ZAPROSZENIE NA MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – KOŹMIN CUP’ 2017

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. zaprasza do udziału w MŁODZIEŻOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ KOŹMIN CUP ‚ 2017 kat. ORLIK rocznik 2006 i młodsi oraz ŻAK rocznik 2008 i młodsi. Zawody odbędą Więcej »

KOŹMIŃSKA LIGA ORLIK 2017

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. serdecznie zaprasza do udziału w Koźmińskiej Lidze „ORLIK 2017”. Szczegóły w poniższym regulaminie. Uwaga! Ilość drużyn ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej »

NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

 Gminny Ośrodek Sportu ogłasza nabór dziewcząt i chłopców do Szkółki Piłkarskiej GOS. Nabór trwa do 20 kwietnia 2017 roku. Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. planuje stworzyć żeńską drużynę piłkarską, w zależności Więcej »

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie  1 % Szkółce Piłkarskiej GOS, pozyskane środki pozwolą na dalszy rozwój Szkółki, co jest naszym celem nadrzędnym. Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Lipiec 2016

GODZINY TRENINGÓW OD 1 SIERPNIA NA OKRES LETNI

nowe logo GOS

 

Poniżej przedstawiamy plan treningów na miesiąc sierpień.

WYJAZD NA MECZ DLA ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI

images

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS z drużyn: Młodzik, Trampkarz, Junior w dniu 12 sierpnia 2016 r wyjazd na mecz LECH POZNAŃ – CRACOVIA KRAKÓW.

III Turniej Piłki Nożnej Koźmin Cup’ 2016 – „Gramy charytatywnie dla Franka”

plakat_franek1

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp.
zaprasza do udziału
w III Otwartym Turnieju Piłki Nożnej Koźmin Cup 2016
– „Gramy charytatywnie dla Franka” –

Zawody zostaną rozegrane w dn.
20 sierpnia 2016r godz. 11:00
na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej w Koźminie Wlkp.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 12 sierpnia 2016 r.

Rozpoczęły się zapisy do jubileuszowego 40. Biegu Maćka

bieg

1 października odbędzie się 40.Bieg Maćka w Koźminie Wielkopolskim. Jubileuszowa edycja odbędzie się w nieco zmienionej formie. Tegoroczny Bieg Maćka wystartuje z kompleksu sportowego przy ul. Floriańskiej. Dorośli biegacze będą mieli do wyboru w biegu głównym dwie trasy – 5 lub 10 – kilometrową. Zmieni się także trasa biegu głównego.

WYJAZD NA MECZ KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN

zaglebie

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS z drużyn: Orliki, Żaki, Skrzaty, Przedszkolaki w dniu 7 sierpnia 2016 r wyjazd na mecz KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN.