NABÓR DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim ogłasza nabór dla rocznika 2006 i młodszych do sekcji piłki nożnej Szkółki Piłkarskiej GOS Więcej »

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH KOŹMINA WLKP. W TENISIE STOŁOWYM – 23.03.2019 – II MEMORIAŁ im. RYSZARDA KAMIŃSKIEGO Więcej »

GRAMY DLA MAI !!!

16 marca 2019r w Koźminie Wlkp. odbędą się X Amatorskie Mistrzostwa Koźmina Wielkopolskiego w halowej piłce nożnej GRAMY DLA MAI ZGŁOŚ DRUŻYNĘ JUŻ TERAZ ! POMÓŻMY MAŁEJ MAI W WALCE O ŻYCIE-ZDROWIE Więcej »

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY – ZGŁOSZENIA

9 marca 2019 r w hali ZSP w Koźminie Wlkp. odbędzie się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Zakładów Pracy JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ !!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ Więcej »

 

Miesięczne Archiwum: Luty 2016

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW I ORLIKÓW

20

27 lutego 2016 r w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej odbyły się turnieje halowej piłki nożnej drużyn młodzieżowych.

ZMIANA W REGULAMINIE LIGI ORLIK 2016

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim informuje, że w związku z licznymi sugestiami drużyn biorących dotychczas udział w Koźmińskiej Lidze Orlik, zmianie uległ zapis regulaminu mówiący że: „w rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek OZPN, WZPN, PZPN,”. Nowy zapis mówi: w rozgrywkach nie mogą brać udziału zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek OZPN, WZPN, PZPN”. Zawodnikiem zrzeszonym w OZPN, WZPN, PZPN jest każdy zawodnik, którego imię i nazwisko znajduje się na liście zgłoszeniowej do rozgrywek w danym klubie w sezonie 2015/2016.

KOŹMIŃSKA LIGA ORLIK 2016

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. serdecznie zaprasza
do udziału w Koźmińskiej Lidze „ORLIK 2016”.
Szczegóły w poniższym regulaminie.
Uwaga! Ilość drużyn ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

STANIEW TRIUMFATOREM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ MIESZKAŃCÓW MiG KOŹMIN WLKP.

W sobotę 20 lutego w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wlkp. odbył się turniej halowej piłki nożnej mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Zawody organizowane w ramach współzawodnictwa sportowego „szybciej, celniej, mocniej…”. W turnieju udział wzięło 19 drużyn.
Poniżej przedstawiamy wyniki.

WYJAZD NA MECZ LECHA POZNAŃ

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. organizuje dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS (z drużyny Juniora, Młodzika i Trampkarza) w dniu 6 marca 2016 r wyjazd na mecz LECH POZNAŃ – CRACOVIA KRAKÓW.
Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest dostarczenie zgody na wyjazd w nieprzekraczalnym terminie do 25.02.2016 r.  Zgody do pobrania w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. lub u trenerów.
Godzina wyjazdu 15:00 – kompleks boisk sportowych ul. Floriańska 21.

Dla pozostałych grup trenujących w Szkółce Piłkarskiej GOS wyjazd na mecz zorganizowany zostanie w późniejszym terminie.