WYNIKI BIEGÓW SZKOLNYCH

DZIEWCZĘTA 2012

1. Agata Matuszak – SP 3 Koźmin Wlkp.
2. Gabriela Kowalska – SP 3 Koźmin Wlkp.
3. Karina Kierzek – Świnków
4. Julia Rapczyńska – AT Krotoszyn
5. Hanna Juszkiewicz – SWG Gostyń Akademia Sportu Młode Orły
6. Marcelina Misiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
7. Maja Dąbrowska – SP Borzęciczki
8. Antonina Garsztka – SP Stara Obra
9. Zofia Bręk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
10. Maria Szymczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
11. Izabela Chinyere – SP Dobrzyca
12. Roksana Tomczak – SP Borzęcice
13. Maja Kuźniacka – SP Borzęcice
14. Iga Urna – SP Stara Obra
15. Marcelina Bąk – SP 3 Koźmin Wlkp.
16. Marcelina Kosiara – SOSW Borzęciczki
17. Natasza Błażejczyk – SP 1 Koxmin Wlkp.
18. Maja Młokosiewicz – SP 1 Koźmin Wlkp.
19. Maria Tyczyńska – SP Mokronos
20. Jagoda Kubiak – SP Stara Obra
21. Agata Spychała – SP 1 Koźmin Wlkp.
22. Zuzanna Kołaczkowska – SP 3 Koźmin Wlkp.
23. Karolina Udzik – SP 3 Koźmin Wlkp.
24. Aleksandra Nowacka – SP Mokronos
25. Katarzyna Bachorz – SP 1 Koźmin Wlkp.
26. Amelia Walkowiak – SOSW Borzęciczki
27. Julia Borowska – SP 3 Koźmin Wlkp.
28. Gabriela Orpel – SP 1 Koźmin Wlkp.
29. Natalia Łyskawka – SP 1 Koźmin Wlkp.
30. Amelia Błażejczyk – SP 3 Koźmin Wlkp.
31. Zuzanna Waśkowiak – SP 3 KoźminWlkp.
32. Aleksandra Skupniewicz – SP 1 Koźmin Wlkp.
33. Wiktoria Puźniak – SP 1 Koźmin Wlkp.
34. Amelia Szymczak – SP 1 Koźmin Wlkp.
35. Olivia Frąckowiak – SP 1 Koźmin Wlkp.
36. Zuzanna Stachowska – SP 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2012
1. Krzysztof Goliński – SP 3 Koźmin Wlkp.
2. Wiktor Pluta – SP 3 Koźmin Wlkp.
3. Stanisław Kalak – SP 5 Krotoszyn
4. Oliwier Maćkowiak – SP Borzęcice
5. Oliwier Banaszkiewicz – SP Rozdrażew
6. Antoni Idkowiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
7. Wiktor Maniewski – SP 3 Jarocinb
8. Eryk Banaszak – SP Stara Obra
9. Wiktor Kot – SP Dobrzyca
10. Kuba Siwek – SOSW Borzęciczki
11. Michał Szyszka – SP Dobrzyca
12. Antoni Helwich – SP 1 Koźmin Wlkp.
13. Mikołaj Klauza – SP Mokronos
14. Antoni Chmielarczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
15. Stanisław Szymczak – SP 1 Koźmin Wlkp.
16. Antoni Woźny – SP 2 Plewiska
17. Jędrzej Szczotka – SP 1 Koźmin Wlkp.
18. Szymon Ciepły – SP Borzęciczki
19. Nikodem Kaczmarek – SP 3 Koźmin Wlkp.
20. Dimitr Sabinla – SP 1 Koźmin Wlkp.
21. Oskar Kurzawski – SP 3 Koźmin Wlkp.
22. Miłosz Pańszczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
23. Stanisław Osuch – SP 3 Koźmin Wlkp.
24. Bartosz Ptak – SP Borzęcice
25. Antoni Jankowski – SP 3 Koźmin Wlkp.
26. Wojciech Podgórski – SP 3 Koźmin Wlkp.
27. Szymon Tomaszewski – SP 3 Koźmin Wlkp.
28. Franciszek Perdziak – SP Mokronos
29. Stanisław Nowak – SP 3 Koźmin Wlkp.
30. Kacper Durzyński – SP Mkronos
31. Paweł Owczarz – SP # Koźmin Wlkp.
32. Kamil Pawlak – SP 1 Koźmin Wlkp.
33. Marcel Mikołajczak – SP Stara Obra
34. Mateusz Kierzek – SP Mokronos
35. Martin Krzaczkowski – SP Dobrzyca
36. Jan Jakubek – SP 1 Koźmin Wlkp.
37. Michała Stasiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
38. Damian Boroński – SP Borzęciczki
39. Stanisław Lisek – Sp 3 Koźmin Wlkp.
40. Marcel Kujawiak – SP 1 Koźmin Wlkp.
41. Piotr Gałąska – SP 1 Koźmin Wlkp.
42. Jan Augustyniak – SP 3 Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA 2011
1. Samanta Ostoj – SP 3 Koźmin Wlkp.
2. Zofia Idkowiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
3. Maja Banaszkiewicz – SP Rozdrażew
4. Lena Serek – SP Borzęciczki
5. Maja Szyszka – SP 3 Koźmin Wlkp.
6. Gabriela Stachowska – Sp 3 Koźmin Wlkp.
7. Lena Raźniak – SP Borzęcice
8. Maria Klimek – SP Mokronos
9. Wanessa Raźniak – SP Borzęcice
10. Martyna Sroczyńska – SP 1 Koźmin Wlkp.
11. Mara Urna – SP Stara Obra
12. Matylda Obecny – SP Stara Obra
13. Natalia Kasprzak – SP 1 Koźmin Wlkp.
14. Julia Marciniak – SP 3 Koźmin Wlkp.
15. Zuzanna Dwornikowska – SP Dobrzyca
16. Zofia Grzegorska – Sp 1 Koźmin Wlkp.
17. Lucyna Lisek – SP 3 Koźmin Wlkp..
18. Wiktoria Gwrońska – SP 1 Koźmin Wlkp.
19. Maria Kasprzak – SP Borzęciczki
20. Wiktoria Zawodna – SP Borzęcice
21. Agata Domagała – SP) 3 Koźmin Wlkp.
22. Maja Staniek – SP Stara Obra
23. Matylda Nabzdyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
24. Klaudia Gruszka – SP Stara Obra
25. Zuzanna Klarzyńska – SP 1 Koźmin Wlkp.
26. Eliza Fabisiak – SP Stara Obra
27. Blanka Goździela – SP SaraObra
28. Nicola Moraś – SP 1 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2011

