NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

 Gminny Ośrodek Sportu ogłasza nabór dziewcząt i chłopców do Szkółki Piłkarskiej GOS. Nabór trwa do 20 kwietnia 2017 roku. Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. planuje stworzyć żeńską drużynę piłkarską, w zależności Więcej »

KOŹMIŃSKA LIGA ORLIK 2017

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. serdecznie zaprasza do udziału w Koźmińskiej Lidze „ORLIK 2017”. Szczegóły w poniższym regulaminie. Uwaga! Ilość drużyn ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej »

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY

GMINNY OŚRODEK SPORTU W KOŹMINIE WLKP. ZAPRASZA DO UDZIAŁU W VIII OTWARTYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 25.03.2017 R , GODZ. 9:00 W HALI SPORTOWEJ PRZY UL. STRZELECKIEJ. Więcej »

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie  1 % Szkółce Piłkarskiej GOS, pozyskane środki pozwolą na dalszy rozwój Szkółki, co jest naszym celem nadrzędnym. Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Marzec 2016

WIELKANOC 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składamy najserdeczniejsze życzenia
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,
mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca.

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOS

nowe logo GOS

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. rozpoczął nabór uzupełniający do Szkółki Piłkarskiej GOS. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2016 r w Gminnym Ośrodku Sportu w Koźminie Wlkp. ul. Floriańska 21, tel. 62 721-09-17.

WYJAZD NA MECZ

zaglebie

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS (z drużyn: Orliki, Żaki, Skrzaty, Przedszkolaki) w dniu 3 kwietnia 2016 r wyjazd na mecz
ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE
Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest dostarczenie zgody na wyjazd w nieprzekraczalnym terminie do 24.03.2016 r. Zgody do pobrania w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. lub u trenerów.
Godzina wyjazdu 12:30 – kompleks boisk sportowych ul. Floriańska 21.

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – 12.03.2016

tenis stołowy

WYNIKI

HARMONOGRAM KORZYSTANIA Z BOISKA ORLIK

piłka nożna

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. przedstawia harmonogram korzystania z boiska Orlik w Koźminie Wlkp. ul Floriańska 21. Z boiska korzystać można od 14 marca 2016 r.