41. BIEG MAĆKA – KLASYFIKACJA

7 października 2017 r stadion miejski przy ul. Floriańskiej zgromadził blisko 900 biegaczy chcących wystartować w 41. edycji Biegu Maćka. Uczestnicy biegów przedszkolnych i szkolnych, w zależności od wieku rywalizowali na dystansach od 150 m do 1500m. Na każdego zawodnika na mecie czekał pamiątkowy medal, butelka wody i słodki upominek. Biegi odbyły się w 30 kategoriach wiekowych. O godz. 12:30 wystartował bieg główny. Bieg ukończyło 204 zawodników, 74 na dystansie 5 km i 130 na dystansie 10 km. Po ukończeniu biegu każdy otrzymał pamiątkowy medal. Nagrodzono najlepszych biegaczy w kat. kobiet i mężczyzn oraz najwyżej sklasyfikowanych mieszkańców MiG Koźmin Wlkp. Organizator przyznał również nagrody najwyżej sklasyfikowanym niepełnosprawnym oraz najstarszemu uczestnikowi biegu.

Poniżej przedstawiamy wyniki biegów szkolnych oraz wyniki biegu głównego.

BIEGI SZKOLNE

-ULICZNE-

DZIEWCZĘTA – rocznik 2007
1.
Oliwia Jaśkiewicz – SP Leszno
2. Zuzanna Zaremba – SP Borek
3. Monika Brdys – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4.
Gabriela Golińska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
5. Kinga Snela – SP Dłoń
6. Joanna Suszczyńska – SP Borzęcice
7. Klaudia Łyskawa – Białe Tygrysy Jarocin
8. Kinga Dutkiewicz – SP Cielcza
9. Klaudia Maćkowiak – SP Dobrzyca
10. Wioleta Kąkolewska – SP Mokronos
11. Blanka Gintrowicz – SP nr 5 Jarocin
12. Michalina Wróbel – Białe Tygrysy Jarocin
13. Zofia Półrolniczak – SP Borzęcice
14. Wiktoria Kolenda – SP Stara Obra
15. Natasza Krzaczkowska – SP nr 2 Jarocin
16. Marika Wojciechowska – SP Borzęcice
17. Amelia Wielińska – SP Cielcza
18. Kinga Lis – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
19. Oliwia Jonkowska – SP Dobrzyca
20. Aleksandra Roguszczak – SP Cielcza
21. Barbara Dymarska – SP Borzęcice
22. Oliwia Konarkowska – SP Cielcza
23. Lena Grzelak – SP Cielcza
24. Aleksandra Puciata – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
25. Monika Wieczna – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
26. Natalia Misiak – SP Mokronos
27. Izabela Breng – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
28. Zofia Wolniak – SP Pępowo
29. Zofia Bzodek – SP Pępowo
30. Wiktoria Juszczyk – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
31. Wiktoria Maćkowiak – SP Borzęcice
32. Maria Orłowska – SP nr 2 Wschowa
33. Hanna Grzegorska – SP Cielcza
34. Maria Purczyńska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
35. Wiktoria Marciniak – SP Pępowo
36. Paulina Goździńska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
37. Sylwia Czajka – SP Koźminiec
38. Nikola Bogaczyk – SP Cielcza
39. Klaudia Każmierczak – SP Cielcza
40. Natasza Marta Zmyślona – SP Borzęcice
41. Wiktoria Kostuj – SP Borzęcice
42. Anna Podlarz – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
43. Monika Banaszak – SP Borzęcice
44. Patrycja Stróżyk – SP Mokronos
45. Maria Kukfisz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2007
1.
Kacper Gowgiel – ZS 5 Jarocin
2. Marcel Maćkowiak – SP Dobrzyca
3. Adrian Stęclik – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4.
Mateusz Zmyślony – SP Dobrzyca
5. Oliwier Zimny – SP Dobrzyca
6. Bartosz Polaszyk – SP Zimnowoda
7. Artur Hyżorek – SP Cielcza
8. Patryk Nowacki – SP Mokronos
9. Michał Smektała – ZS 5 Jarocin
10. Jakub Gowgiel – ZS 5 Jarocin
11. Krystian Korach – SP 2 Jarocin
12. Marcin Kubiak – ZSP Borzęciczki
13. Adrian Zgoliński – SP Cielcza
14. Patryk Gurzyński – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
15. Antoni Lisek – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
16. Marcin Szeląg – ZSP Borzęciczki
17. Franciszek Figaj – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
18. Szymon Dobrzyński – SP 2 Wschowa
19. Tomasz Nowicki – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
20. Mateusz Nawrocki – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
21. Kacper Frydrychowicz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
22. Kacper Adamkiewicz – ZSP Borzęciczki
23. Jakub Stanisławski – SP Mokronos
24. Mikołaj Wawrzyniak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
25. Oskar Jarosz – SP Mokronos
26. Kajetan Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
27. Jakub Matuszewski – SP Zimnowoda
28. Tymoteusz Sójka – SP Dobrzyca
29. Kamil Matuszczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
30. Tomasz Talaga – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
31. Jakub Plewiński – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
32. Jakub Sędziak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
33. Albert Kula – SP Dobrzyca
34. Jakub Wawrzyniak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
35. Oskar Kubiak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
36. Dawid Gołębniak – SP Cielcza
37. Sebastian Andrzejczak – SP Cielcza
38. Oliwier Jarosz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
39. Brajan Kulka – SP Stara Obra
40. Dawid Kasprzak – ZSP Borzęciczki
41. Antoni Szczotka – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
42. Mateusz Szymura – ZSP Borzęciczki

