42 BIEG MAĆKA – WYNIKI

Poniżej przedstawiamy wyniki 42 Biegu Maćka.
Pełna klasyfikacja w poszczególnych rocznikach
dostępna do wglądu w siedzibie GOS.

BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta 2015

  1. Maria Kokot

  2. Nadia Dudkiewicz

  3. Pola Wyduba

Chłopcy 2015

  1. Oskar Kołaczkowski

  2. Dawid Jackowski

  3. Szymon Majdecki

Dziewczęta 2014

  1. Amelia Piotrowska

  2. Maria Leśniak

  3. Ulka Patoka

Chłopcy 2014

  1. Stanisław Kowalski

  2. Sebastian Kostuj

  3. Jakub Maślak

Dziewczęta 2013

  1. Iga Kieliba

  2. Laura Kąkolewska

  3. Aleksandra Maturska

Chłopcy 2013

  1. Eryk Wasielak

  2. Filip Szkudlarek

  3. Tomasz Grzegorski

Dziewczęta 2012

  1. Marcelina Misiak

  2. Agata Matuszak

  3. Gabriela Kowalska

Chłopcy 2012

  1. Oliwier Maćkowiak

  2. Wiktor Pluta

  3. Mikołaj Maćkowiak

Dziewczęta 2011

  1. Samanta Ostoj

  2. Nikola Buszkiewicz

  3. Maria Kasprzak

Chłopcy 2011

  1. Mikołaj Mielcarz

  2. Eryk Zmyślony

  3. Albert Goliński

Dziewczęta 2010

  1. Hanna Wiatrak

  2. Sandra Kubaś

  3. Zofia Kalak

Chłopcy 2010

  1. Norbert Wasielak

  2. Stanisław Szymczak

  3. Jakub Poczta

Dziewczęta 2009

  1. Zuzanna Stenclik

  2. Agata Gendera

  3. Nikola Zajączkowska

Chłopcy 2009

  1. Marcel Bielawski

  2. Stanisław Michalak

  3. Oskar Pawlak

BIEGI ULICZNE

Dziewczęta 2008

  1. Blanka Adamczewska – SP 7 Poznań

  2. Joanna Krzyżaniak – ZSP Borek Wlkp.

  3. Oliwia Chytrowska – SP 4 Krotoszyn

najlepsza mieszkanka: Natalia Paterek – SP 3 Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2008

  1. Oliwier Grzesiak – SP 1 Koźmin Wlkp.

  2. Oskar Rybka – SP Stara Obra

  3. Krzysztof Chudy – SP 2 Jarocin

najlepszy mieszkaniec: Oliwier Grzesiak – SP 1Koźmin Wlkp.

Dziewczęta 2007

  1. Monika Brdys – SP 3 Koźmin Wlkp.

  2. Gabriela Golińska – SP 3 Koźmin Wlkp.

  3. Oliwia Juszkiewicz – UKS Jedynka Gostyń

najlepsza mieszkanka: Monika Brdys – SP 3 Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2007

  1. Kacper Gowgiel – UKS 5 Jarocin

  2. Marcel Maćkowiak – SP Dobrzyca

  3. Adrian Stęclik – SP 3 Koźmin Wlkp.

najlepszy mieszkaniec: Adrian Stęclik – SP 3 Koźmin Wlkp.

Dziewczęta 2006

  1. Zofia Stempniak – SP 3 Koźmin Wlkp.

  2. Natalia Sierżant – UKS Jedynka Gostyń

  3. Michalina Majchrzak – ZSP Borek Wlkp.

najlepsza mieszkanka: Zofia Stempniak – SP 3 Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2006

  1. Jakub Skrzypczak – UKS Jedynka Gostyń

  2. Jeremi Andrzejczak – SP 2 Jarocin

  3. Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice

najlepszy mieszkaniec: Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice

Dziewczęta 2005

  1. Sandra Kaczmarek – SP Dobrzyca

  2. Jagoda Grad – SP Dobrzyca

  3. Agata Stanisławska – SP 3 Koźmin Wlkp.

najlepsza mieszkanka: Agata Stanisławska – SP 3 Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2005

  1. Arkadiusz Tuzinek – SP 3 Pleszew

  2. Sebastian Szulc – SP 2 Jarocin

  3. Paweł Krawiec – SP Borzęcice

najlepszy mieszkaniec: Paweł Krawiec – SP Borzęcice

Dziewczęta 2004

  1. Paulina Stempniak – SP 3 Koźmin Wlkp.

  2. Marta Kurzawa – SP 2 Jarocin

  3. Martyna Cincio – UKS 5 Jarocin

najlepsza mieszkanka: Paulina Stempniak – SP 3 Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2004

  1. Albert Czajka – ZSP Rozdrażew

  2. Mikołaj Woźniak – ZSP Borek Wlkp.

  3. Mateusz Kasprzak – SP 1 Koźmin Wlkp.

najlepszy mieszkaniec: Mateusz Kasprzak – SP 1 Koźmin Wlkp.

