LIGA PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – II TURNIEJ

15 listopada 2016 roku w sali gimnastycznej SP w Mokronosie odbył się drugi turniej piłki ręcznej szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. W rywalizacji udział wzięły trzy drużyny w kat. dziewcząt i cztery drużyn w kat. chłopców. Impreza zorganizowana została w ramach współzawodnictwa sportowego – „Koźmińskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017”. Kolejny turniej odbędzie się 16 grudnia w Borzęciczkach.

LIGA PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II TURNIEJ
15.11.2016 – SP Mokronos

LP

KAT.

PARA

SZKOŁA

WYNIK

1

CHŁ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

7:6

2

CHŁ.

3-4

SP Mokronos – SP Stara Obra

14:2

3

DZ.

1-2

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

4:7

4

CHŁ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

6:10

5

DZ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

6:13

6

CHŁ.

1-4

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

17:0

7

DZ.

2-3

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

3:6

8

CHŁ.

1-3

SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos

7:13

9

CHŁ.

2-4

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra

12:0

TABELA DZIEWCZĘTA

SZKOŁA

SP nr 1 Koźmin Wlkp

SP nr 3 Koźmin Wlkp

SP Mokronos

BILANS BRAMEK

PUNKTY

MIEJSCE

SP nr 1 Koźmin Wlkp

X

4:7

6:13

10:20
(-10)

0

3

SP nr 3 Koźmin Wlkp

7:4

X

3:6

10:10
(0)

2

2

SP Mokronos

13:6

6:3

X

19:9
(+10)

4

1

TABELA CHŁOPCY

SZKOŁA

SP nr 1 Koźmin Wlkp

SP nr 3 Koźmin Wlkp

SP
Mokronos

SP
Stara Obra

BILANS BRAMEK

PUNKTY

MIEJSCE

SP nr 1 Koźmin Wlkp

X

7:6

7:13

17:0

31:19
(+12)

4

2

SP nr 3 Koźmin Wlkp

6:7

X

6:10

12:0

24:17
(+7)

2

3

SP Mokronos

13:7

10:6

X

14:2

37:15
(+18)

6

1

SP Stara Obra

0:17

0:12

2:14

X

2:43
(-41)

0

4

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO II TURNIEJU
DZIEWCZĘTA
20 bramek:
Monika Leśniak – SP Mokronos,
17 bramek: Marta Grzyb – SP Mokronos,
10 bramek: Natalia Grzemska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
5 bramek:
Joanna Młynarska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

4 bramki: Kinga Szymura – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
2 bramki:
Oliwia Mrówczyńska – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Zofia Maciejewska – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Aleksandra Lewandowicz – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Julia Jędrzejak – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Aleksandra Drewniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
1 bramka:
, Zofia Szczotka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., , Oliwia Garkowska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY
40 bramek:
Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
32 bramek: Mikołaj Mucha – SP Mokronos,
25 bramek:
Kamil Rój – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

17 bramek: Patryk Staniek – SP Mokronos,
13 bramek: Bartosz Kaczmarek – SP Mokronos,
11 bramek: Damian Stawowy – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
9 bramek:
Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki,
8 bramek:
Tymoteusz Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Norbert Szeląg – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

6 bramek:
Marcin Skrzypczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Bartosz Marciniak – SP Mokronos,
5 bramek:
Bartek Jakubiak – SP Stara Obra, Kamil Kaczyński – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,

3 bramki: Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Mateusz Kasprzak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
2 bramki:
Paweł Adamkiewicz – SP Borzęciczki, Bartosz Drewniak – SP Borzęciczki, Jan Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Krzysztof Kaczmarek – SP nr 1 Koźmin Wlk., Szymon Maciejewski – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Przemysław Wieczny – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Kacper Bartczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.,
1 bramka:
Antoni Serek – SP Borzęciczki, , Maciej Borowczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Piotr Kostuj – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,