WYNIKI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO

W  SOBOTĘ 7 GRUDNIA W HALI SPORTOWEJ ZSP ul. STRZELECKA W KOŹMINIE WLKP. ODBYŁ SIĘ MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
TEGOROCZNEJ EDYCJI TURNIEJU PRZYŚWIECAŁ SZCZYTNY CEL !!!
GRALIŚMY  DLA HENIA KTÓRY ZMAGA SIĘ Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ SZPIKOWĄ !!!

IX OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Koźmin Wlkp., 07.12.2019
„GRAMY DLA HENIA”

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „A” i „B” – GODZINA 8:30

czas gry 1×11 minut

LP

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

MŁODE WILKI – PANCOM ZDUNY

0:3

2

B1-B2

ALL STARS – KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP.

1:6

3

A3-A4

TEAM – MTV ROZDRAŻEW

0:0

4

B3-B4

TELEWIZORY DOBRZYCA – LZS KOBIERNO TOMNICE

0:1

5

A1-A3

MŁODE WILKI – TEAM

0:1

6

B1-B3

ALL STARS – TELEWIZORY DOBRZYCA

5:0

7

A2-A4

PANCOM ZDUNY – MTV ROZDRAŻEW

1:1

8

B2-B4

KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – LZS KOBIERNO TOMNICE

1:1

9

A1-A4

MŁODE WILKI – MTV ROZDRAŻEW

1:2

10

B1-B4

ALL STARS – LZS KOBIERNO TOMNICE

1:2

11

A2-A3

PANCOM ZDUNY – TEAM

5:0

12

B2-B3

KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – TELEWIZORY DOBRZYCA

7:1

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „C” i „D” – GODZINA 10:45

czas gry 1×11 minut

LP

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

C1-C2

BUKAT JAROCIN – LZS SOKÓŁ KOBIERNO JUNIOR

 2:0

2

D1-D2

ISKRA SUCHORZEWKO – MINI TEAM

 0:0

3

C3-C4

AMATORZY – WEMBLEY TEAM

 1:2

4

D3-D4

KANONIERZY JAROCIN – DRUŻYNA A

 2:0

5

C1-C3

BUKAT JAROCIN – AMATORZY

 2:0

6

D1-D3

ISKRA SUCHORZEWKO – KANONIERZY JAROCIN

 1:1

7

C2-C4

LZS SOKÓŁ KOBIERNO JUNIOR – WEMBLEY TEAM

 2:1

8

D2-D4

MINI TEAM – DRUŻYNA A

 1:0

9

C1-C4

BUKAT JAROCIN – WEMBLEY TEAM

 1:0

10

D1-D4

ISKRA SUCHORZEWKO – DRUŻYNA A

 3:0

11

C2-C3

LZS SOKÓŁ KOBIERNO JUNIOR – AMATORZY

 0:0

12

D2-D3

MINI TEAM – KANONIERZY JAROCIN

 0:6

ELIMINACJE GRUPOWE

GRUPA „E” i „F” – GODZINA 13:00

czas gry 1×11 minut

LP

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

E1-E2

SZYBKIE TRAMPKI – ROZDRAŻEW

 2:0

2

F1-F2

PRO-MET – IGLOO

 1:1

3

E3-E4

SOKÓŁ CHWALISZEW – LZS BOŻACIN

 0:1

4

F3-F4

BARTESKO – KREPEL

 8:1

5

E1-E3

SZYBKIE TRAMPKI – SOKÓŁ CHWALISZEW

 2:0

6

F1-F3

PRO-MET – BARTESKO

 2:2

7

E2-E4

ROZDRAŻEW – LZS BOŻACIN

 0:1

8

F2-F4

IGLOO – KREPEL

 8:1

9

E1-E4

SZYBKIE TRAMPKI – LZS BOŻACIN

 4:0

10

F1-F4

PRO-MET – KREPEL

 14:0

11

E2-E3

ROZDRAŻEW – SOKÓŁ CHWALISZEW

 0:0

12

F2-F3

IGLOO – BARTESKO

 1:4

1/4 FINAŁU

czas gry 1×11 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

1

A-I – F-I

PANCOM ZDUNY – BARTESKO

0:1

2

B-I – (A-F) II (1)

KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – LZS KOBIERNO TOMNICE

2:0

3

C-I – E-I

BUKAT JAROCIN – SZYBKIE TRAMPKI

0:2

4

D-I – (A-F) II (2)

KANONIERZY JAROCIN – LZS BOŻACIN

3:0

1/2 FINAŁU

czas gry 1×11 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

5

ZW.(1) – ZW(2)

BARTESKO – KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP.

1:0

6

ZW.(3) – ZW.(4)

SZYBKIE TRAMPKI – KANONIERZY JAROCIN

4:1

MECZ O III MIEJSCE

czas gry 1×11 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

7

P(5) – P(6)

KKS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – KANONIERZY JAROCIN

0:1

FINAŁ

czas gry 1×11 minut

nr meczu

para

drużyny

wynik

8

ZW.(5) – ZW.(6)

BARTESKO – SZYBKIE TRAMPKI

2:2
K(0:1)