1. Albert Goliński – SP 1 Koźmin Wlkp.
2. Michał Kaniewski – SP Mokronos
3. Sebastian Kujawiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
4. Jeremiasz Talaga – SP 1 Koźmin Wlkp.
5. Michał Kubiak – SP Borzęcice
6. Filip Grzegorski – SP Borzęcice
7. Kacper Wiencek – ZSP 4 Jarocin
8. Jakub Rapczyński – AT Krotoszyn
9. Dawid Dykcik – SP 1 Koźmin Wlkp.
10. Piotr Kasprzak – SP Mokronos
11. Franciszek Paterek – SP Mokronos
12. Mikołaj Morżak – SP 3 Koźmin Wlkp.
13. Kacper Kuźniacki – SP Borzęcice
14. Marcin Nawrocki – SP Borzęcice
15. Eryk Zmyślony – SP Borzecice
16. Nikodem Maciejewski – SP 3 Koźmin Wlkp.
17. Hubert Gościniak – SP 1 Koźmin Wlkp.
18. Jakub Kostuj – SP 1 Koźmin Wlkp.
19. Bartosz Janicki – SP 3 Koźmin Wlkp.
20. Dominik Woźniak – SP 3 Koźmin Wlkp.
21. Mikołaj Mielcarz – SP 3 Koźmin Wlkp.
22. Artur Juszczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
23. Wojciech Szymczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
24. Mikołaj Szewczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
25. Wiktor Daros – SP Dobrzyca
26. Patryk Skiba – SP 3 Koźmin Wlkp.
27. Alex Nowaczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
28. Bruno Mikołajczak – SP Stara Obra