DZIEWCZĘTA – rocznik 2006
1.
Julia Idzikowska – SP nr 5 Jarocin
2. Agata Kuzia – SP Borzęcice
3. Zofia Stempniak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
4.
Marta Stasik – Białe Tygrysy Jarocin
5. Julia Staniek – SP Mokronos
6. Dominika Szymankiewicz – SP 2 Jarocin
7. Katarzyna Wałęsa – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
8. Maja Żurek – SP 5 Jarocin
9. Julia Chmielewska – SP 2 Wschowa
10. Joanna Naglak – SP Pępowo
11. Aleksandra Anklewicz – SP 2 Wschowa
12. Zuzanna Szymczak – SP 2 Jarocin
13. Julia Krzekotowska – SP Borzęcice
14. Katarzyna Kubacka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
15. Amelia Gancarz – SP 5 Jarocin
16. Hanna Mucha – SP Zimnowoda
17. Aleksandra Krawiec – SP Borzęcice
18. Amelia Kuzia – SP Borzęcice
19. Nikola Ptak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
20. Amelia Wrobińska – SP nr 1 Koźmin Wlkp,
21. Anna Kawalec – SP Borzęcice
22. Katarzyna Chlebowska – SP Pępowo
23. Aleksandra Sędzik – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
24. Agnieszka Szpakowska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
25. Klaudia Staniewska – SP Mokronos
26. Urszula Gościniak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
27. Izabella Tokarska – SP Dobrzyca
28. Julia Sobańska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
29. Aleksandra Marcwiak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
30. Marita Wojtaszyk – SP Mokronos
31. Julita Nawrocka – SP Stara Obra
32. Natalia Marchwiak – SP Borzęcice
33. Oliwia Wasielak – SP Zimnowoda
34. Natalia Leoniak – SP nr 1 KoźminWlkp.
35. Aleksandra Nowaczyk – SP Cielcza
36. Amelia Furmaniak – SP Pępowo
37. Klaudia Giermaziak – SP Borzęcice
38. Magdalena Biernat – SP 8 Krotoszyn
39. Wiktoria Szymczak – SP Borzęcice
40. Zuzanna Jakubiak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
41. Weronika Styburska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
42. Martyna Kot – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
43. Urszula Michalak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
44. Katarzyna Mrzewka – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
45. Natalia Stencel – SP Borzęcice

CHŁOPCY – rocznik 2006
1.
Jeremi Andrzejczak – SP 2 Jarocin
2. Jakub Skrzypczak – SP Drobnin
3. Daniel Mrówczyński – SP 3 Jarocin
4.
Kacper Nowak – ZS 5 Jarocin
5. Kacper Monia – SP Cielcza
6. Bartosz Zmyślony – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
7. Nazar Damlenchok – Jarocin
8. Maciej Ciesielski – SP 2 Jarocin
9. Krystian Mączka – SP Zimnowoda
10. Bartłomiej Zaworski – SP Borzęcice
11. Adrian Gruszka – SP Zimnowoda
12. Klaudiusz Kubaś – SP Borzęcice
13. Mikołaj Łuczak – SP Dobrzyca
14. Krystian Lis – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
15. Dawid Błażejczyk – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
16. Tobiasz Talarczyk – SP Mokronos
17. Norbert Talaga – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
18. Sebastian Kurkowiak – ZSP Borzęciczki
19. Cyprian Panek – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
20. Jakub Suszczyński – SP Borzęcice
21. Sebastian Sobański – SP Mokronos
22. Jan Talaga – SP Borzęcice
23. Nikodem Wojtyła – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
24. Kamil Łąkowski – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
25. Mikołaj Kempa – SP Mokronos

