OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – wyniki

18 marca 2017 roku w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbyły się „Otwarte Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w Tenisie Stołowym”. Mistrzostwa rozegrane zostały w trzynastu kategoriach wiekowych. Mecze grano do trzech wygranych setów. Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii, oraz najwyżej sklasyfikowanych mieszkańców MiG Koźmin Wlkp.. Laureaci zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. – Maciej Bratborski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. – Sławomir Gruchała.

DZIEWCZĘTA 2007 I MŁODSZE
1 miejsce: Dominika Cieślak – Gizałki
2 miejsce: Klaudia Słupska – Gizałki
3 miejsce: Zofia Ławnicka – Antonin

DZIEWCZĘTA 2004-2006
1 miejsce: Klaudia Wachowiak – Kobylin
2 miejsce: Laura Litwin – LZS Bożacin
3 miejsce: Julia Urna – Koźmin Wlkp.
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANA MIESZKANKA MiG KOŹMIN WLKP. – Klaudia Urna

DZIEWCZĘTA 2001-2003
1 miejsce: Agata Szczotka – LZS Bożacin
2 miejsce: Natalia Juskowiak – Koźmin Wlkp.
3 miejsce: Patrycja Banaszek – LZS Bożacin
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANA MIESZKANKA MiG KOŹMIN WLKP. – Natalia Juskowiak

KOBIETY 1997-2000
1 miejsce: Katarzyna Swora – Zduny

KOBIETY 1996 I STARSZE
1 miejsce: Dominika Szczotka – LZS Bożacin

2 miejsce: Honorata Dąbrowska – Kobierno

CHŁOPCY 2007 I MŁODSI
1 miejsce: Filip Szczepaniak – Gizałki
2 miejsce:Jakub Konrady – LZS Bożacin
3 miejsce: Szymon Nowakowski – Roszki

CHŁOPCY 2004-2006
1 miejsce: Eryk Sarbinowski – Bodzewo
2 miejsce:Mikołaj Nowakowski – Roszki
3 miejsce: Krzysztof Szymlet – LZS Bożacin

CHŁOPCY 2001-2003
1 miejsce: Wiktor Malec – Zduny
2 miejsce:Jakub Krzaczkowski – Gizałki
3 miejsce: Bartosz Nowakowski – Roszki

MĘŻCZYŹNI 1997-2000
1 miejsce: Szczepan Chlebowski – Bodzewo
2 miejsce:Damian Klimek – Międzybórz
3 miejsce: Dominik Talaga – LZS Bożacin

MĘŻCZYŹNI 1986-1996
1 miejsce: Krzysztof Katafiasz – Środa Wlkp.
2 miejsce:Mateusz Wojciechowski – Gostyń
3 miejsce: Mikołaj Grzębka – Koźmin Wlkp.
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG KOŹMIN WLKP. – Mikołaj Grzębka

MĘŻCZYŹNI 1974-1985
1 miejsce: Dominik Jankowiak – Bodzewo
2 miejsce:Maciej Nowacki – Bodzewo
3 miejsce: Łukasz Wachowiak – Boguszyn
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG KOŹMIN WLKP. – Tomasz Neisch

MĘŻCZYŹNI 1957-1973
1 miejsce: Karol Marcinkowski – Rozdrażew
2 miejsce:Henryk Kolenda – Wrotków
3 miejsce: Przemysław Kolendowicz – Bodzewo
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG KOŹMIN WLKP. – Henryk Kolenda

MĘŻCZYŹNI 1956 I STARSI
1 miejsce: Zenon Marcinkowski – Rozdrażew
2 miejsce: Tadeusz Radojewski – Krotoszyn
3 miejsce: Ryszard Kamiński – Koźmin Wlkp.
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG KOŹMIN WLKP. – Ryszard Kamiński

NAJSTARSZY UCZESTNIK ZAWODÓW – Edward Jankowski – Rozdrażew