Biegi Przełajowe w Ostrzeszowie

19 kwietnia 2015 roku dwudziestoosobowa grupa biegaczy z Koźmina Wielkopolskiego udała się do Ostrzeszowa aby reprezentować powiat krotoszyński na „Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski – Ranking Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych o Puchar Marszałka” i ” Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS i Szkół w Biegach Przełajowych o Puchar Przewodniczącego Komisji Sportu i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego”.

W skład reprezentacji powiatu wchodzili uczniowie ZSP Koźmin Wlkp.: Rafał Panek, Jakub Garkowski, Daniel Poczta, Iwona Kiszka, Ewa Kubiak; uczniowie Gimnazjum Koźmin Wlkp.: Piotr Domagała, Natalia Szymczak, Marcin Pestka, Mateusz Spychała, oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu MiG Koźmin Wlkp.: Klaudia Urna, Marceli Skowroński, Jakub Lis, Albert Czajka, Marcin Miękus, Bartosz Marciniak, Agnieszka Kubiak, Katarzyna Szymańska, Maria Markuszewska, Julia Urna, Mateusz Gorzelanny.

W rankingu szkół ZSP Koźmin Wlkp. uplasował się na 17 miejscu na 39 szkół, a powiat krotoszyński w rankingu powiatów ostatecznie zajął 9 miejsce. Najwyżej sklasyfikowanym biegaczem z koźmińskiej grupy był Jakub Lis, który w kat. chłopców z rocznika 2002 zajął drugie miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie powiatu.