43. BIEG MAĆKA – WYNIKI

43. Bieg Maćka przeszedł do historii. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych biegów:

ROCZNIK 2016

Dziewczęta:

  1. Matylda Kieliba
  2. Gabriela Puk
  3. Wiktoria Rzepczyńska

Chłopcy:

  1. Wiktor Konieczny
  2. Jakub Robakowski
  3. Hubert Goliński

ROCZNIK 2015

Dziewczęta:

  1. Maria Leśniak
  2. Pola Wyduba
  3. Nadia Dudkiewicz

Chłopcy:

  1. Oskar Kołaczkowski
  2. Szymon Majdecki
  3. Beniamin Lesek

ROCZNIK 2014

Dziewczęta:

  1. Natalia Karwik
  2. Ada Ulatowska
  3. Marta Zawada

Chłopcy:

  1. Nikodem Suchodolski
  2. Stanisław Kowalski
  3. Piotr Goliński

ROCZNIK 2013

Dziewczęta:

  1. Laura Kąkolewska
  2. Iga Kieliba
  3. Lena Kuś

Chłopcy:

  1. Filip Szkudlarek
  2. Tomasz Grzegorski
  3. Eryk Wasielak

ROCZNIK 2012

Dziewczęta:

  1. Gabriela Kowalska
  2. Marcelina Misiak
  3. Agata Matuszak

Chłopcy:

  1. Oliwier Maćkowiak
  2. Stanisław Nowak
  3. Kamil Pawlak

ROCZNIK 2011

Dziewczęta:

  1. Samanta Ostoj
  2. Maja Buszkiewicz
  3. Zofia Idkowiak

Chłopcy:

  1. Mikołaj Mielcarz
  2. Kajetan Marciniak
  3. Albert Goliński

ROCZNIK 2010


Dziewczęta:

  1. Sandra Kubaś
  2. Hanna Wiatrak
  3. Lena Maciejewska

Chłopcy:
1. Alan Szydłowski

2. Stanisław Szymczak

3. Adrian Szymański

ROCZNIK 2009

Dziewczęta:

  1. Zuzanna Stęclik – SP 3 Koźmin
  2. Agata Gendera – ZSP Borek Wlkp.
  3. Michalina Knypińska – SP 5 Jarocin

Najlepsza mieszkanka: Zuzanna Stęclik – SP 3 Koźmin

Chłopcy:

1.Stanisław Michalak – SP 3 Koźmin
2. Nikodem Wojciechowski – SP 1 Koźmin
3. Bartosz Kuliński – ZSP Borek Wlkp.

Najlepszy mieszkaniec: Stanisław Michalak – SP3 Koźmin

ROCZNIK 2008:

Dziewczęta:

  1. Joanna Krzyżaniak – ZSP Borek Wlkp.
  2. Patrycja Kowalska – SP Dobrzyca
  3. Jagoda Pawlak – SP Rusko

Najlepsza mieszkanka: Natalia Paterek – SP 3 Koźmin

Chłopcy:

  1. Szymon Kasperkowiak – ZSP Borek Wlkp.
  2. Mikołaj Żyto – KS Krotosz Krotoszyn
  3. Oskar Rybka – SP Stara Obra

Najlepszy mieszkaniec: Oskar Rybka – SP Stara Obra

ROCZNIK 2007

Dziewczęta:

  1. Oliwia Juszkiewicz – UKS „Jedynka” Gostyń
  2. Gabriela Golińska – SP 3 Koźmin
  3. Monika Brdys – SP 3 Koźmin

Najlepsza mieszkanka: Gabriela Golińska – SP 3 Koźmin

Chłopcy:

  1. Kacper Gowgiel – SP 5 Jarocin
  2. Adrian Stęclik – SP 3Koźmin
  3. Oliwier Zimny – SP Dobrzyca

Najlepszy mieszkaniec: Adrian Stęclik – SP 3 Koźmin

ROCZNIK 2006

Dziewczęta:

  1. Zofia Stempniak – SP 3 Koźmin
  2. Aleksandra Król – SP 1 Koźmin
  3. Milena Bochniak – SP Kowalew

Najlepsza mieszkanka: Zofia Stempniak – SP 3 Koźmin

Chłopcy:

  1. Jakub Skrzypczak – UKS „Jedynka” Gostyń
  2. Filip Zmyślony – SP Dobrzyca
  3. Mikołaj Roszak – ZSP Borek Wlkp.

Najlepszy mieszkaniec: Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice

ROCZNIK 2005

Dziewczęta:

