Otwarte Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w Tenisie Stołowym – I Memoriał im. Ryszarda Kamińskiego

10 marca 2018 roku w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej odbyły się „Otwarte Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w Tenisie Stołowym”.
Impreza ta była jednocześnie
„I Memoriałem im. Ryszarda Kamińskiego”.

Uroczyste otwarcie zawodów rozpoczęło się od krótkiej historii tenisowej ś.p. Ryszarda Kamińskiego. Uczczono jego pamięć minutą ciszy, a burmistrz Maciej Bratborski wraz z przewodniczącym rady miejskiej Justynem Zaradniakiem wręczyli bukiet kwiatów obecnej na zawodach wdowie po ś.p. Ryszardzie Kamińskim.
Podczas zawodów obecne były również dzieci Pana Kamińskiego wraz z rodzinami. W holu hali przez cały czas trwania zawodów wystawione było portretowe zdjęcie ś.p. Ryszarda Kamińskiego, wiele osób serdecznie go wspominało.

Zawody rozegrano w 13 kategoriach. Poniżej przedstawiamy wyniki.

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008 I MŁODSZE
1 miejsce: Julia Gniazdowska – Bożacin
2 miejsce: Zuzanna Tuszyńska – Bożacin
3 miejsce: Aleksandra Konrady – Bożacin

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2007
1 miejsce: Emilia Woźniak – Kobylin
2 miejsce: Jagoda Urbaniak – Koźmin Wlkp.
3 miejsce: Julia Urna – Koźmin Wlkp.
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANA MIESZKANKA MiG: Jagoda Urbaniak

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002-2004
1 miejsce: Agata Szczotka – Bożacin
2 miejsce: Olga Zydorczyk – Zduny
3 miejsce: Natalia Juskowiak – Koźmin Wlkp.

NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANA MIESZKANKA MiG: Natalia Juskowiak

KOBIETY ROCZNIK 1998-2001
1 miejsce: Katarzyna Swora – Zduny
2 miejsce:Monika Twardowska – Józefów
3 miejsce: Marcelina Szewczyk – Koźmin Wlkp.
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANA MIESZKANKA MiG: Monika Twardowska

KOBIETY ROCZNIK 1997 I STARSZE
1 miejsce: Dominika Szczotka – Bożacin
2 miejsce: Halina Kaman – Ostrów Wlkp.
3 miejsce: Honorata Dąbrowska – Kobierno

CHŁOPCY ROCZNIK 2008 I MŁODSI
1 miejsce: Szymon Nowakowski – Roszki
2 miejsce: Krzysztof Nowacki – Zduny
3 miejsce: Igor Kaczmarek – Gizałki

CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2007
1 miejsce: Eryk Sarbinowski – Bodzewo
2 miejsce: Antoni Frąckowiak – Kobylin
3 miejsce: Tomasz Lechowicz – Międzybórz
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Eryk Krawczyk

CHŁOPCY ROCZNIK 2002-2004
1 miejsce: Piotr Klimek – Międzybórz
2 miejsce: Jakub Kaczmarek – Kobylin
3 miejsce: Bartosz Nowakowski – Roszki
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Miłosz Kosmalski

MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1998-2001
1 miejsce: Wiktor Malec – Zduny
2 miejsce: Jakub Żuberek – Międzybórz
3 miejsce: Szczepan Chlebowski – Bodzewo

MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1987-1997
1 miejsce: Łukasz Łopiński – Taczanów
2 miejsce: Konrad Miazek – Krotoszyn
3 miejsce: Michał Wójcik – Warszawa
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Krzyssztof Hołda

MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1975-1986
1 miejsce: Maciej Nowacki – Bodzewo
2 miejsce: Łukasz Wachowiak – Jarocin
3 miejsce: Damian Szkudlarek – Poznań
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Rafał Skupniewicz

MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1958-1974
1 miejsce: Karol Marcinkowski – Rozdrażew
2 miejsce: Karol Zawodny – Borek Wlkp.
3 miejsce: Sławomir Grzelski – Krotoszyn
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Michał Ulka

WETERANI ROCZNIK 1957 I STARSI
1 miejsce: Zenon Marcinkowski – Rozdrażew
2 miejsce: Grzegorz Lechowicz – Międzybórz
3 miejsce: Tadeusz Radajewski – Krotoszyn
NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANY MIESZKANIEC MiG: Bogdan Bączkiewicz

NAJSTARSZY UCZESTNIK ZAWODÓW: Edward Jankowski – Rozdrażew