46 „BIEG MAĆKA” Biegi Dziecięce i Młodzieżowe klasy IV -VIII SP oraz I-V SPP

Biegi odbędą się w niedziela, 08 października 2023 r. Start i Meta – ul. Floriańska przy Kompleksie Sportowym GOS w Koźminie Wlkp. Plan imprezy oraz przewidywane dystanse, kategorie wiekowe, sposób nagradzania dostępne Więcej »

46 „BIEG MAĆKA” Biegi Przedszkoli i Dzieci I-III Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski

  Biegi odbędą się w piątek, 06 października 2023 r. Start i meta – Boisko trawiaste przy Kompleksie Sportowym GOS w Koźminie Wlkp. ul. Floriańska 21 Plan imprezy oraz przewidywane dystanse, kategorie Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Czerwiec 2020

Julia Damasiewicz – II przystanek Pucharu Polski

IMG_2464

W dniach 19-21 czerwca 2020 na Półwyspie Helskim, na campingu Chałupy 3, odbyły się zawody XV sezonu Ford Kite Cup, organizowane przez PZKite Polski Związek Kiteboardingu, będące jednocześnie II przystankiem Pucharu Polski w kitesurfingu.

KOŹMINIANKI ZE SREBRNYM MEDALEM FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

4

24 czerwca 2020 r w Koźminie Wlkp odbył się finał wojewódzki turnieju dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka”.  Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

komunikat

Wytyczne przeciwepidemiczne
dla funkcjonowania placów zabaw

(zlokalizowanych na otwartym powietrzu)
w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Julia Damasiewicz triumfatorką 41. edycji regat o Puchar Prezydenta Sopotu !!!

IMG_9486

Po złagodzeniu rygorów związanych z pandemią koronowirusa zaczynają wracać regaty żeglarskie – w tym roku niestety kalendarz żeglarski, podobnie jak inne sportowe kalendarze, został wywrócony do góry nogami. Tym bardziej cieszy, że 41. edycja regat o Puchar Prezydenta Sopotu doszła do skutku – jest to prawdopodobnie najstarsza tego rodzaju, cykliczna impreza w kraju. 

komunikat

 

KOMUNIKAT

DOTYCZĄCY KORZYSTANIA

Z OBIEKTÓW SPORTOWO – REKREACYJNYCH