RAJD ROWEROWY – POWITANIE LATA 2021 NA DWÓCH KÓŁKARH

AMATORSKA GRUPA KOLARSKA KOŹMIN WIELKOPOLSKI ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W RAJDZIE ROWEROWYM DOOKOŁA KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO „POWITANIE LATA 2021 NA DWÓCH KÓŁKACH” Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Styczeń 2018

ZAMKNIĘTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – WYNIKI

1 (10)

27 stycznia 2018 roku w salach gimnastycznych Szkoły Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp. odbyły się „Zamknięte Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w Tenisie Stołowym”. Zawody rozegrano w dziesięciu kategoriach.

IX OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY

Ball Hall Soccer Goal Halgulv Training

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W IX OTWARTYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
ZAKŁADÓW PRACY

10.02.2018

GALA SPORTU 2018

DSC_8046

V Koźmińska Gala Sportu przeszła do historii. Decyzją kapituły Natalia Wosiek z klubu MUKS „Białe Tygrysy” Jarocin została Sportowcem Roku 2017 Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Tytuły Trenera Roku otrzymali ponownie: Adam Kuzia i Mateusz Drożdżyński, a Drużyną Roku okrzyknięto: zawodniczki piłki ręcznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp. Minister Sportu uhonorował Brązową Odznaką za Zasługi dla Sportu: burmistrza Macieja Bratborskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Justyna Zaradniaka.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski

2

W poniedziałek, 15 stycznia 2018 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Koźminie Wielkopolskim odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn. Zawody odbyły się systemem „każdy z każdym”.

ZAMKNIĘTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM

plakat_ping_pong 2018