IX Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej Zakładów

W minioną sobotę, 10 lutego 2018
w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej odbył się
IX Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej Zakładów Pracy.
W turnieju udział wzięło 10 drużyn.
Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.

CZAS GRY 1×10 MINUT

FAZA GRUPOWA GRUPA „A” – GODZ. 9:00

NR MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

A1-A2

BARTESKO – MAX-POL

0:0

2

A3-A4

ADROS BOROWSKI – HENMAR

1:1

3

A5-A1

SŁAW-PIEK JAROCIN – BARTESKO

0:2

4

A2-A3

MAX-POL – ADROS BOROWSKI

2:0

5

A4-A5

HENMAR – SŁAW-PIEK JAROCIN

0:6

6

A1-A3

BARTESKO – ADROS BOROWSKI

4:1

7

A2-A4

MAX-POL – HENMAR

1:0

8

A3-A5

ADROS BOROWSKI – SŁAW-PIEK JAROCIN

0:1

9

A1-A4

BARTESKO – HENMAR

1:0

10

A2-A5

MAX-POL – SŁAW-PIEK JAROCIN

2:0

 

BARTESKO

MAX-POL

ADROS BOROWSKI

HENMAR

SŁAW-PIEK JAROCIN

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE W GRUPIE

BARTESKO

X

 0:0  4:1 1:0
2:0
10 pkt.
 7:1 /+6/
 I

MAX-POL

 0:0

X

2:0
1:0
 2:0  10 pkt.
5:0 /+5/
II

ADROS BOROWSKI

 1:4 0:2

X

 1:1 0:1
 1 pkt.
2:8 /-6/
 IV

HENMAR

 0:1 0:1
1:1

X

 0:6  1 pkt.
1:9 /-8/
V

SŁAW-PIEK JAROCIN

 0:2 0:2
1:0
 6:0

X

 6 pkt.
 7:4 /+3/
III

FAZA GRUPOWA GRUPA „B” – GODZ. 10:30

NR MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

B1-B2

POKRYCIA DACHOWE JAROSŁAW MARCINIAK – SPECGUM WAŁKÓW

0:0

2

B3-B4

ADAP – HUGON

0:4

3

B5-B1

STUDIO BARBER – POKRYCIA DACHOWE JAROSŁAW MARCINIAK

0:1

4

B2-B3

SPECGUM WAŁKÓW – ADAP

0:1

5

B4-B5

HUGON – STUDIO BARBER

1:3

6

B1-B3

POKRYCIA DACHOWE JAROSŁAW MARCINIAK – ADAP

4:0

7

B2-B4

SPECGUM WAŁKÓW – HUGON

0:2

8

B3-B5

ADAP – STUDIO BARBER

1:1

9

B1-B4

POKRYCIA DACHOWE JAROSŁAW MARCINIAK – HUGON

1:0

10

B2-B5

SPECGUM WAŁKÓW – STUDIO BARBER

1:1

POKRYCIA DACHOWE

SPECGUM WAŁKÓW

ADAP

HUGON

STUDIO BARBER

PUNKTY

BILANS BRAMEK

MIEJSCE W GRUPIE

POKRYCIA DACHOWE

X

 0:0  4:0 1:0  1:0  10 pkt.  6:0 /+6/  I

SPECGUM WAŁKÓW

0:0

X

0:1  0:2 1:1  2 pkt.  1:4 /-3/  V

ADAP

0:4 1:0

X

 0:4  1:1  4 pkt.  2:9 /-7/  IV

HUGON

 0:1 2:0 4:0

X

1:3  6 pkt. 7:4 /+3/  II

STUDIO BARBER

0:1  1:1  1:1 3:1

X

 5 pkt. 5:4 /+1/  III

1/2 FINAŁU

NR MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

1

A-I – B-II

BARTESKO – HUGON

1:0

2

A-II – B-I

MAX-POL – POKRYCIA DACHOWE

1:2

MECZ O III MIEJSCE

NR MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

3

przegrani 1-2

HUGON -MAX-POL

1:1 (3:4)

FINAŁ

NR MECZU

PARA

DRUŻYNY

WYNIK

4

zwycięzcy 1-2

BARTESKO – PODKRYCIA DACHOWE

0:0 (4:3)

Najlepszy zawodnik turnieju: Piotr Ochmanowicz – BARTESKO

Najlepszy bramkarz: Maurycy Skowroński – BARTESKO