Dziewczęta 2003

  1. Patrycja Bielecka – UKS Jedynka Gostyń

  2. Karolina Bielecka – UKS Jedynka Gostyń

  3. Nikola Białas – ZSP 2 Pleszew

najlepsza mieszkanka: Weronika Czajka – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

Chłopcy 2003

  1. Wiktor Karolak – ZSP 1 Pleszew

  2. Kacper Banaszak – LKS OSiR Pleszew

  3. Dorian Grala – Gimnazjum 3 Pleszew

najlepszy mieszkaniec: Mateusz Gorzelanny – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

Dziewczęta 2001-2002

  1. Weronika Stańczak – UKS Jedynka Gostyń

  2. Aleksandra Szułczyńska – UKS Jedynka Gostyń

  3. Zuzanna Szczepaniak – Pleszew

najlepsza mieszkanka: Katarzyna Półrolniczak –

Chłopcy 2001-2002

  1. Filip Grad – I LO Dobrzyca

  2. Tobiasz Bartczak – ZST Pleszew

  3. Maciej Bartkowiak – ZSP Koźmin Wlkp.

najlepszy mieszkaniec: Kamil Szymczak – ZSP Koźmin Wlkp.

Dziewczęta 1999-2000

  1. Karolina Dręczewska – ZSP 1 Jarocin

Chłopcy 1999-2000

  1. Jakub Roszek – MOW Koźmin Wlkp.

  2. Krystian Bergman – ZSP Koźmin Wlkp.

  3. Marcin Piechocki – MOW Koźmin Wlkp.

najlepszy mieszkaniec: Jakub Roszek – MOW Koźmin Wlkp.

Bieg Główny – 5 kilometrów

Kobiety – OPEN

  1. Weronika Stańczak – Gostyń

  2. Julia Pawełczyk – Jarocin

  3. Monika Jadczak – Krotoszyn

Mężczyźni – OPEN

  1. Marcin Witkowski – Wrocław

  2. Damian Jarecki – Trzebnica

  3. Jakub Grzeszczyk – Jarocin

Najlepsza Mieszkanka MiG Koźmin Wlkp.

  1. Barbara Galewska – Koźmin Wlkp.

  2. Iwona Kiszka – Lipowiec

  3. Katarzyna Jakubiak-Kiszka – Koźmin Wlkp.

Najlepszy Mieszkaniec MiG Koźmin Wlkp.

  1. Adam Kuzia – Koźmin Wlkp.

  2. Łukasz Kiszka – Koźmin Wlkp.

  3. Krystian Dyndas – Koźmin Wlkp.

Zawodnik Niepełnosprawny

  1. Marek Pieniężny – Koźmin Wlkp.

Bieg Główny – 10 kilometrów

Kobiety – OPEN

  1. Karolina Witek – Jarocin

  2. Olga Kazimirowa – Kalisz

  3. Debora Kubeczak – Zduny

Mężczyźni – OPEN

  1. Sebastian Kapała – Ostoje

  2. Przemysław Kliks – Poznań

  3. Sebastian Markowski – Milicz

Najlepsza Mieszkanka MiG Koźmin Wlkp.

  1. Anna Szymczak – Koźmin Wlkp.

  2. Iwona Jędrkowiak – Szałata – Koźmin Wlkp.

Najlepszy Mieszkaniec MiG Koźmin Wlkp.

  1. Michał Włodarczyk – Koźmin Wlkp.

  2. Krzysztof Baran – Koźmin Wlkp.

  3. Jakub Marciniak – Koźmin Wlkp.

Zawodnik Niepełnosprawny

  1. Lech Król – Krotoszyn

Najstarszy Zawodnik

  1. Ryszard Krupiński – Pleszew