DZIEWCZĘTA – rocznik 2005
1.
Marta Antczak – SP 5 Jarocin
2. Weronika Kosinska – SP 2 Wschowa
3. Natalia Orzechowska – SP Cielcza
4.
Zofia Biernat – SP 8 Krotoszyn
5. Julia Mania – SP 5 Jarocin
6. Maria Markuszewska – ZSP Borzęciczki
7. Weronika Wolniak – SP Pępowo
8. Agata Zaworska – ZS 5 Jarocin
9. Jagoda Grad – LKS OsiR Pleszew
10. Klaudia Gajownik – SP 5 Jarocin
11. Daria Kawalec – SP Borzęcice
12. Agata Stanisławska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
13. Karolina Golka – ZSP Borzęciczki
14. Julia Zdunek – SP nr 3 Koźmin Wlkp
15. Sandra Kaczmarek – SP Dobrzyca
16. Gabriela Nyczka – ZSP Borzęciczki
17. Weronika Kycia – SP 5 Jarocin
18. Julia Urna – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
19. Maria Zawodna – SP Borzęcice
20. Zuzanna Maciejewska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
21. Kinga Rynowiecka – SP Borzęcice
22. Kornelia Panek – ZSP Borzęciczki
23. Aleksandra Dolata – SP Zimnowoda
24. Maria Gola – SP Borzęcice
25. Agata Szymczak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2005
1.
Dariusz Walczak – ZS 5 Jarocin
2. Kacper Wojciechowski – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
3. Sebastian Szulc – SP nr 2 Jarocin
4. Arkadiusz Tuzimek – LKS OSiR Pleszew
5. Kacper Gajewski – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
6. Filip Strzykalski – ZS 5 Jarocin
7. Jakub Kubasik – LKS OSiR Pleszew
8. Patryk Biernacki – ZS 5 Jarocin
9. Eryk Dymarski – SP Borzęcice
10. Kajetan Lepczak – SP Cielcza
11. Łukasz Gintrowicz – ZS 5 Jarocin
12. Paweł Krawiec – SP Borzęcice
13. Oktawiusz Zimmermann – Zduny
14. Nikodem Kot – SP Dobrzyca
15. Bartosz Napierała – SP Zimnowoda
16. Jakub Borowczyk – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
17. Kamil Kaczyński – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
18. Aleksander Spychała – SP Dobrzyca
19. Szymon Jopp – SP Dobrzyca
20. Jakub Kaczmarek – SP Zimnowoda
21. Mateusz Kowańki – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
22. Dawid Przybył – SP Borzęcice
23. Marcin Miękus – ZSP Borzęciczki
24. Eryk Krawczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
25. Kevin Lissowski – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
26. Jakub Jędrzejak – SP Borzęcice
27. Mikołaj Olejnik – SP Mokronos
28. Mateusz Pietrzak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA – rocznik 2004
1.
Paulina Stempniak – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
2. Martyna Cincio – SP 5 Jarocin
3. Julia Mierzyńska – SP Pępowo
4. Marta Kurzawa – SP 2 Jarocin
5. Olga Czajka – LKS OSiR Pleszew
6. Dominika Hauza – SP Pępowo
7. Paulina Krawiec – SP Borzęcice
8. Maria Szydlik – SP 2 Jarocin
9. Maria Bzodek – SP Pępowo
10. Weronika Janicka – SP 2 Jarocin
11. Zuzanna Misiak – SP Mokronos
12. Julia Andrzejewska – SP Dobrzyca
13. Oliwia Garkowska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
14. Oliwia Andrzejczak – SP 2 Jarocin
15. Katarzyna Bączyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
16. Magdalena Kwiatkowska – SP Mokronos
17. Dominika Marciniak – SPP Pępowo
18. Zofia Maciejewska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
19. Joanna Młynarska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
20. Klaudia Rucińska – SP Pępowo
21. Oliwia Mrówczyńska – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
22. Zofia Zimna – SP Borzęcice
23. Gabriela Wycichowska – SP 2 Wschowa
24. Oliwia Dubisz – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
25. Zofia Szczotka – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
26. Rozalia Stencel – SP Borzęcice
27. Joanna Gnatowska – SP nr 3 Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2004
1.
Kacper Kubiak – SP 2 Jarocin
2. Gabriel Dziełakowski – SP 2 Wschowa
3. Dominik Dudziak – SP 2 Wschowa
4. Albert Betowski – SP Pępowo
5. Dawid Włodarczyk – KS KROTOSZ Krotoszyn
6. Albert Czajka – ZSP Rozdrażew
7. Mateusz Kasprzak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
8. Karol Rynowiecki – SP Borzęcice
9. Michał Polaszyk – SP Zimnowoda
10. Daniel Chudziński – SP Pępowo
11. Adrian Grzybowski – SP Mokronos
12. Gabriel Kostuj – SP nr 3 Koźmin Wlkp.
13. Mikołaj Drewniak – ZSP Borzęciczki
14. Tomasz Staniek – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
15. Patryk Staniek – SP Mokronos
16. Maciej Borowczyk – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
17. Tymoteusz Woźniak – SP nr 1 Koźmin Wlkp.
18. Kacper Szlachetka – SP Pępowo
19. Jakub Kałajak – SP 10 Kalisz
20. Adam Matelski – SOOSW Borzęciczki

