FESTYN SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ

13 czerwca 2017 roku na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej w Koźminie Wielkopolskim odbył się festyn dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS, podczas którego podsumowano miniony sezon 2016/2017.

Spotkanie rozpoczęło się od meczu Skrzatów, następnie odbyły się mecze towarzyskie „MAMY kontra ŻAKI”, „MAMY kontra ORLIK I” oraz „OJCOWIE kontra ORLIK II”. Najstarsze grupy szkółki rozegrały miniturniej. Dla najmłodszych na płycie głównej boiska przygotowano konkurencje rekreacyjne. Emocji na boiskach nie brakowało. Po zakończeniu zmagań sportowych wszystkie dzieci wraz z rodzicami zgromadziły się na płycie głównej boiska.
Każdy zawodnik trenujący w szkółce otrzymał pamiątkową statuetkę. Dodatkowe nagrody otrzymali zawodnicy wyróżnieni przez trenerów za systematyczny udział w treningach i dobrze przepracowany cały sezon 2016/2017. Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. podziękował trenerom i kierownikom drużyn. Po zakończeniu uroczystości wszyscy zawodnicy i ich rodzice udali się na wspólne grillowanie.

Wyróżnienia otrzymali:
SKRZATY
– Piotr Zych

ŻAKI
– Agata Kukiołczyńska

ORLIK 1
– Leszek Rybicki
– Dawid Błażejczyk
– Bartosz Zmyślony
– Tobiasz Celebański

ORLIK 2
– Oliwier Grzesiak
– Tomasz Nowicki

MŁODZIK STARSZY 1
– Maciej Borowczyk
– Albert Czajka
– Kamil Kaczyński
– Michał Kieliba
– Bartosz Plewiński

MŁODZIK STARSZY 2
– Anna Wojciechowska
– Julia Urna
– Natalia Juskowiak
– Jakub Biesiadecki

TRAMPKARZ STARSZY
– Hubert Roszczak

JUNIOR STARSZY
– Adrian Leoniak
– Mikołaj Pospiech
– Jakub Kaczyński