Liga Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych

Rozegrane Turnieje

I turniej – 20.11.2013r – SP Borzęcice
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP nr 3 Koźmin Wlkp. 7 : 7
SP Borzęcice – SP Stara Obra 9 : 1
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 10 : 5
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 8 : 3
SP Mokronos- SP Borzęcice 9 : 8
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 12 : 3
SP Borzęcice – SP nr 3 Koźmin Wlkp. 0 : 11
SP Mokronos – SP Stara Obra 9 : 3
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Borzęcice 8 : 6
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 8 : 4
STRZELCY:
SP NR 3 KOŹMIN WLKP.: Jakub Oleszak (10), Filip Chałupniczak (9), Kacper Włoch (7), Krystian Mikołajczyk (3), Jakub Guźliński (2), Mateusz Maleszka (2), Jakub Ptaszyński (1),
SP NR 1 KOŹMIN WLKP.: Marcin Ratajczyk (14), Miłosz Pawlak (11), Krzysztof Robakowski (9), Kacper Kubot (2), Miłosz Oleszak (1),
SP MOKRONOS: Jakub Szklany (9), Michał Leśniak (7), Kacper Urny (4), Piotr Spruta (3), Kacper Mielcarek (2), Michał Kołaczkowski (1), Kacper Patalas (1),
SP BORZĘCICE: Wiktor Berus (15), Daniel Półrolniczak (4), Jakub Szymczak (3), Miłosz Bukowski (1),
SP STARA OBRA: Kacper Olejniczak (8), Kacper Musiał (1), Hubert Czajka (1),

II turniej – 12.12.2013r – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP nr 3 Koźmin Wlkp. 7 : 6
SP Borzęcice – SP Stara Obra 11 : 1
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 9 : 5
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 11:1
SP Mokronos- SP Borzęcice 4 : 4
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 15 : 4
SP Borzęcice – SP nr 3 Koźmin Wlkp. 6 : 9
SP Mokronos – SP Stara Obra 9 : 0
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Borzęcice 12 : 5
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 9 : 3

STRZELCY:
SP NR 1 KOŹMIN WLKP.: Marcin Ratajczyk (20), Mikołaj Pawlak (7), Krzysztof Robakowski (6), Kacper Kubot (4), Norbert Marciniak (2), Paweł Dzierla (2), Bartłomiej Kostuj (1), Konrad Śląski (1),
SP NR 3 KOŹMIN WLKP.: Kacper Włoch (13), Jakub Oleszak (12), Filip Chałupniczak (7), Dariusz Idkowiak (2), Jakub Guźliński (1),
SP MOKRONOS: Jakub Szklany (8),Piotr Spruta (3), Kacper Mielcarek (2), Michał Kołaczkowski (2), Kacper Patalas (2), Kacper Urny (2), Michał Leśniak (2),
SP BORZĘCICE: Wiktor Berus (20), Jakub Szymczak (3), Daniel Półrolniczak (2), Konrad Cieślak (1),
SP STARA OBRA: Szymon Chojnacki (4), Kacper Musiał (2),

III turniej – 21.03.2014r – SP Mokronos

SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP nr 3 Koźmin Wlkp. 10 : 8
SP Borzęcice – SP Stara Obra 10 : 1
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 11 : 10
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 12 : 2
SP Mokronos- SP Borzęcice 6 : 4
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Stara Obra 13 : 4
SP Borzęcice – SP nr 3 Koźmin Wlkp. 3 : 8
SP Mokronos – SP Stara Obra 14 : 2
SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP Borzęcice 13 : 5
SP nr 3 Koźmin Wlkp.- SP Mokronos 12 : 5

STRZELCY:
SP NR 1 KOŹMIN WLKP.: Marcin Ratajczyk (25), Bartłomiej Kostuj (8), Krzysztof Robakowski (8), Mikołaj Pawlak (4), Miłosz Oleszak (1), Kacper Kubot (1),
SP NR 3 KOŹMIN WLKP.: Kacper Włoch (22), Filip Chałupniczak (10), Krystian Mikołajczyk (4), Jakub Guźliński (2), Jakub Ptaszyński (2),
SP MOKRONOS: Kacper Urny (12), Jakub Szklanny (11), Piotr Szpruta (7), Kacper Mielcarek (4), Michał Kołaczkowski (1),
SP BORZĘCICE: Wiktor Berus (13), Jakub Szymczak (5), Daniel Półrolniczak (3), Konrad Cieślak (1),
SP STARA OBRA: Szymon Chojnacki (3), Dominik Szajber (3), Hubert Czajka (2), Maciej Burdziąg (1),

KRÓL STRZELCÓW – Marcin Ratajczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Kacper Włoch – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Piotr Dzierla – SP nr 1 Koźmin Wlkp.

TABELA KOŃCOWA

msc szkoła mecze pkt. bilans bramek z r p
1 SP nr 1 Koźmin Wlkp. 12 23 127:68 11 1 0
2 SP nr 3 Koźmin Wlkp. 12 19 109:51 9 1 2
3 SP Mokronos 12 11 83:80 5 1 6
4 SP Borzęcice 12 7 71:83 3 1 8
5 SP Stara Obra 12 0 25:133 0 0 12