DZIEWCZĘTA – rocznik 2003
1.
Patrycja Bielecka – SP Piaski
2. Karolina Bielecka – SP Piaski
3 Nikola Białas – CKS OSiR Pleszew
4. Alicja Grzybowska – CKS OSiR Pleszew
5. Oliwia Kowalczyk – SP 2 Jarocin
6. Daria Frąckowiak – KS KROTOSZ Krotoszyn
7. Kornelia Boroch – KS KROTOSZ Krotoszyn
8. Weronika Czajka – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
9. Emilia Paterek – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
10. Agnieszka Plewińska – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
11. Maria Gościniak – KS KROTOSZ Krotoszyn
12. Marta Twardowska – SP Pepowo
13. Anna Wawrzyniak – SP Pępowo
14. Natalia Juskowiak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
15. Monika Marciniak – Gimnazjum Zimnowoda
16. Marcelina Krupa – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2003
1.
Kacper Adamczak – Gimnazjum Wierzbno
2. Kacper Banaszak – LKS OSiR Pleszew
3. Wojciech Wałęsiak – KS KROTOSZ Krotoszyn
4. Mikołaj Janik – LKS OSiR Pleszew
5. Norbert Tokarz – SP 3 Jarocin
6. Kacper Burdziąg – Gimnazjum Golina
7. Mikołaj Szcześniak – SP 3 Jarocin
8. Mateusz Gorzelanny – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
9. Szymon Szymczak – SP 3 Jarocin
10. Hubert Roszczak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
11. Szymon Praczyk – Gimnazjum Zimnowoda
12. Dawid Wasilewski – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
13. Hubert Jedwabski – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
14. Miłosz Grzonka – SP Pępowo
15. Nikodem Malcherek – SP Pępowo
16. Sebastian Żelazny – SOSW Borzęciczki
17. Wiktor Kossmann – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA – rocznik 2002
1.
Katarzyna Półrolniczak – Białe Tygrysy Jarocin
2. Aleksandra Szułczyńska – UKS Jedynka Gostyń
3. Zuzanna Szczepaniak – LKS OSiR Pleszew
4. Marlena Mrówczyńska – SP 3 Jarocin
5. Katarzyna Szułczyńska – UKS Jedynka Gostyń
6. Agnieszka Kubiak – Gimnazjum Koxmin Wlkp.
7. Magdalena Skrzypczak – Gimnazjum Zimnowoda
8. Wiktoria Poślednik – SP Pępowo
9. Karolina Kubiak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
10. Zuzanna Kaczmarek – SP Pępowo
11. Zuzanna Pawlicka – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
12. Edyta Wawrzyniak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
13. Marta Grzonka – SP Pępowo
14. Alicja Woźniak – SP Pępowo
15. Agnieszka Klemens – SP Pępowo
16. Anna Nowacka – SP Pępowo
17. Kornelia Domaniecka – SP Pępowo
18. Anna Marecka – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
19. Małgorzata Jędryczka – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
20. Katarzyna Wujkowska – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
21. Kornelia Zmyślona – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
22. Zuzanna Żabińska – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2002
1.
Tobiasz Bartczak – LKS OSiR Pleszew
2. Kamil Szymczak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
3. Witold Drukarczyk – Gimnazjum Zimnowoda
4. Klaudiusz Sierota – SP Pępowo
5. Marcin Kotowski – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
6. Bartosz Skowroński – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
7. Kamil Przybyłka – SP Pępowo
8. Mateusz Marciniak – Gimnazjum Zimnowoda
9. Jakub Chwiłkowski – Gimnazjum Zimnowoda
10. Krzysztof Frąckowiak – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
11. Remigiusz Strzelczyk – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
12. Michał Kołaczkowski – Gimnazjum Koźmin Wlkp.
13. Kacper Patalas – Gimnazjum Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA – rocznik 2001
1.
Weronika Stańczak – UKS Jedynka Gostyń
2. Karolina Frydryszak – UKS Jedynka Gostyń
3. Martyna Skrzypczak – LO Krotoszyn
4. Paulina Domagała – ZSP Koźmin Wlkp.
5. Izabela Roszak – ZSP 2 Jarocin
6. Hanna Mrzywka – ZSP Koźmin Wlkp.
7. Dominika Brylewska – ZSP Koźmin Wlkp.
8. Ewelina Czajka – ZSP 1 Krotoszyn
9. Dominika Urna – ZSP Koźmin Wlkp.
10. Agnieszka Bruder – ZSP Koźmin Wlkp.
11. Milena Miernicka – ZSP Koźmin Wlkp.
12. Dominika Mielcarek – ZSP Koźmin Wlkp.
13. Klaudia Jończy – ZSP Koźmin Wlkp.
14. Kinga Kowalska – ZSP Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 2001
1.
Filip Grad – LKS OSiR Pleszew
2. Kamil Frąckowiak – KS KROTOSZ Krotoszyn
3. Jakub Marciniak – UKS Jedynka Gostyń
4. Grzegorz Golniewicz – UKS jedynka Gostyń
5. Bartosz Puchalski – UKS Jedynka Gostyń
6. Darek Idkowiak – ZSP Koźmin Wlkp.
7. Patryk Dworniczak – ZSP Koźmin Wlkp.
8. Mikołaj Borowczyk – ZSP Koźmin Wlkp.
9. Jakub Nowak – SOSW Borzęciczki
10. Marcin Szyszka – ZSP Koźmin Wlkp.
11. Jakub Oleszak – ZSP Koźmin Wlkp.
12. Patryk Gorzeja – MOW Koźmin Wlkp.
13. Marcin Wodara – MOW Koźmin Wlkp.
14. Bartłomiej Nowak – ZSP Koźmin Wlkp.
15. Adrian Wiatrowicz – MOW Koźmin Wlkp.

