„ZIMOWA ZABAWA BIEGOWA Z GMINNYM OŚRODKIEM SPORTU W LASKU ORLIŃSKIM-ZIELONA BIEŻNIA 2023” KOŹMIN WLKP. 19.02.2023 r Rok 2022 nieuchronnie dobiega końca, zbliża się nowy rok i nowe postanowienia a nawet wyzwania. Wielu Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Sierpień 2016

SIATKARZE ZAGRALI DLA FRANKA

3

28 sierpnia na basenie kąpielowym w Koźminie odbył się charytatywny turniej siatkówki plażowej pod hasłem „Gramy dla Franka”. W rywalizacji uczestniczyło 6 drużyn z Koźmina, Dobrzycy i Krotoszyna. Siatkarskie pary  zostały podzielone na 2 grupy w których rozgrywano mecze każdy z każdym. Po 2 najlepsze ekipy z grupy wchodziły do dalszych rozgrywek. W półfinałach spotkali się zwycięzcy grypy A  Dana Michał/ Wojtkowiak Marcin z parą z 2  miejsca grupy B Dana Kamil/ Sasin Dawid. Pojedynek zakończył się tai brekiem i zwycięstwem pary Dana/Sasin. W 2 półfinale para Mateusz Sobański/Bartek Klonowski pokonała parę Włodarczyk Adam/Ochmanowicz Jarek 2:0. W meczu o 3 miejsce spotkały się dwie koźmińskie pary. Po bardzo emocjonującym spotkaniu w tai breku zwyciężyła i zajęła 3 miejsce para Dana/Wojtkowiak. W finale walczyły pary krotoszyńskie Sobański/Klonowski pokonał parę Dana/Sasin 2:0

BASEN KĄPIELOWY CZYNNY DO 4 WRZEŚNIA

nowe logo GOS

GMINNY OŚRODEK SPORTU W KOŹMINIE WLKP.
INFORMUJE, ZE W PRZYPADKU
SPRZYJAJĄCYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH
BASEN KĄPIELOWY PRZY UL. PLESZEWSKIEJ
CZYNNY BĘDZIE DO NIEDZIELI 4 WRZEŚNIA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

ZAPRASZAMY NA TOWARZYSKI MECZ PIŁKI NOŻNEJ

lech jpg na stronę

Już w najbliższą sobotę 3 września o godz. 16:00 na Kompleksie Sportowym przy ul. Floriańskiej 21 w Koźminie Wlkp. w ramach obchodów 90-lecia Klubu KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. odbędzie się towarzyski mecz piłki nożnej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Lech Poznań Oldboys. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Sportu w Koźminie Wlkp., ul. Floriańska 21 w godzinach 8:00 – 16:00, oraz na Basenie Kąpielowym ul. Pleszewska w godz. 10:00 – 19:00. Uczniowie szkół podstawowych i młodsi pod opieką osoby pełnoletniej otrzymają bilet wstępu nieodpłatnie.

BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

nowe logo GOS

29 sierpnia 2016 r w budynku klubu przy ul. Floriańskiej odbędą się badania lekarskie zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS. Obecność obowiązkowa.

ZAGRALIŚMY DLA FRANKA

95

W minioną sobotę 20 sierpnia 2016 r
na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej 21 w Koźminie Wlkp.
odbył się charytatywny turniej piłki nożnej Koźmin Cup 2016.