NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim ogłasza nabór dla rocznika 2006 i młodszych do sekcji piłki nożnej Szkółki Piłkarskiej GOS Więcej »

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – 23.03.2019 – II MEMORIAŁ im. RYSZARDA KAMIŃSKIEGO Więcej »

GRAMY DLA MAI !!!

16 marca 2019r w Koźminie Wlkp. odbędą się X Amatorskie Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego w halowej piłce nożnej GRAMY DLA MAI ZGŁOŚ DRUŻYNĘ JUŻ TERAZ ! POMÓŻMY MAŁEJ MAI W WALCE O ŻYCIE-ZDROWIE Więcej »

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY – ZGŁOSZENIA

9 marca 2019 r w hali ZSP w Koźminie Wlkp. odbędzie się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Zakładów Pracy JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ !!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Lipiec 2016

GODZINY TRENINGÓW OD 1 SIERPNIA NA OKRES LETNI

nowe logo GOS

 

Poniżej przedstawiamy plan treningów na miesiąc sierpień.

WYJAZD NA MECZ DLA ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI

images

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS z drużyn: Młodzik, Trampkarz, Junior w dniu 12 sierpnia 2016 r wyjazd na mecz LECH POZNAŃ – CRACOVIA KRAKÓW.

III Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup’ 2016 – „Gramy charytatywnie dla Franka”

plakat_franek1

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp.
zaprasza do udziału
w III Otwartym Turnieju Piłki Nożnej Koźmin Cup 2016
– „Gramy charytatywnie dla Franka” –

Zawody zostaną rozegrane w dn.
20 sierpnia 2016r godz. 11:00
na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej w Koźminie Wlkp.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 12 sierpnia 2016 r.

Rozpoczęły się zapisy do jubileuszowego 40. Biegu Maćka

bieg

1 października odbędzie się 40.Bieg Maćka w Koźminie Wielkopolskim. Jubileuszowa edycja odbędzie się w nieco zmienionej formie. Tegoroczny Bieg Maćka wystartuje z kompleksu sportowego przy ul. Floriańskiej. Dorośli biegacze będą mieli do wyboru w biegu głównym dwie trasy – 5 lub 10 – kilometrową. Zmieni się także trasa biegu głównego.

WYJAZD NA MECZ KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN

zaglebie

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS z drużyn: Orliki, Żaki, Skrzaty, Przedszkolaki w dniu 7 sierpnia 2016 r wyjazd na mecz KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN.