ZAPROSZENIE NA MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – KOŹMIN CUP’ 2017

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. zaprasza do udziału w MŁODZIEŻOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ KOŹMIN CUP ‚ 2017 kat. ORLIK rocznik 2006 i młodsi oraz ŻAK rocznik 2008 i młodsi. Zawody odbędą Więcej »

KOŹMIŃSKA LIGA ORLIK 2017

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. serdecznie zaprasza do udziału w Koźmińskiej Lidze „ORLIK 2017”. Szczegóły w poniższym regulaminie. Uwaga! Ilość drużyn ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej »

NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

 Gminny Ośrodek Sportu ogłasza nabór dziewcząt i chłopców do Szkółki Piłkarskiej GOS. Nabór trwa do 20 kwietnia 2017 roku. Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. planuje stworzyć żeńską drużynę piłkarską, w zależności Więcej »

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie  1 % Szkółce Piłkarskiej GOS, pozyskane środki pozwolą na dalszy rozwój Szkółki, co jest naszym celem nadrzędnym. Więcej »

 

Roczne Archiwum: 2017

Finały Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki

58fb51daa6b95_o,size,933x0,q,70,h,9d97a6

W sobotę, 22 kwietnia 2017 r. odbyły się finały Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki.

umiemplywac

Zakończył się bezpłatny kurs nauki pływania dla uczniów klas II szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wlkp. Zajęcia odbywały się w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” 2017. Program zakładał systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.

Kolejne rozgrywki młodzieżowe w ramach OZPN Kalisz

orlik

Serdecznie zapraszamy do kibicowania
zawodnikom Szkółki Piłkarskiej GOS

podczas rozgrywek Kaliskiego OZPN !

WIELKANOC 2017

wielk2017

Prezent na 5. urodziny szkółki piłkarskiej GOS

0001

W tym roku koźmińska szkółka piłkarska GOS świętuje 5-lecie istnienia. W marcu, Sławomir Gruchała, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wielkopolski podpisał porozumienie o współpracy z piłkarskim klubem sportowym KGHM Zagłębie Lubin. Wskutek tej umowy nasza szkółka piłkarska będzie klubem partnerskim jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce.