 bramek:
Bartosz Marciniak – SP Mokronos, Antoni Serek – SP Borzęciczki, Przemysław Wieczny – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
5 bramek:
Kamil Kaczyński – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Krzysztof Kaczmarek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
4 bramki: Paweł Adamkiewicz – SP Borzęciczki, Bartosz Drewniak – SP Borzęciczki, Mateusz Kasprzak – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Piotr Kostuj – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
2 bramki:
Jan Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Szymon Maciejewski – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Kacper Bartczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Maciej Borowczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

WYRÓŻNIENIA:
Joanna Młynarska SP nr 1 Koźmin Wlkp.
Natalia Grzemska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
Marta Grzyb – SP Mokronos
Damian Stawowy – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki
Marcin Skrzypczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
Mikołaj Mucha – SP Mokronos
Bartek Jakubiak – SP Stara Obra