KLASYFIKACJA STRZELCÓW

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

25 bramek
Jakub Kaźmierczak – PRO-MET

23 bramki
Szymon Kołaczkowski – PRO-MET

14 bramek
Grzegorz Witczak – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Maciej Klinkosz – PRO-MET

13 bramek
Adam Szczepanik – JELUX TEAM

12 bramek
Fabian Wosiek – JELUX TEAM

11 bramek
Bartosz Kornobis – UNITED JAROCIN

10 bramek
Karol Pluta – JELUX TEAM, Robert Nowakowski – PRO-MET, Remigiusz Fitzner – UNITED JAROCIN

9 bramek
Krzysztof Barańczak – GALEW&TRZEBIN, Konrad Dominiczak – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Krzysztof Olender – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Krystian Szymczak – PRO-MET

8 bramek
Łukasz Walczak – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Mateusz Gmerek – UNITED JAROCIN

7 bramek
Przemysław Andrzejak – GALEW&TRZEBIN, Kamil Kozal – GALEW&TRZEBIN, Krystian Dyndas – HENMAR, Wojciech Styburski – PRO-MET, Tobiasz Praczyk – SZYBKIE TRAMPKI

6 bramek
Mateusz Lewandowicz – GALEW&TRZEBIN, Daniel Pluciński – JELUX TEAM, Filip Kornobis – UNITED JAROCIN

5 bramek
Patryk Bierła – BARTESKO, Patryk Gola – GALEW&TRZEBIN, Marcin Kaczmarek – HENMAR, Maciej Konradowski – HENMAR, Tomasz Jagła – JELUX TEAM, Bartosz Andrzejewski – JELUX TEAM, Piotr Strzelczyk – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Mateusz Trawiński – SZYBKIE TRAMPKI

4 bramki
Jarosław Warkocki – BARTESKO, Arkadiusz Zielonka – GALEW&TRZEBIN

3 bramki
Jarosław Ochmanowicz – BARTESKO, Piotr Ziembicki – BARTESKO, Rafał Skupniewicz – HENMAR, Sebastian Chmielarz – JELUX TEAM, Mikołaj Kaźmierczak – JELUX TEAM, Szymon Dąbrowski – PRO-MET

2 bramki
Mateusz Krawicki – BARTESKO, Dawid Kowalski – BARTESKO, Waldemar Krawiec – BARTESKO, Jakub Osuch – BARTESKO, Paweł Kieroński – HENMAR, Wojciech Musieliński – JELUX TEAM, Damian Styś – JELUX TEAM, Sławomir Maleszka – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Jakub Jagodziński – PRO-MET, Mikołaj Kubot – PRO-MET, Grzegorz Skrzypek – SZYBKIE TRAMPKI, Kamil Rupociński – SZYBKIE TRAMPKI, Dawid Banaszak – SZYBKIE TRAMPKI, Marek Dawidowicz – SZYBKIE TRAMPKI, Maciej Sobczyk – UNITED JAROCIN

1 bramka
Przemysław Reszka – BARTESKO, Mateusz Witek – BARTESKO, Mateusz Idzikowski – BARTESKO, Adam Włodarczyk – BARTESKO, Jacek Ratajczak – GALEW&TRZEBIN, Paweł Wasieleski – GALEW&TRZEBIN, Marcin Panek – GALEW&TRZEBIN, Robert Maniak – GALEW&TRZEBIN, Tomasz Wawrzyniak – GALEW&TRZEBIN, Łukasz Kieliba – HENMAR, Łukasz Kostrzewski – HENMAR, Krystian Jurdziak – HENMAR, Jakub Grzelak – HENMAR, Mateusz Drożdżyński – HENMAR, Mateusz Nowak – JELUX TEAM, Waldemar Marchwicki – JELUX TEAM, Adam Szymczak – JELUX TEAM, Marcin Mądry – JELUX TEAM, Łukasz Kosmalski – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Marcin Drukarczyk – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Marcin Pachurka – POGORZAŁKI&BORZĘCICZKI, Bartosz Jagodziński – PRO-MET, Marek Szymczak – SZYBKIE TRAMPKI, Witold Piwiński – SZYBKIE TRAMPKI, Przemysław Raś – SZYBKIE TRAMPKI, Kacper Andrzejewski – SZYBKIE TRAMPKI, Krzysztof Antczak – UNITED JAROCIN, Kamil Patoka – UNITED JAROCIN, Dominik Przymusiński – UNITED JAROCIN, Tomasz Marciniak – UNITED JAROCIN