DZIEWCZĘTA 2010
1. Lena Maciejewska – SP 3 Koźmin Wlkp.
2. Zofia Kalak – SP 5 Krotoszyn
3. Magdalena Stanisławska – SP 3 Koźmin Wlkp.
4. Blanka Kuzia – SP 3 Koźmin Wlkp.
5. Sandra Kubaś – SP Borzęcice
6. Wiktoria Garbarek – Benice
7. Alicja Marcinowska – UKS 5 Jarocin
8. Martyna Klause – SP Mokronos
9. Martyna Wasik – SP Mokronos
10. Daria Kołaczkowska – SP 1 Koźmin Wlkp.
11. Zofia Węcek – SP 3 Koźmin Wlkp.
12. Gabriela Zmyślona – SP 1 Koźmin Wlkp.
13. Zuzanna Kęsy – SP 3 Koźmin Wlkp.
14. Zuzanna Kuzia – SP 1 Koźmin Wlkp.
15. Weronika Leoniak – SP 1 Koźmin Wlkp.
16. Zofia Zawodna – SP Borzęcice
17. Lena Humpa – SP 3 Koźmin Wlkp.
18. Zofia Wypuszcz – SP 1 Koźmin Wlkp.
19. Maja Zmyślona – SP Borzęcice
20. Aleksandra Banaszak – SP Borzęcice
21. Julia Słojewska – SP Dobrzyca
22. Agata Maciejewska – SP 1 Koźmin Wlkp.
23. Zosia Musielińska – SP Stara Obra
24. Antonina Kaźmierczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
25. Lena Pachurka – SP Borzęciczki
26. Marlena Kołaczkowska – SP 1 Koźmin Wlkp.
27. Zuzanna Naskręt – SP 1 Koźmin Wlkp.
28. Sandra Grzonka – SP Stara Obra
29. Klaudia Mróz – Zakrzew
30. Aneta Liberska – SP 3 Koźmin Wlkp.
31. Kornelia Witek – SP 3 Koźmin Wlkp.
32. Tatiana Wojtaszyk – SP Mokronos
33. Zuzanna Kwiatkowska – SP Mokronos
34. Aleksandra Trawińska – SP Mokronos
35. Weronika Sobańska – SP Borzęciczki
36. Monika Miękus – SP 1 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2010
1. Stanisław Szymczak – SP 89 Poznań/AZS Poznań
2. Patryk Gabrysiak – SOSW Borzęciczki
3. Antoni Leśniak – SP 3 Koźmin Wlkp.
4. Jakub Poczta – SP Mokronos
5. Miłosz Żmuda – SP 1 Koźmin Wlkp.
6. Maksymilian Prusak – SP Dobrzyca
7. Tomasz Zaworski – SP Borzęcice
8. Wojciech Wawrzyniak – SP 4 Krotoszyn
9. Mikołaj Guźniczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
10. Stanisław Mielcarek – SP Borzęcice
11. Jan Nowakowski – SP 1 Koźmin Wlkp.
12. Krystian Szymura – SOSW Borzęciczki
13. Antoni Garkowski – SP 3 Koźmin Wlkp.
14. Wojciech Szułczyński – SP Dobrzyca
15. Piotr Roszczak – SP Mokronos
16. Patryk Wypuszcz – SP 1 Koźmin Wlkp.
17. Krystian Wojciechowski – SP 1 Koźmin Wlkp.
18. Szymon Szopny – SP Borzęcice
19. Maksymilian Pestka – SP Borzęcice

DZIEWCZĘTA 2009
1. Nikola łacina – Witkowski Running Team
2. Nikola Zajączkowska – SP 3 Koźmin Wlkp.
3. Maria Kwaśnik – SP 1 Koźmin Wlkp.
4. Michalina Maniak – SP Dobrzyca
5. Zuzanna Błażejczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
6. Anastazja Walkowiak – SOSW Borzęciczki
7. Lena Dymel – SP 1 Koźmin Wlkp.
8. Antonina Górska – SP 3 Koźmin Wlkp.
9. Zuzanna Biernacka – SP Dobrzyca
10. Nikola Lindner – SP 3 Koźmin Wlkp.
11. Ewa Malinowska – SP Dobrzyca
12. Michalina Pszeniczna – SP Stara Obra
13. Martyna Gościniak – SP 1 Koźmin Wlkp.
14. Nikola Szemis – SP Borzęcice
15. Anastasia Omelian – SP 1 Koźmin Wlkp.
16. Joanna Wojcieszyńska – SP Stara Obra
17. Julia Pestka – SP Borzęcice

DZIEWCZĘTA 2008

1. Oliwia Chytrowska – ZSP 3 Krotoszyn
2. Amelia Pieprzycka – ZSP Koźmin Wlkp.
3. Zuzanna Skrzypczak – ZUK Jedynka Gostyń
4. Amelia Królik – SP Dobrzyca
5. Amelia Jedwabska – SP 1 Koźmin Wlkp.
6. Edyta Kaczmarek – SP Dobrzyca
7. Gabriela Geppert – SP 3 Koźmin Wlkp.
8. Zuzanna Kujawska – SOSW Borzęciczki
9. Magda Czajka – SP Dobrzyca
10. Natalia Banaszak – ZSP Koźmin Wlkp.
11. Aleksandra Błażejczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
12. Julia Maćków – SP Dobrzyca
13. Maiia Kononenko – SP Borzęcice

