LIGA PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

26 października 2016 roku w sali gimnastycznej SP nr 3 Koźmin Wlkp. odbył się pierwszy turniej piłki ręcznej szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. W rywalizacji udział wzięły trzy drużyny w kat. dziewcząt i pięć drużyn w kat. chłopców. Impreza zorganizowana została w ramach współzawodnictwa sportowego – „Koźmińskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017”. Kolejny turniej odbędzie się 15 listopada w Mokronosie. Poniżej przedstawiamy wyniki I turnieju:

LIGA PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I TURNIEJ
26.10.2016 – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

LP

KAT.

PARA

SZKOŁA

WYNIK

1

CHŁ.

4-5

SP Stara Obra – SP Borzęciczki

2:7

2

CHŁ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

6:7

3

CHŁ.

3-4

SP Mokronos – SP Stara Obra

16:0

4

DZ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

2:5

5

CHŁ.

1-5

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki

7:2

6

CHŁ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

10:4

7

DZ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

3:7

8

CHŁ.

1-4

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

13:0

9

CHŁ.

2-5

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki

8:0

10

DZ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

1:11

11

CHŁ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

5:6

12

CHŁ.

2-4

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

12:1

13

CHŁ.

3-5

SP Mokronos – SP Borzęciczki

5:5

TABELA DZIEWCZĘTA

SZKOŁA

SP nr 1 Koźmin Wlkp

SP nr 3 Koźmin Wlkp

SP
Mokronos

BILANS BRAMEK

PUNKTY

MIEJSCE

SP nr 1 Koźmin Wlkp

X

2:5

3:7

5:12
(-7)

0

3

SP nr 3 Koźmin Wlkp

5:2

X

1:11

6:13
(-7)

2

2

SP
Mokronos

7:3

11:1

X

18:4
(+14)

4

1

TABELA CHŁOPCY

SZKOŁA

SP nr 1 Koźmin Wlkp

SP nr 3 Koźmin Wlkp

SP
Mokronos

SP
Stara Obra

SP
Borzęciczki

BILANS BRAMEK

PUNKTY

MIEJSCE

SP nr 1 Koźmin Wlkp

X

6:7

5:6

13:0

7:2

31:15
(+16)

4

3

SP nr 3 Koźmin Wlkp

7:6

X

10:4

12:1

8:0

37:11
(+26)

8

1

SP Mokronos

6:5

4:10

X

16:0

5:5

31:20
(+11)

5

2

SP
Stara Obra

0:13

1:12

0:16

X

2:7

3:48
(-45)

0

5

SP Borzęciczki

2:7

0:8

5:5

7:2

X

14:22
(-8)

3

4

KLASYFIKACJA STRZELCÓW
DZIEWCZĘTA
11 bramek:
Monika Leśniak – SP Mokronos,
7 bramek:
Marta Grzyb – SP Mokronos,
3 bramki:
Natalia Grzemska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
2 bramki:
Oliwia Mrówczyńska – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Joanna Młynarska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
1 bramka:
Kinga Szymura – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Zofia Maciejewska – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Zofia Szczotka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Aleksandra Lewandowicz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,

CHŁOPCY
26 bramek:
Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
17 bramek:
Kamil Rój – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
14 bramek:
Mikołaj Mucha – SP Mokronos,
9 bramek:
Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki,
8 bramek:
Patryk Staniek – SP Mokronos,
7 bramek:
Bartosz Kaczmarek – SP Mokronos,
6 bramek:
Marcin Skrzypczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Damian Stawowy – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
3 bramki:
Bartek Jakubiak – SP Stara Obra,
2 bramki:
Paweł Adamkiewicz – SP Borzęciczki, Bartosz Drewniak – SP Borzęciczki, Bartosz Marciniak – SP Mokronos, Kamil Kaczyński – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Tymoteusz Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Norbert Szeląg – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
1 bramka:
Antoni Serek – SP Borzęciczki, Jan Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Maciej Borowczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Piotr Kostuj – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,