LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

13 grudnia 2017 roku w sali gimnastycznej SP w Borzęcicach odbył się drugi turniej piłki ręcznej chłopców ze Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. W rywalizacji udział wzięło sześć drużyny. Impreza zorganizowana została w ramach współzawodnictwa sportowego – „Koźmińskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018”. Był to ostatni turniej w tegorocznej rywalizacji.


1) SP nr 1 Koźmin Wlkp.- SP nr 3 Koźmin Wlkp. 7:10
2) SP Mokronos – SP Borzęciczki 11:2
3) SP Borzęcice – SP Stara Obra 11:5
4) SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos 7:13
5) SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Borzęcice 10:4
6) SP Borzęciczki – SP Stara Obra 5:2
7) SP Borzęcice – SP Mokronos 10:14
8) SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki 13:2
9) SP Stara Obra – SP nr 3 Koźmin Wlkp. 1:9
10) SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęcice 12:7
11) SP Borzęciczki – SP nr 3 Koźmin Wlkp. 1:11
12) SP Stara Obra – SP Mokronos 1:12
13) SP Borzęcice – SP Borzęciczki 5:2
14) SP nr 1 Koźmin Wlkp. – SP Stara Obra 13:5
15) SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos 11:9

SZKOŁA

I TURNIEJ

II TURNIEJ

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

BILANS BRAMEK

PUNKTY

BILANS BRAMEK

PUNKTY

BILANS BRAMEK

PUNKTY

MIEJSCE

SP nr 3 Koźmin Wlkp.

52:19
/+33/

9

51:22
/+29/

10

103:41
/+62/

19

I

SP nr 1 Koźmin Wlkp.

49:26
/+33/

9

52:37
/+15/

6

101:63
/+38/

15

II

SP
Mokronos

44:29
/+15/

6

59:31
/+28/

8

103:60
/+43/

14

III

SP
Borzęcice

21:45
/-24/

3

37:43
/-6/

4

58:88
/-30/

7

IV

SP
Borzęciczki

17:36
/-19/

1

12:42
/-30/

2

29:78
/-49/

3

V

SP
Stara Obra

14:42
/-28/

2

14:50
/-36/

0

28:92
/-64/

2

VI

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

50 bramek: Mikołaj Mucha – SP Mokronos
40 bramek: Tomasz Jasik – SP Borzęcice
32 bramki: Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
29 bramek: Marcin Skrzypczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Norbert Szeląg – SP nr 1 Koźmin Wlkp.,
25 bramek: Damian Stawowy – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
22 bramki: Patryk Staniek – SP Mokronos, Bartłomiej Jakubiak – Stara Obra,
21 bramek: Kamil Rój – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
19 bramek: Przemysław Wieczny – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
18 bramek: Bartosz Kaczmarek – SP Mokronos, Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki,
13 bramek: Bartłomiej Cichowlas – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
11 bramek: Jakub Jakubiak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
9 bramek: Bartosz Marciniak – SP Mokronos
7 bramek: Michał Jakubek – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
5 bramek: Eryk Dymarski – SP Borzęcice, Jakub Suszczyński – SP Borzęcice, Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice, Antoni Serek – SP Borzęciczki, Krystian Olejniczak – SP Stara Obra, Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
4 bramki: Tymoteusz Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
3 bramki: Jan Ulka – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Bartosz Drewniak – SP Borzęciczki,
2 bramki: Sergiusz Pazoła – SP Mokronos, Kacper Gajewski – SP nr 3 Koźmin Wlkp., Paweł Krawiec – SP Borzęcice, Krzysztof Kaczmarek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
1 bramka: Adrian Grzybowski – SP Mokronos, Konrad Szymczak – SP Mokronos, Jakub Jędrzejak – SP Borzęcice, Paweł Adamkiewicz – SP Borzęciczki, Marcin Miękus – SP Borzęciczki, Mateusz Żabiński – SP Borzęciczki, Oskar Andrzejczak – SP Stara Obra, Piotr Kostuj – SP nr 1 Koźmin Wlkp., Michał Kot – SP nr 1 Koźmin Wlkp.

Wyróżnieni zawodnicy
Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
Kamil Rój – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
Mikołaj Mucha – SP Mokronos
Tomasz Jasik – SP Borzęcice
Mikołaj Drewniak – SP Borzęciczki
Bartłomiej Jakubiak – SP Stara Obra