Liga Halowa

 

TERMINARZ – Liga Halowa 2019/2020

 Kolejka 1    08.11.2019
17:20 Lobos Jovenes – Pro-Met (0:12)
strzelcy Pro-Met: M.Szulc (4), W.Styburski (3), K.Szymczak (2), B.Jagodziński (1), P.Walczak (1), P.Ochmanowicz (1)

18:00 Bartesko – Octagon (1:3)
strzelcy Bartesko: B.Stefański (1)

strzelcy Octagon: (F.Oleśków (2), M. Leoniak (1)

18:40 Pogorzałki & Borzęciczki – Henmar (3:1)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: G.Witczak (1), M.Serek (1), K.Krzyżaniak (1)
strzelcy Henmar: M. Błaszczyk (1)

19:20 Hasta La Vista Krotoszyn – Bukat Jarocin (1:2)
strzelcy Hasta La Vista: Sz.Kierzek (1)
strzelcy Bukat Jarocin: H.Jędrkowiak (1), K.Grzelak (1)

20:00 MTV Rozdrażew – Albatrosy (3:4)
strzelcy MTV Rozdrażew: F.Wosiek (2), D.Pluciński (1)
strzelcy Albatrosy: Sz.Orpel (1), D.Olejniczak (1), K.Kaźmierczak(1), S.Kaźmierczak (1)

Kolejka 2    15.11.2019
17:20 Henmar – MTV Rozdrażew (4:4)
strzelcy Henmar: J.Kaźmierczak (2), A.Leoniak (1), M. Ratajczyk (1)
strzelcy MTV Rozdrażew: A.Szczepanik (2), F.Wosiek (1), S.Chmielarz(1),

18:00 Albatrosy – Bukat Jarocin (6:0)
strzelcy Albatrosy: A.Szczotka (2), D.Kaczmarek (1), K. Kaźmierczak(1), Sz. Orpel (1), K.Kaczmarek (1),

18:40 Pro -Met – Hasta La Vista Krotoszyn (7:3)
strzelcy Pro-Met: O.Maciejewski (2), P.Walczak(2), W.Styburski(1), Ł.Bastrzyk (1), M.Szulc (1)
strzelcy Hasta La Vista Krotoszyn : Ł.Bartosz (2), Sz.Kierzek (1)

19:20 Octagon – Pogorzałki & Borzęciczki (6:2)
strzelcy Octagon: M.Leoniak (3), M.Szymczak (2), K.Michalski (1)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki K.Olender (1), M.Sikora (1)

20:00 Bartesko – Lobos Jovenes (5:0)
strzelcy Bartesko: B.Witek (2), B.Stefański (1), D.Idkowiak (1), K.Michalak (1)

Kolejka 3    22.11.2019
17:20 Bartesko – Pogorzałki & Borzęciczki  (0:3)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: M.Serek (2), G.Witczak (1)

18:00 Lobos Jovenes – Albatrosy (1:11)
strzelcy Albatrosy: A.Szczotka (4), A.Olejniczak (4), D.Kaczmarek (1), K.Kaźmierczak (1),  J.Czubak (1)

strzelcy Lobos Jovenes: M.Zmyślony (1)

18:40 Octagon – Hasta La Vista Krotoszyn (6:1)
strzelcy Octagon: F.Oleśków (3), M.Leoniak (2), K.Michalski (1)

strzelcy Hasta La Vista Krotoszyn: K.Świerzewski (1)

19:20 Bukat Jarocin – Henmar (1:4)
strzelcy Henmar: A.Leoniak (1), M.Ratajczyk (1), J.Kaźmierczak (1), T.Praczyk (1)

strzelcy Bukat Jarocin: K.Swora (1)

20:00 MTV Rozdrażew – Pro-Met (1:3)
strzelcy Pro-Met: A.Błażejczak (2), P.Walczak (1)
strzelcy MTV Rozdrażew: M.Pabich (1)

Kolejka 4    29.11.2019
17:20 Lobos Jovenes – Pogorzałki & Borzęciczki (3:2)
strzelcy Lobos Jovenes: M.Zmyślony (3)

strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: M.Serek (1), K.Strzelczyk(1)

18:00 Bukat Jarocin- Pro-Met (1:6):
strzelcy Pro_met: W.Styburski (2), P.Walczak (2), B.Jagodziński (1), K.Szymczak (1)

strzelcy Bukat Jarocin: T. Jarzembski (1)

18:40 Hasta La Vista – Bartesko (0:0)

19:20 Octagon – MTV Rozdrażew (1:2)
strzelcy MTV Rozdrażew: D.Styś (1), M.Pabich (1)
strzelcy Octagon: F.Oleśków (1)