DZIEWCZĘTA – rocznik 1999 – 2000
1.
Ewa Kubiak – ZSP Koźmin Wlkp.
2. Karolina Drenewska – ZSP 1 Jarocin
3. Paulina Golińska – ZSP Koźmin Wlkp.
4. Żaneta Kołaczkowska – ZSP Koźmin Wlkp.
5. Gabriela Berus – ZSP Koźmin Wlkp.
6. Weronika Wojtkowiak – ZSP Koźmin Wlkp.
7. Angelika Szymańska – ZSP Koźmin Wlkp.
8. Agnieszka Kulińska – ZSP Koźmin Wlkp.
9. Sandra Ratajczyk – ZSP Koźmin Wlkp.

CHŁOPCY – rocznik 1999 – 2000
1.
Jakub Wietecha – Kobylin
2. Krystian Bergman – ZSP Koźmin Wlkp.
3. Maciej Grzemski – ZSP Koźmin Wlkp.
4. Krystian Baran – ZSP Koźmin Wlkp.
5. Jakub Roszczak – ZSP Koźmin Wlkp.

BIEG GŁÓWNY
WYNIKI – 5 KM

WYNIKI – 10 KM

 

FOTORELACJA Z BIEGU – KLIKNIJ TUTAJ

zdjęcia A. Flejsierowicz