DZIEWCZĘTA 2006-2007
1. Zofia Stempniak – ZSP Koźmin Wlkp.
2. Aleksandra Król – LO Kołłątaj Krotoszyn
3. Gabriela Golińska – LO Kołłątaj Krotoszyn
4. Oliwia Juszkiewicz – UKS Jedynka Gostyń
5. Zuzanna Garbarek – LO Koźmin Wlkp.
6. Julia Staniek – ZSP 3 Krotoszyn
7. Anna Trawińska – ZSP Koźmin Wlkp.
8. Natalia Misiak – SP 1 Krotoszyn
9. Klaudia Panek – ZSP Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA 2005-2004
1. Paulina Stempniak – ZSP Koźmin Wlkp.
2. Oliwia Skrzypczak – ZSP Koźmin Wlkp.
3. Jagoda Ciesiak – Witkowski Running Team
4. Aleksandra Dolata – ZSP Koźmin Wlkp.
5. Aleksandra Tokarz – ZSP Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2009
1. Stanisław Michalak – SP 3 Koźmin Wlkp.
2. Emil Kałmucki – SP 3 Koźmin Wlkp.
3. Nikodem Wojciechowski – SP 1 Koźmin Wlkp.
4. Franciszek Idkowiak – SP 3 Koźmin Wlkp.
5. Krystian Bączyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
6. Oskar Pawlak – SP 1 Koźmin Wlkp.
7. Cezary Goliński – SP 3 Koźmin Wlkp.
8. Szymon Szymczak – SP 3 Koźmin Wlkp.
9. Szymon Misiak – SP Mokronos
10. Kacper Szymański – SP 1 Koźmin Wlkp.
11. Marcel Maćkowiak – SP Borzęcice
12. Adam Serek – SP Borzęciczki
13. Mateusz Szymczak – SP 1 Koźmin Wlkp.
14. Mikołaj Szymański – SP Dobrzyca
15. Kacper Fabisiak – SP Borzęciczki
16. Antoni Wesoły – SP 3 Koźmin Wlkp.
17. Bartosz Rogacki – SP 3 Koźmin Wlkp.
18. Piotr Zych – SP 3 Koźmin Wlkp.
19. Alan Ratajczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
20. Kacper Błaszczyk – SP 1 Koźmin Wlkp.
21. Dawid Duczmal – SP Borzęcice
22. Oleksandr Kosciakov – SP 1 Koźmin Wlkp.
23. Paweł Maśliński – SP 1 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2008
1. Oliwier Grzesiak – ZSP Koźmin Wlkp.
2. Igor Młynarski – SP 1 Koźmin Wlkp.
3. Oskar Rybka – SP Stara Obra
4. Jakub Jędrzejak – ZSP 2 Jarocin
5. Bartosz Kęsy – SP 1 Koźmin Wlkp.
6. Bartosz Kuzia – SP Borzęcice
7. Marcin Staniek – SP 1 Koźmin Wlkp.
8. Adrian Nowacki – SP 1 Koźmin Wlkp.
9. Sebastian Cichy – MOW Koźmin Wlkp.
10. Jan Jaroszewski – SP 1 Koźmin Wlkp.
11. Franciszek Przybył – SP Borzęcice
12. Mateusz Mazurowski – SP 1 Koźmin Wlkp.
13. Miłosz Przestacki – SP 1 Koźmin Wlkp.
14. Eryk Siennicki – SP 1 Koźmin Wlkp.
15. Dominik Jędryczka – SP Borzęciczki
16. Tobiasz Szpurtacz – SP 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY 2007-2006
1. Jakub Skrzypczak – UKS Jedynka Gostyń
2. Kacper Gowgiel – UKS 5 Jarocin
3. Adrian Stęclik – ZSTO Krotoszyn
4. Jakub Horyza – Witkowski Running Team

CHŁOPCY 2005-2004
1. Mateusz Kasprzak – ZSP Koźmin Wlkp.
2. Maciej Borowczyk – ZSP Koźmin Wlkp.
3. Mikołaj Handke – UKS Jedynka Gostyń
4. Kacper Winiarski – Janków Zaleśny
5. Kacper Wojciechowski – ZSP Koźmin Wlkp.
6. Kewin Kubiak – MOW Koźmin Wlkp.
7. Kamil Trzewiciarz – MOW Koźmin Wlkp.
8. Oskar Dregulski – MOW Koźmin Wlkp.