20:00 Albatrosy – Henmar (1:4)
strzlcy Henmar: A.Leoniak (2), K.Kubot (1), J.Kaźmierczak (1)
strzelcy Albatrosy: J. Czubak (1)

Kolejka 5    06.12.2019
17:20  Hasta La Vista Krotoszyn – MTV Rozdrażew (3:3)
strzelcy Hasta La Vista: Ł.Bartosz (2), Ł.Ochmann (1)
strzelcy MTV Rozdrażew: A.Szczepanik (2), F.Wosiek (1)

18:00 Henmar – Lobos Jovenes(5:0)
strzelcy Henmar: K.Kubot (2), A.Leoniak (1), M.Ratajczyk (1), M.Dawidowicz (1)

18:40 Bukat Jarocin – Pogorzałki & Borzęciczki(0:5)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: M.Serek (2), M.Nowak (2), M.Sikora (1)

19:20 Albatrosy – Octagon (4:6)
strzelcy Albatrosy: K.Kaczmarek (2), K.Krysztofowicz (1), K.Kaźmierczak (1)
cz.k.: A.Szczotka
strzelcy Octagon: F.Oleśków (3), M.Leoniak (3)
ż.k.: M.Szymczak, E.Goździński

20:00 Pro – Met – Bartesko4:1
strzelcy Pro-Met: M.Szulc (2), O.Maciejewski (1), W.Styburski (1)
strzelcy Bartesko: K.Michalak (1)

Kolejka 6    13.12.2019
17:20 Bartesko -Bukat Jarocin  (4:1)
strzelcy Bartesko: M.Witek (1), B.Witek (1), D.Bartkowiak (1), K.Michalak (1)
strzelcy Bukat Jarocin: K.Malinowski (1)

18:00 MTV Rozdrażew – Lobos Jovenes (8:1)
strzelcy MTV Rozdrażew: A.Biernacki (4), M.Pabich (3), S.Chmielarz (1)
strzelcy Lobos Jovenes: K.Małecki (1)

18:40 Henmar – Octagon 2:1
strzelcy Henmar: K.Kubot (1), M.Kaczmarek (1)
strzelcy Octagon: M.Leoniak (1)

19:20 Pro – Met – Albatrosy (1:1)
strzelcy Pro-Met: M.Szulc (1)
strzelcy Albatrosy: J.Czubak (1)

20:00 Pogorzałki & Borzęciczki – Hasta La Vista Krotoszyn (8:1)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: G.Witczak (2), M.Serek (2), M.Nowak (2), M.Sikora (2)
strzelcy Hasta La Vista Krotoszyn: Ł.Ochmann (1)

Kolejka 7   10.01.2020
17:20 Albatrosy – Hasta La Vista Krotoszyn (9:0)
strzelcy Albatrosy: K. Kaźmierczak (4), K. Kaczmarek (2), S. Kaźmierczak (1), H. Krystkowiak (1), D. Kaczmarek (1),

18:00 Pogorzałki & Borzęciczki – MTV Rozdrażew (2:2)
strzelcy Pogorzałki&Borzęciczki: M. Serek (1), M. Sikora (1),
strzelcy MTV Rozdrażew: S. Chmielarz (1), M. Mądry (1),

18:40 Pro – Met – Octagon (5:3)
strzelcy Pro-Met: M. Szulc (2), O. Maciejewski (2), B. Jagodziński (1),
strzelcy Octagon: M. Leoniak (2), F. Oleśków (1),

19:20 Henmar – Bartesko (3:2)
strzelcy Henmar: J. Kaźmierczak (2), M. Dawidowicz (1),
strzelcy Bartesko: M. Borowczyk (1), K. Michalak (1),

20:00 Bukat Jarocin – Lobos Jovenes (1:3)
strzelcy Bukat Jarocin: K. Grzelak (1),
strzelcy Lobos Jovenes: H. Roszczak (2), M. Zmyślony (1),

Kolejka 8  17.01.2020
17:20 Octagon – Lobos Jovenes
18:00 Pogorzałki & Borzeciczki – Pro – Met
18:40 MTV Rozdrażew – Bukat Jarocin
19:20 Bartesko – Albatrosy
20:00 Hasta La Vista Krotoszyn – Henmar

Kolejka 9   24.01 2020
17:20 Henmar – Pro-Met
18:00 Albatrosy – Pogorzałki & Borzęciczki
18:40 MTV Rozdrażew – Bartesko
19:20 Lobos Jovenes – Hasta la Vista Krotoszyn
20:00 Octagon – Bukat Jarocin