W SOBOTĘ 02 LUTEGO 2019 R
W HALI SPORTOWEJ PRZY ul. STRZELECKIEJ
ODBYŁ SIĘ
TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP.
ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA Z OSIEDLA NR 3 W KOŹMINIE WLKP.

FAZA GRUPOWA
GRUPA A
czas gry 1×10 minut

GODZINA 9:00

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

WYRĘBIN – ORLA

2:0

2

A3-A4

BORZĘCICE – WALERIANÓW

1:0

3

A1-A5

WYRĘBIN – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

1:1

4

A2-A3

ORLA – BORZĘCICE

1:2

5

A4-A5

WALERIANÓW – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

1:2

6

A1-A3

WYRĘBIN – BORZĘCICE

1:0

7

A2-A5

ORLA – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

0:1

8

A1-A4

WYRĘBIN – WALERIANÓW

1:2

9

A3-A5

BORZĘCICE – KOŹMIN WLKP. os. nr 1

2:1

10

A2-A4

ORLA – WALERIANÓW

2:1

 

FAZA GRUPOWA
GRUPA B i C

czas gry 1×10 minut
GODZINA 10:45

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

1

C1-C2

STANIEW – POGORZAŁKI WIELKIE

0:2

2

B1-B2

MOKRONOS – WROTKÓW

 1:5

3

C3-C4

BORZĘCICZKI – NOWA OBRA

0:1

4

B3-B4

KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – STARA OBRA

1:0

5

C2-C3

POGORZAŁKI WIELKIE – BORZĘCICZKI

0:1

6

B2-B3

WROTKÓW – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:1

7

C1-C3

STANIEW – BORZĘCICZKI

0:1

8

B1-B3

MOKRONOS – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:0

9

C1-C4

STANIEW – NOWA OBRA

5:0

10

B1-B4

MOKRONOS – STARA OBRA

1:3

11

C2-C4

POGORZAŁKI WIELKIE – NOWA OBRA

0:2

12

B2-B4

WROTKÓW – STARA OBRA

 0:0

BARAŻ O WEJŚCIE DO 1/4 FINAŁU

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

B

B-III – C-III

STARA OBRA – POGORZAŁKI WIELKIE

 1:3

1/4 FINAŁU

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

1

A-I – B-II

BORZĘCICE -WROTKÓW

0:1

2

A-II – ZW.B.

WYRĘBIN – POGORZAŁKI WIELKIE

1:0

3

A-III – C-I

KOŹMIN WLKP. os. nr 1- NOWA OBRA

5:0

4

B-I – C-II

KOŹMIN WLKP. os. nr 3 – BORZĘCICZKI

2:0

1/2 FINAŁU

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

5

1-3

WROTKÓW -KOŹMIN WLKP. os. nr 1

1:2

6

2-4

WYRĘBIN -KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:2

MECZ O III MIEJSCE

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

7

przegrani 1/2

WROTKÓW -WYRĘBIN

1:1
(3:2)

FINAŁ

Nr meczu

Para

DRUŻYNY

WYNIK

8

zwycięzcy 1/2

KOŹMIN WLKP. os. nr 1 – KOŹMIN WLKP. os. nr 3

0:5

ZAWODNIK TURNIEJU – OSKAR MACIEJEWSKI
BRAMKARZ TURNIEJU –
TOMASZ KRYŚ