NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim ogłasza nabór dla rocznika 2006 i młodszych do sekcji piłki nożnej Szkółki Piłkarskiej GOS Więcej »

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – 23.03.2019 – II MEMORIAŁ im. RYSZARDA KAMIŃSKIEGO Więcej »

GRAMY DLA MAI !!!

16 marca 2019r w Koźminie Wlkp. odbędą się X Amatorskie Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego w halowej piłce nożnej GRAMY DLA MAI ZGŁOŚ DRUŻYNĘ JUŻ TERAZ ! POMÓŻMY MAŁEJ MAI W WALCE O ŻYCIE-ZDROWIE Więcej »

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY – ZGŁOSZENIA

9 marca 2019 r w hali ZSP w Koźminie Wlkp. odbędzie się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Zakładów Pracy JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ !!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Marzec 2016

WIELKANOC 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składamy najserdeczniejsze życzenia
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,
mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca.

Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOS

nowe logo GOS

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. rozpoczął nabór uzupełniający do Szkółki Piłkarskiej GOS. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2016 r w Gminnym Ośrodku Sportu w Koźminie Wlkp. ul. Floriańska 21, tel. 62 721-09-17.

WYJAZD NA MECZ

zaglebie

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS (z drużyn: Orliki, Żaki, Skrzaty, Przedszkolaki) w dniu 3 kwietnia 2016 r wyjazd na mecz
ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE
Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest dostarczenie zgody na wyjazd w nieprzekraczalnym terminie do 24.03.2016 r. Zgody do pobrania w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. lub u trenerów.
Godzina wyjazdu 12:30 – kompleks boisk sportowych ul. Floriańska 21.

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – 12.03.2016

tenis stołowy

WYNIKI

HARMONOGRAM KORZYSTANIA Z BOISKA ORLIK

piłka nożna

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. przedstawia harmonogram korzystania z boiska Orlik w Koźminie Wlkp. ul Floriańska 21. Z boiska korzystać można od 14 marca 2016 r.