  1. Joanna Owcarz – KS Krotosz Krotoszyn
  2. Sandra Kaczmarek – SP Dobrzyca
  3. Agata Stanisławska – SP 3 Koźmin

Najlepsza mieszkanka: Agata Stanisławska – SP 3 Koźmin

Chłopcy:
1. Arkadiusz Tuzinek – SP 3 Pleszew

  1. Dariusz Walczak – SP Jarocin
  2. Paweł Marzyński – SP 3 Pleszew

Najlepszy mieszkaniec: Maciej Frąckowiak – SP Mokronos

ROCZNIK 2004

Dziewczęta:

  1. Paulina Stempniak – ZSP Koźmin
  2. Marta Kurzawa – LO Jarocin

  3. Aleksandra Walczak – LO Jarocin

Najlepsza mieszkanka: Paulina Stempniak – ZSP Koźmin

Chłopcy:

  1. Piotr Matuszak – ZSP 1 Jarocin
  2. Mateusz Kasprzak – ZSP Koźmin
  3. Karol Domański – ZSUG Pleszew

Najlepszy mieszaniec: Mateusz Kasprzak – ZSP Koźmin

ROCZNIK 2002/2003

Dziewczęta:

  1. Aleksandra Szułczyńska – UKS „Jedynka” Gostyń
  2. Patrycja Bielecka – ZSP Jarocin
  3. Karolina Bielecka – ZSP Jarocin

Najlepsza mieszkanka: Oliwia Karolczak – ZSP Koźmin

Chłopcy:

  1. Kacper Banaszak – I LO Pleszew
  2. Dorian Grala – ZST „ZUP” Ostrów Wlkp.
  3. Mikołaj Janik – I LO Pleszew

Najlepszy mieszkaniec: Kamil Szymczak – Koźmin Wlkp.

ROCZNIK 2000/2001

Dziewczęta:

  1. Weronika Stańczak – UKS „Jedynka” Jarocin”
  2. Magdalena Zmyślona – I LO Jarocin
  3. Marzenia Gołembiewska – I LO Jarocin

Najlepsza mieszkanka: Magdalena Zmyślona – I LO Jarocin

Chłopcy:

  1. Filip Grad – I LO Pleszew
  2. Kamil Frąckowiak – KS Krotosz Krotoszyn
  3. Jacek Drygas – ZSP Koźmin

Najlepszy mieszkaniec: Jacek Drygas – ZSP Koźmin

BIEG GŁÓWNY – 5 KILOMETRÓW

Kobiety OPEN:

  1. Stańczak Weronika – Gostyń
  2. Karolina Bielecka – Michałowo
  3. Aleksandra Szułczyńska – Gostyń

Kobiety – Mieszkanka Miasta i Gminy:

  1. Katarzyna Półrolniczak – Borzęcice
  2. Barbara Galewska – Koźmin Wlkp.
  3. Joanna Szyszka – Stachowska – Koźmin Wlkp.

Kobieta niepełnosprawna:

  1. Anita Jadczak – Krotoszyn

Mężczyźni OPEN:

  1. Marcin Witkowski – Krotoszyn
  2. Szymon Glapa – Łuszczanów
  3. Artur Marek – Zduny

Mężczyźni – Mieszkaniec Miasta i Gminy:

  1. Marcin Wojtkowiak – Koźmin Wlkp
  2. Łukasz Kiszka – Koźmin Wlkp.
  3. Grzegorz Witczak – Koźmin Wlkp.

Mężczyzna niepełnosprawny:

  1. Marek Pieniężny – Koźmin Wlkp.

Klasyfikacja drużynowa:

  1. KKS Biały Orzeł
  2. Koźmin Biega
  3. Krotoszyńska Grupa Biegowa

BIEG GŁÓWNY – 10 KILOMETRÓW

Kobiety OPEN:

  1. Olga Kazimirowa – Kalisz
  2. Monika Piejko – Koźmin Wlkp.
  3. Zuzanna Walczak – Gorzupia

Kobiety – mieszkanka Miasta i Gminy:

  1. Monika Piejko – Koźmin Wlkp.
  2. Sylwia Szyszka – Koźmin Wlkp.

Mężczyźni OPEN:

  1. Krzysztof Hadas – Poznań
  2. Paweł Milczarek – Dobrzyca
  3. Krzysztof Terlecki – Jarocin

Mężczyźni – mieszkaniec Miasta i Gminy:

  1. Jakub Marciniak – Koźmin Wlkp.
  2. Michał Włodarczyk – Koźmin Wlkp.
  3. Maciej Namysł – Koźmin Wlkp.

Mężczyzna niepełnosprawny:

  1. Tomasz Dzierla- Koźmin Wlkp.

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Dream Team
  2. Koźmin Biega
  3. KS Krotosz Krotoszyn

Najstarszy zawodnik:

  1. Henryk Miedziński – Wrocław