Mocniej… Szybciej…

ZIMOWA SPARTAKIADA SPORTOWA
4.02.2018

4 lutego 218 roku w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbyła się „Zimowa Spartakiada Sportowa Mieszkańców MiG Koźmin Wlkp.”. W zawodach udział wzięło 15 drużyn. Impreza mająca na celu popularyzację aktywności ruchowej, aktywny wypoczynek oraz integrację mieszkańców została zorganizowana w ramach szóstej już edycji współzawodnictwa sportowego „mocniej, szybciej, celniej …”
Poniżej przedstawiamy wyniki spartakiady.

RZUT LOTKĄ DO TARCZY – KOBIETY
1 miejsce: Justyna Biszczak – Pogorzałki Wielkie
2 miejsce: Oliwia Nowakowska – Orla
3 miejsce: Agnieszka Paradysz – Koźmin Wlkp. os. nr 1

RZUT LOTKĄ DO TARCZY – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Tomasz Nowakowski – Orla
2 miejsce: Leszek Mazur – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Łukasz Król – Biały Dwór

STRZAŁ DO BRAMKI – KOBIETY
1 miejsce: Magdalena Marciszak – Wyrębin
2 miejsce: Weronika Marecka – Staniew
3 miejsce: Agnieszka Paradysz – Koźmin Wlkp. os. nr 1

STRZAŁ DO BRAMKI – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Norbert Porawski – Mokronos
2 miejsce: Wojciech Dykcik – Wyrębin
3 miejsce: Jakub Krzyżanowski – Czarny Sad

RZUT DO KOSZA – KOBIETY
1 miejsce: Barbara Stencel – Wałków
2 miejsce: Olga Mazur – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Kinga Klepacka – Borzęciczki

RZUT DO KOSZA – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Maciej Gęstwa – Czarny Sad
2 miejsce: Dariusz Kołaczkowski – Staniew
3 miejsce: Mateusz Staniewski – Biały Dwór

PODNOSZENIE ODWAŻNIKA – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Przemysław Kuzia – Wałków
2 miejsce: Sławomir Jarosz – Orla
3 miejsce: Krzysztof Twardowski – Józefów

RUT PIŁKĄ LEKARSKĄ – MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Hubert Wujkowski – Gałązki
2 miejsce: Bartosz Pawlik – Koźmin Wlkp. os. nr 3
3 miejsce: Konrad Dykcik – Wyrębin

RZUT DO CELU – KOBIETY
1 miejsce: Patrycja Stencel – Wałków
2 miejsce: Paulina Biszczak – Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Wiktoria Gęstwa – Czarny Sad

SLALOM Z PIŁKĄ KOSZYKOWĄ – KOBIETY
1 miejsce: Agnieszka Kubiak – Gałązki
2 miejsce: Weronika Marecka – Staniew
3 miejsce: Urszula Drewniak – Pogorzałki Wielkie

SLALOM Z PIŁKĄ NOŻNĄ – KOBIETY
1 miejsce: Daria Trzeciak – Staniew
2 miejsce: Julia Urna – Koźmin Wlkp. os. nr 3
3 miejsce: Katarzyna Szymańska – Gałązki

SZTAFETA
1 miejsce: Józefów
2 miejsce: Pogorzałki Wielkie
3 miejsce: Gałązki

PRZECIĄGANIE LINY
1 miejsce: Staniew
2 miejsce: Czarny Sad
3 miejsce: Orla

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE – 155 pkt.
2 miejsce: WAŁKÓW – 134 pkt.
3 miejsce: STANIEW – 130,5 pkt.
4 miejsce: GAŁĄZKI – 123,5 pkt.
5 miejsce: ORLA – 116,5 pkt.
6 miejsce: CZARNY SAD – 113,5 pkt.
7 miejsce: JÓZEFÓW – 112 pkt.
8 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – 110 pkt.
9 – 10 miejsce: BIAŁY DWÓR – 107,5 pkt.
9 – 10 miejsce: WYRĘBIN – 107,5 pkt.
11 miejsce: MOKRONOS – 104 pkt.
12 miejsce: STARA OBRA – 95 pkt.
13 miejsce: KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – 91,5 pkt.
14 miejsce: BORZĘCICZKI – 90 pkt.
15 miejsce: NOWA OBRA – 89,5 pkt.